To kolejna edycja lubianej przez czytelników promocji Banku Pekao S.A., którą teraz wyjątkowo możesz połączyć z bonusem 200zł na każde dziecko (niezależnie od wieku!) – to najwyższa dostępna premia za konto dziecka!

Rodzice, którzy mają już konta w Pekao S.A. również mogą zgarnąć bonus 200zł dla swoich pociech postępując według wskazówek z tego artykułu. Po prostu pominą bonus za otwarcie konta dla rodzica.

Odzew rodziców w zeszłym roku był niesamowity:

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Promocja trwa do 13 czerwca 2024r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data złożenia wniosku o otwarcie konta na tej specjalnej stronie.

W promocji dla rodziców mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które są nowymi klientami banku lub po 1 listopada 2021r. nie posiadały konta ani lokaty w Pekao S.A oraz w trakcie trwania promocji nie posiadają żadnego produktu kredytowego w banku.

W promocji dla dziecka możesz zgarnąć bonus, tylko jeśli Twoje dziecko nie posiadało konta osobistego w Pekao S.A. od 1 stycznia 2021 roku, ma mniej niż 18 lat i nie brało udziału w poprzednich promocjach konta z bonusem w tym banku.

KROK #1: Załóż dla siebie przez internet konto z kartą

Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą płatniczą.

Po prostu na podlinkowanej stronie zaakceptuj regulamin i kliknij w czerwony przycisk. Następnie podaj swoje dane w formularzu rejestracyjnym i wybierz sposób założenia konta na selfie.

KROK #2: Zweryfikuj swoją tożsamość

Jeśli wybrałeś opcję z selfie, to zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay).

Bank mocno ułatwia instalację właściwej aplikacji, ponieważ, po rejestracji w promocji, możesz aparatem telefonu zeskanować kod QR lub kliknąć w przycisk i poprosić o przesłanie linku do bezpiecznej aplikacji przez SMS.

Zobaczysz ekran jak na obrazku poniżej:

Po otwarciu aplikacji PeoPay, użyj opcji „kontynuuj wniosek” i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nadal zakładasz konto w promocji.

Nie są wymagane żadne zgody marketingowe, a samo zakładanie konta dokończysz robiąc w aplikacji zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Nie warto otwierać w promocji konta wspólnego, bo wtedy oboje będziecie musieli spełnić warunki promocji, żeby otrzymać jedną premię.

KROK #3: Wykonaj 15 płatności kartą podzielone na 3 miesiące

Zaczynając od miesiąca następującego po otwarciu konta, wykonaj min. 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu min. 5 płatności).

Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za bułkę w piekarni. Ważne tylko, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Otrzymasz bonus 200zł najpóźniej do 15. dnia piątego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli założysz konto w kwietniu to wykonaj min. 5 płatności w maju, min. 5 płatności w czerwcu oraz min. 5 płatności w lipcu. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 15 września.

KROK #4: Załóż konto dla dziecka

Do 1 lipca 2024 roku zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla młodych. Złóż oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Zawrzyj umowę o konto w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób:

Jeśli Twoja pociecha jest w wieku 6-13 lat, dodatkowo musisz zawrzeć umowę o rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”, aplikację mobilną PeoPay KIDS i kartę Mastercard PeoPay KIDS.

Jeśli masz dziecko powyżej 13 lat, musisz wybrać Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard oraz założyć aplikację PeoPay.

KROK #5: Pomóż dziecku wykonać aktywności na koncie

Jeśli masz dziecko poniżej 6 lat:

  • na dzień 31.07.2024 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych musi wynosić min. 200,01 zł

Jeśli masz dziecko w wieku 6 lat lub więcej:

Najpóźniej do 31.07.2024 r. dziecko powinno:

  • zalogować się min 1 raz do aplikacji (PeoPay Kids w przypadku dzieci do 13 lat lub PeoPay w przypadku nastolatków mających co najmniej 13 lat) oraz
  • wykonać co najmniej 3 płatności kartą do konta na dowolną kwotę. (bank nie zaliczy wpłat, ani wypłaty gotówki). Najlepiej zapłacić za 3 drobiazgi w zwykłym sklepie.

Za spełnienie warunków każde dziecko otrzyma 200 zł przelewem na swoje konto założone w promocji najpóźniej do 31 sierpnia 2024.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Konto dla dziecka będzie bezwarunkowo bezpłatne.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dodatkowe podpowiedzi:

Jeśli masz jeszcze jakieś ostatnie wątpliwości przed skorzystaniem z promocji, przejrzyj poniższą listę najczęściej zadawanych pytań lub napisz do nas na pytania@banklovers.pl – z radością pomożemy.

1. Czy bank nie zaleje mnie telefonami reklamowymi?

ROZWIŃ

Przyznaję, że to jedna z najczęstszych obiekcji naszych czytelników. Każdy chyba ma jakieś swoje złe doświadczenia z nachalnymi sprzedawcami z callcenter. Jednak te czasy już minęły. Banki nie zaleją Cię masą telefonów. Częściej to będzie jakiś sms lub powiadomienie z aplikacji, które łatwo zignorować. Mam konta w 6 bankach i jakiś konsultant dzwoni do mnie może max. 1 lub 2 razy w miesiącu.

2. Czy jest tutaj jakiś haczyk?

ROZWIŃ

Doskonale rozumiem tę obiekcję. Czasem promocje bankowe sprawiają wrażenie, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Jednak z pełną odpowiedzialnością odpowiadam – nie ma żadnego haczyka, bo nie może go być. Zabrania tego prawo bankowe, a wszystkie warunki promocji muszą być (i zawsze są) dokładnie sprecyzowane w regulaminie promoacji.

3. Co zrobić, aby nie zapomnieć o warunkach promocji?

ROZWIŃ

Dobrą metodą jest zapisanie warunków promocji od razu na jakąś kartkę, którą będziesz mieć pod ręką. Jeszcze lepszą metodą jest pobranie (i/lub wydrukowanie) naszej ściągi zawierającej listę wszystkich kroków – gotowej do odhaczania. Znajdziesz ją pod koniec każdego naszego opisu promocji.

4. Czy można zamknąć konto po odebraniu premii?

ROZWIŃ

Tak, nie ma tutaj żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Bank liczy, że w czasie promocji, konto spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciał zostać z nim na dłużej, ale nikt nie może Cię do tego zmusić.

5. Co jeśli zapomnę spełnić, któregoś warunku promocji?

ROZWIŃ

Jeśli już zdarzy Ci się jakiś błąd to zweryfikuj w regulaminie czy dyskwalifikuje Cię to z kolejnych etapów promocji. Bardzo często taki błąd powoduje utratę tylko części premii, a resztę możesz nadal zdobyć wykonując uważnie kolejne kroki.

Dokumenty dotyczące promocji: