W tej promocji główną nagrodą jest 200 zł w bonie do Zalando i może zgarnąć ją każda osoba w wieku 18-26 lat, która nie miała konta w PKO BP po 1 stycznia 2022 roku.

Warunki są naprawdę banalne i opiszę je dokładnie w kolejnym akapicie, choć już teraz mogę zdradzić Ci, że aktywnością, którą trzeba wykonać w ramach promocji jest banalne wykonanie 10 płatności kartą lub BLIKiem na jakąkolwiek kwotę i… koniec. To tyle 🙂

Kto i kiedy może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział do 31 maja 2023r, ale trzeba się spieszyć bo liczba voucherów jest ograniczona i wynosi 2700 sztuk. Gdy któryś z limitów się zakończy, PKO poinformuje o tym na tej stronie promocyjnej.

Więc jesteś w wieku 18-26 lat i nie posiadałeś lub współposiadałeś konta osobistego w PKO BP po 1 stycznia 2022 roku, to kwalifikujesz się do promocji i czym prędzej zakładaj konto. Jeśli posiadasz konto w Inteligo, to śmiało możesz wziąć udział w promocji!

Odbieram 200 zł do Zalando w dwóch prostych krokach – oto instrukcja:

Krok #1. Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Najpóźniej do 31 maja 2023 roku wejdź na stronę promocji za pośrednictwem poniższego linka załóż konto wraz z kartą:

Zakładanie konta trwa zaledwie kilka minut, a proces jest bardzo intuicyjny. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. Będziesz mógł je wycofać po odebraniu premii. Teraz wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku. Nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów.

Ważne, żebyś założył konto ORAZ dodatkowo zarejestrował się w promocji.

Na stronie, promocyjnej, którą podałam powyżej znajdziesz takie oto pola:

Ważne jest, abyś wypełnił ten formularz jak najszybciej (ale nie później niż 31.05.2023). Tak naprawdę nie musisz czekać do formalnego otwarcia konta. Możesz po prostu wypełnić wniosek o konto, a następnie wrócić na stronę i od razu wypełnić formularz rejestracyjny.

Krok #2. Wykonaj tę jedną aktywność w dwóch miesiącach

W każdym z 2 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • wykonaj 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – możesz zrobić zakupy zarówno w internecie jak i zapłacić za zakupy w sklepie.

Tak naprawdę warunki spełnisz łatwo w ciągu jednego dnia. Wystarczy osobno zapłacić za 5 bułek kartą lub BLIKiem (lub za zakupy w internecie). Nie liczą się wypłaty/wpłaty z bankomatów oraz przelewy (ani BLIK, ani standardowe) oraz transakcje oznaczone jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Kiedy i jak otrzymasz swój bon do Zalando?

Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to bon otrzymasz najpóźniej do końca lipca. Jeśli otworzysz konto w maju, to dostęp do bonów otrzymasz najpóźniej do 31 sierpnia 2023r.

Odbierzesz je poprzez bankowość internetową iPKO w sekcji „poczta” lub w aplikacji.

Pamiętaj, aby do czasu odbioru nagrody mieć aktywne konto, kartę i w czasie wydawania nagrody mieć aktywną aplikację IKO. Nie wycofuj również zgód marketingowych.

Czy konto jest darmowe?

Oto najważniejsze opłaty dotyczące Konta dla Młodych:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe autoryzowane kodem SMS lub w IKO
  • 0 zł – wypłata kartą w bankomatach PKO BP
  • 0 zł – wypłata gotówki BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku 5 zł)

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: