Nie ukończyłeś jeszcze 26 lat? Nie posiadasz konta w PKO BP? No to się dobrze składa 🙂 Teraz możesz założyć tam konto korzystając z promocji i dostać Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące i słuchawki Logitech G435.

Całość jest warta 514 złotych (55zł x 3 za subskrypcje i 349 zł za słuchawki). I co najlepsze: To jest gwarantowane przez regulamin promocji.

Ale! Musisz się spieszyć, bo jest tylko 500 zestawów takich nagród. To bardzo mało, jednak dobre jest to, że nie otworzysz konta w ciemno. Jeśli wyczerpie się ich limit, to bank poinformuje Cię na stronie, gdzie rejestrujesz się do promocji.

Poświęć dosłownie 3 minuty na przeczytanie tego artykułu i sam zobacz, jakie to proste. Wszystko dokładnie w nim wyjaśniam.

Czy ktoś już z tego korzystał?

ROZWIŃ

W sierpniu zeszłego roku bonus 200 zł do wydania na Allegro cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych czytelników:

Ty masz teraz możliwość zgarnięcia o 50 zł więcej na jeszcze łatwiejszych warunkach.

Promocja trwa do 6 marca, jednak pula nagród wynosi 500. Jest naprawdę duże prawdopodobieństwo, że obydwa limit wyczerpie się wcześniej.

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Jak już wspomniałam, ta promocja przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 rż. Dodatkowo nie możesz posiadać konta osobistego (nie dotyczy kont Inteligo) w PKO po 1 stycznia 2020 roku, to koniecznie czytaj dalej, bo masz przed sobą możliwość pogrubienia swojego portfela.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

Maksymalnie do 6 marca 2022 roku przejdź na tę specjalną, promocyjną stronę i załóż konto wraz z kartą Mastercard:

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody.

Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku. Nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów. Sugeruję zaznaczyć ją od razu podczas wypełniania formularza, bo w późniejszym czasie może Ci to umknąć. Nie odwołuj zgody aż do otrzymania nagrody!

Koniecznie pamiętaj również, aby zarejestrować się w promocji. Zrobisz to na tej stronie, a formularz wygląda tak:

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś tego nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii.

Co zrobić, żeby odebrać nagrodę?

To mega proste. Premia podzielona jest na 4 części: za każdy miesiąc spełnionych warunków otrzymasz jeden kod na miesiąc subskrypcji w Xbox Game Pass Ultimate. Za to słuchawki otrzymasz za spełnienie warunków w tych wszystkich 3 miesiącach.

Musisz wiedzieć, że jeśli nie spełnisz warunków w jednym z miesięcy, to niestety nie otrzymasz już słuchawek. Za to nadal możesz otrzymać kod na subskrypcję na pozostałe 2 miesiące. Tylko czemu, jeśli można otrzymać o wiele więcej? 🙂 W pamiętaniu o wszystkich warunkach pomoże Ci nasz PDF, którego umieszczam na końcu artykułu.

A co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w następnych 3 miesiącach kalendarzowych po otwarciu konta:

  • zapewnisz wpływ 200 zł na swoje nowe konto
  • wykonasz min. 8 płatności kartą lub BLIK każdą na min. 10 zł – nie liczą się wypłaty/wpłaty z bankomatów oraz przelewy (BLIK i standardowe). Nie liczą się również płatności za zakłady bukmacherskie i loterie.

Pamiętaj, aby nie wykonywać płatności na ostatni dzień miesiąca, bo zazwyczaj potrzebują one minimum jednego dnia na zaksięgowanie.

Każdą z nagród otrzymasz do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Kod na miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate otrzymasz w iPKO i IKO, a zrealizujesz na microsoft.com/redeem

Słuchawki zostaną wysłane na Twój adres kurierem:

  • do 30.06.2022 r. dla konta otwartego w lutym,
  • do 31.07.2022 r. dla konta otwartego w marcu.

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe
  • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem (w przeciwnym wypadku 5 zł)

Jak widzisz, aby konto i karta były bezpłatne trzeba po prostu wykonać 4 płatności kartą lub BLIK miesięcznie na dowolną kwotę czyli… po prostu spełnić warunki promocji 🙂

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Bierz udział póki możesz!

Dawno nie widziałam tak banalnych warunków względem naprawdę fajnego, wysokiego bonusu. Bierz udział póki czas, bo ja już niestety, według PKO, nie jestem młoda 🙂 A szkoda, bo chętnie bym skorzystała!

Dokumenty dotyczące promocji: