Bywały już karnety na siłownię, kody na Allegro lub na przejazdy Boltem, ale tego jeszcze nie było! Bank Pekao S.A. zorganizował świetną promocję specjalnie dla kinomanów!

Teraz, w zamian za otwarcie konta osobistego i 15 płatności kartą na DOWOLNĄ kwotę, otrzymasz dostęp do platformy streamingowej Canal+ Online wraz z Netflixem, aż przez pół roku za darmo!

Nie ma żadnych zobowiązań i po 6 miesiącach możesz, kilkoma kliknięciami, zrezygnować z pakietu, aby nie płacić za kolejne miesiące.

Wartość tej nagrody to aż 420zł, a warunki promocji są tak banalne, że aż żal nie wziąć w niej udziału!

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa aż do 30 czerwca 2022r., a w promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznie 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć nagrodę w tej promocji.

Wystarczą 2 kroki, aby zgarnąć dostęp do biblioteki filmów za free:

KROK #1: Załóż konto Przekorzystne z kartą VISA

Najpóźniej do 30 czerwca 2022 wejdź na tę specjalną stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne”. Zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji i kliknij czerwony przycisk, a później zarejestruj się podając swoje dane w prostym formularzu. W polu „KOD REKOMENDACJI” wpisz: CANAL.

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą VISA Debit FX (wymaga tego regulamin!).

Po wypełnieniu pierwszego formularza rejestracyjnego, zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #2: Wykonaj 15 płatności kartą

Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące lipiec, sierpień i wrzesień (w każdym miesiącu 5 płatności). Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni. 

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem. Nie mogą to być płatności zwrócone, ani doładowania Revoluta itp.

I to tyle! Czekaj na dostęp do Canal+

Naprawdę to tylko tyle. Po wykonaniu wszystkich płatności kartą, bank prześle Ci nagrodę (dostęp do platformy Canal+ online wraz z Netflixem) w wiadomości e-mail oraz w wiadomości w bankowości internetowej Pekao24. Otrzymasz go do 29 listopada 2022 r.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Dokumenty dotyczące promocji: