Wreszcie się doczekaliśmy! Bank Pekao S.A. powrócił ze swoją najlepszą promocją dla rodziców! Teraz, na tej stronie promocyjnej możesz zdobyć w banalnie łatwy sposób 400zł – jeśli masz 1 dziecko, 600zł – jeśli masz dwójkę dzieci, albo nawet 800zł (lub więcej) – jeśli masz trójkę lub więcej dzieci w wieku od 0 do 17lat (włącznie).

Wszystko co należy zrobić w tej promocji to jedynie założyć konta osobiste w Pekao S.A. dla siebie oraz dla swoich dzieci i wykonać kilka prostych aktywności, które dokładnie rozpiszę w dzisiejszym artykule!

Rodzice korzystający z pierwszej edycji tej promocji byli zachwyceni! Dostaliśmy wtedy między innymi takie wiadomości:

200zł na każde dziecko to najwyższa premia, jaka jest obecnie dostępna na rynku dla kont dla nieletnich, dlatego koniecznie czytaj dalej…

Co jeśli mam już konto w Pekao S.A.?

Rodzice, którzy mają już konta w Pekao S.A. również mogą zgarnąć bonus dla swoich pociech, jednak bonus dla rodzica przysługuje tylko nowym klientom banku.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji 200zł dla rodzica – mogą wziąć udział nowi klienci banku, którzy teraz otworzą konto w Pekao S.A.. Jeśli jednak miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2021 r. to również możesz wziąć udział. Rodzic konto musi założyć na tej specjalnej stronie promocyjnej. Konta założone w oddziale lub w inny sposób nie biorą udziału w promocji.

Z kolei 200zł dla dziecka przysługuje na każde dziecko w wieku od 0 do 17 lat (włącznie), które po 1 stycznia 2021r. nie posiadało konta w Pekao S.A. i nie brało udziału w poprzednich promocjach banku z kontami dla dzieci. Konto „Przekorzystne dla młodych” wraz z dodatkowym kontem oszczędnościowym „Mój Skarb” należy otworzyć dla każdego dziecka osobno przed 2.07.2023r. Można zrobić to poprzez bankowość internetową lub w placówkach banku (posiadając już otwarte wcześniej konto rodzica).

Bonus #1 – 50 zł dla rodzica za otwarcie konta Przekorzystnego wraz z kartą

Aby wziąć udział w promocji należy założyć Konto Przekorzystne dla rodzica najpóźniej do 2 lipca 2023r. (a najlepiej wcześniej, aby zdążyć w tym terminie założyć również konto dziecku).

Należy założyć je wraz z kartą na tej specjalnej stronie promocyjnej:

Całość przebiega bardzo prosto w 3 etapach, które zajmą Ci nie więcej niż 10 minut:

Etap 1. Na powyższej stronie zaakceptuj regulamin i kliknij w czerwony przycisk. Następnie podaj swoje dane w formularzu rejestracyjnym.

Etap 2. W następnym kroku, zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay). Bank mocno ułatwia instalację właściwej aplikacji, ponieważ, po rejestracji w promocji, możesz aparatem telefonu zeskanować kod QR lub kliknąć w przycisk i poprosić o przesłanie linku do bezpiecznej aplikacji przez SMS.

Zobaczysz ekran jak na obrazku poniżej:

Etap 3. Po otwarciu aplikacji PeoPay, użyj opcji „kontynuuj wniosek” i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nadal zakładasz konto w promocji. A samo zakładanie konta dokończysz robiąc w aplikacji zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Cały proces jest bardzo intuicyjny i zajmie Ci mniej niż 10 minut, a później weryfikacja dokumentów przez bank od 15 minut do kilku godzin.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób. Natomiast, jeśli napotkasz na problemy techniczne to skontaktuje się z Tobą pracownik infolinii, aby pomóc Ci dokończyć wniosek online. Jeśli i to nie pomoże, to zawsze możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone jako otwarcie konta w promocji – najważniejsze, żebyś rozpoczął go internetowo w sposób opisany powyżej.

Po wykonaniu tych czynności, zgodnie z regulaminem promocji, pierwsze 50zł przelewem otrzymasz do 15 dnia drugiego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Otworzyłeś konto 25 maja 2023. 50zł za założenie konta otrzymasz najpóźniej do 15 lipca 2023.

Bonus #2 – dla rodzica 150 zł za 15 płatności kartą

Po otwarciu konta wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności).

Przykład: Jeśli założysz konto w maju to wykonaj min. 5 płatności w czerwcu, min. 5 płatności w lipcu oraz min. 5 płatności w sierpniu. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 15 października.

Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni. Ważne tylko, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Za te płatności otrzymasz bonus 150zł najpóźniej do 15 dnia piątego miesiąca po otwarciu konta.

Bonus #3 – 200zł dla dziecka za założenie mu konta oraz proste aktywności

Aby zgarnąć soczysty bonus 200zł na każde dziecko musisz (w zależności od wieku dziecka) założyć każdemu dziecku odpowiednie konto oraz wykonać na jego koncie następujące aktywności:

Jeśli dziecko ma mniej niż 6 lat:

  • Do 2.07.2023r. otwórz w bankowości internetowej konto „Przekorzystne dla młodych”, składając przy tym wszystkie wymagane oświadczenia.
  • Zadbaj o to, aby w dniu 31.07.2023r. na koncie dziecka było więcej niż 200zł (min. 200,01zł).

Jeśli dziecko ma od 6 do 13 lat:

  • Do 2.07.2023r. otwórz w bankowości internetowej pakiet „PeoPay KIDS” (Konto Przekorzystne dla młodych, Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja mobilna PeoPay KIDS i karta Mastercard PeoPay KIDS), składając przy tym wszystkie wymagane oświadczenia.
  • Zadbaj, aby do 31.07.2023r. Twoje dziecko zalogowało się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay KIDS.
  • Zadbaj, aby Twoje dziecko do 31.07.2023r. wykonało przynajmniej 3 płatności kartą lub BLIK za zakupy – na dowolną kwotę (wypłaty z bankomatu się nie liczą).

Jeśli dziecko ma 13 lat lub więcej:

  • Do 2.07.2023r. otwórz w bankowości internetowej konto „Przekorzystne dla młodych” wraz z kartą płatnością i aplikacją PeoPay, składając przy tym wszystkie wymagane oświadczenia.
  • Zadbaj, aby do 31.07.2023r. Twoje dziecko zalogowało się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay KIDS.
  • Zadbaj, aby Twoje dziecko do 31.07.2023r. wykonało przynajmniej 3 płatności kartą lub BLIK za zakupy – na dowolną kwotę (wypłaty z bankomatu się nie liczą).

Po wykonaniu tych aktywności premia 200zł wpłynie na konto każdego dziecka do 15.09.2023r.

Ile kosztują konta w Pekao S.A.?

Konto dla rodzica oraz karta do niego są bezwarunkowo bezpłatne, jeśli masz mniej niż 26 lat. Jeśli masz 26 lat lub więcej to w każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były dla Ciebie bezpłatne.

Konto dla dziecka, karta do niego oraz konto oszczędnościowe „Mój Skarb” są bezwarunkowo darmowe, więc nie musisz obawiać się żadnych ukrytych haczyków.

Podsumowanie

Jak już wspomniałem na początku – to najkorzystniejsza promocja, jaką kiedykolwiek widziałem dla rodziców od Pekao S.A. (a promocjami zajmuję się już 7 lat!).

Jestem mocno podekscytowany faktem, że znów wielodzietne rodziny mogą przy tej okazji zgarnąć naprawdę okrągłą sumkę w wysokości 600zł, 800zł albo nawet więcej…

Dokumenty dotyczące promocji: