Takiej promocji nie było już dawno! Specjalna oferta przeznaczona tylko dla studentów. W tym przypadku w studenckim portfelu liczy się każdy grosz. Zwłaszcza, że wakacje za pasem i chciałoby się coś… gdzieś…

.. wtedy zdecydowanie lepiej jest mieć stówę i legitymację ze zniżkami studenckimi na całym świecie niż jej nie mieć. W ramach promocji dostajesz:

  • kod na 105 zł na założenie legitymacji studenckiej ISIC wraz z ubezpieczeniem
  • 100 zł w gotówce

Po co Ci w ogóle ta legitymacja ISIC?

Jeśli lubisz podróżować (bo legitymacja niestety nie działa w Polsce), dostaniesz mnóstwo zniżek na noclegi, transport: samolot, taksówka, pociąg, car sharing, kawiarnie, restauracje, sklepy etc.

Dodatkowo dostajesz ubezpieczenie: za granicą od kosztów leczenia (50 000 EUR) i NNW również za granicą (20 000 zł).

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Promocja trwa do 31 lipca 2023r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data złożenia wniosku o otwarcie konta na tej specjalnej stronie.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które są nowymi klientami banku lub po 30 listopada 2022r. nie posiadały konta ani lokaty w Pekao S.A oraz w trakcie trwania promocji nie posiadają żadnego produktu kredytowego w banku.

Wszystko jest tutaj tak banalnie proste, ze całość można streścić w 3 punktach:

KROK #1: Załóż przez internet konto z kartą płatniczą

Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą.

Po prostu na podlinkowanej stronie zaakceptuj regulamin i kliknij w zielony przycisk. Następnie podaj swoje dane w formularzu rejestracyjnym.

KROK #2: Zweryfikuj swoją tożsamość w aplikacji mobilnej

W następnym kroku, zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay).

Bank mocno ułatwia instalację właściwej aplikacji, ponieważ, po rejestracji w promocji, możesz aparatem telefonu zeskanować kod QR lub kliknąć w przycisk i poprosić o przesłanie linku do bezpiecznej aplikacji przez SMS.

Zobaczysz ekran jak na obrazku poniżej:

Po otwarciu aplikacji PeoPay, użyj opcji „kontynuuj wniosek” i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nadal zakładasz konto w promocji.

A samo zakładanie konta dokończysz robiąc w aplikacji zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Cały proces jest bardzo intuicyjny i zajmie Ci mniej niż 10 minut, a później weryfikacja dokumentów przez bank od 15 minut do kilku godzin.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób. Natomiast, jeśli napotkasz na problemy techniczne to skontaktuje się z Tobą pracownik infolinii, aby pomóc Ci dokończyć wniosek online. Jeśli i to nie pomoże, to zawsze możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone jako otwarcie konta w promocji – najważniejsze, żebyś rozpoczął go internetowo w sposób opisany powyżej.

Za ten krok otrzymasz kod na 105 zł na wyrobienie legitymacji ISIC!

W ciągu 5 dni od podpisania umowy o konto, bank prześle Ci SMS-em specjalny kod, który należy użyć do 31 sierpnia 2023 roku, wchodząc na tę specjalną stronę: https://get.isic.pl/special/pekao

Legitymacja studencka ISIC będzie dostępna w wersji wirtualnej w aplikacji ISIC. W wersji wirtualnej (w aplikacji), jest ona dostępna od razu. Jeśli wolisz wersję plastikową, możesz odebrać ją w Warszawie w ciągu 3 dni roboczych lub zapłacić za przesyłkę i otrzymać legitymację pocztą.

KROK #3: Płać kartą przez 3 następne miesiące

Po otwarciu konta wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu min. 5 płatności).

Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni. Ważne tylko, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Za te płatności otrzymasz bonus 100zł najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Mówiąc prościej. Jeśli konto założysz w czerwcu, a płatności kartą dokonasz w lipcu, sierpniu oraz wrześniu, to Bank przeleje Ci 100 zł najpóźniej do 31 października 2023 roku.

Jeśli natomiast konto otworzysz w lipcu, a płatności kartą dokonasz w sierpniu, wrześniu i październiku, to 100 zł wpadnie Ci do 30 listopada 2023 roku.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Będąc studentem, nie musisz obawiać się żadnych opłat podczas korzystania z konta w Pekao S.A. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Dokumenty dotyczące promocji: