W tej promocji wystarczy, że wykonasz 15 płatności kartą VISA dołączoną do nowego, promocyjnego konta Pekao i staniesz się właścicielem vouchera na kwotę 200 zł do najbardziej znanej w Polsce platformy zakupowej ALLEGRO.PL. Kody będą ważne do końca tego roku.

Wspomniane 200zł otrzymasz w 4 częściach:

  • pierwszy o wartości 50 złotych już za samo otwarcie konta
  • drugi o wartości 50 zł za 5 płatności na dowolną kwotę w kwietniu
  • trzeci o wartości 50 zł za 5 płatności na dowolną kwotę w maju
  • czwarty o wartości 50 zł za 5 płatności na dowolną kwotę w czerwcu

Nie trzeba robić nic więcej! Ale musisz się spieszyć, bo jest ograniczona ilość nagród – tylko pierwsze 1000 osób spełniające warunek otrzyma bon do Allegro. Po wyczerpaniu limitu ta strona promocyjna przestanie działać.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji udział wziąć mogą – co naturalne – przede wszystkim nowi klienci banku. Jednak, jeśli miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020 r. to również możesz wziąć udział.

Bonus #1 – 50 zł za otwarcie konta Przekorzystnego wraz z kartą Visa Debit FX

Aby wziąć udział w promocji należy najpóźniej do 31 marca 2022 r. założyć Konto Przekorzystne wraz z kartą Visa Debit FX (czerwoną z logo VISA) na tej specjalnej stronie promocyjnej:

Podczas wypełniania wniosku o konto należy podać kod rekomendacji: ALLEGRO oraz swój aktualny adres e-mail. To konieczne, aby w późniejszym czasie odebrać nagrodę.

Pierwsze 50 zł za ten etap otrzymasz najpóźniej do 30 maja 2022 r.

Bonus #2 – 3×50 zł za 3×5 płatności w tych miesiącach

W kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych trzech miesięcy):

  • Wykonaj min. 5 płatności kartą Visa Debit FX lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)

Nagroda za kwietniowe płatności otrzymasz najpóźniej do 29 czerwca 2022. Nagrodę za majowe płatności do 30 lipca i analogicznie: nagrodę za płatności w czerwcu najpóźniej dostaniesz do 29 sierpnia.

Co zrobić, aby konto było darmowe?

Jeśli masz mniej niż 26 lat – jesteś szczęściarzem 🙂 konto i karta będą dla Ciebie nadal bezwarunkowo darmowe, więc masz łatwiej.

Unikaj tylko bankomatów innych niż PEKAO i zamiast „kodów sms” ustaw sobie potwierdzenia w aplikacji mobilnej banku.

Jeśli masz 26 lat lub więcej – też jesteś szczęściarzem, ale trochę mniejszym 🙂 W każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Wtedy karta i konto będą całkowicie bezpłatne.

Podsumowanie

Krótki opis promocji, ale po co się sztucznie rozpisywać, skoro warunki tej promocji są po prostu tak banalne. Zresztą nam zawsze zależy na tym, abyś otrzymał jedynie najpotrzebniejsze i konkretne informacje – bez zbędnych akapitów.

Dlatego z zapałem i werwą czym prędzej opisałam tę promocję, żebyś jak najszybciej mógł z niej skorzystać. Otwierasz konto, robisz 15 płatności kartą i bogacisz się o 200 zł do wydania na Allegro. Tyle!

Dokumenty dotyczące promocji: