Takiej promocji na naszej stronie jeszcze nie mieliśmy! Bank Pekao wyszedł na rynek z promocją swojej bezwarunkowo darmowej karty kredytowej. Za aktywne korzystanie z karty będziesz mógł otrzymać po 6400 punktów w Bezcennych Chwilach wartych 80zł przez następne 10 miesięcy. Razem możesz zgarnąć nawet 64 000 punktów o wartości 800zł.

Co prawda promocja trwa do 30 kwietnia, ale im prędzej weźmiesz udział, tym szybciej otrzymasz punkty. Do tego warto wspomnieć, że organizator przewidział jedynie 3000 takich promocyjnych kart kredytowych, więc warto się pospieszyć. Na tej stronie możesz sprawdzić, czy organizator zapowiada wcześniejsze zakończenie promocji.

Kto może skorzystać?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc organizator przygotował ścisłe kryteria, kto może wziąć udział w promocji.

Po pierwsze promocja skierowana jest do nowych, pełnoletnich klientów Bezcennych Chwil oraz osób, które od 19 stycznia 2023r. nie posiadały karty kredytowej Pekao.

W tej promocji mogą wziąć wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie zarejestrowały karty banku Pekao w programie lojalnościowym Priceless Specials (Bezcenne Chwile).

Oprócz powyższego, trzeba jeszcze posiadać oczywiście zdolność kredytową (czyli być osobą pracującą lub na emeryturze/rencie).

Jako, że jest to karta kredytowa – czyli najpierw wydajesz pieniądze z limitu przyznanego przez bank, a dopiero po otrzymaniu wyciągu przelewasz do banku wykorzystaną kwotę – to bank musi sprawdzić, czy masz dochody, które pozwolą Ci zwrócić w pełni tą wykorzystaną kwotę.

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

KROK #1 – Wypełnij wniosek na stronie Pekao

Pierwszym krokiem do zdobycia punktów o wartości 800zł jest oczywiście wnioskowanie o kartę kredytową Mastercard. Należy zrobić to na specjalnej stronie promocyjnej. Tam należy wypełnić formularz, kliknąć czerwony przycisk „Wyślij” i oczekiwać na telefon konsultanta Pekao.

Jak już wspomniałam, zgłaszając się do tej promocji, wnioskujesz o kartę kredytową, dlatego warto tutaj wspomnieć, że są różne dostępne pakiety, ale my sugerujemy STANDARD, bo jest bezwarunkowo bezpłatna. Tak wyglądają najważniejsze informacje:

  • 0 zł – wydanie karty kredytowej
  • 0 zł – bezwarunkowo za obsługę karty kredytowej (Pakiet Standard)
  • 0 zł – dostarczenie karty Pocztą Polską
  • 19,98 RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym (masz na to 26 dni od wystawienia wyciągu)

KROK #2 – Zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach i aktywnie korzystaj z karty

Kolejnym krokiem po założeniu karty kredytowej jest jej aktywacja zgodnie z instrukcją, która przyjdzie do Ciebie razem z kartą.

Następnie najpóźniej do 30 kwietnia 2023r zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile. Postępuj zgodnie z instrukcją na stronie.

Gdy już otrzymasz potwierdzenie rejestracji karty pozostanie już tylko aktywne korzystanie z niej. W następnych 10 miesiącach:

  • wykonaj zakupy kartą na kwotę min. 250zł – z promocji wykluczone są niektóre rodzaje płatności jak np. doładowywanie elektronicznych portfeli, internetowe przekazy pieniężne, zakup losów w loteriach, wypłata gotówki z bankomatu, zakup wszelkich kart podarunkowych. W związku z tym sugerujemy, aby były to płatności za zwyczajne, codzienne zakupy w sklepie. Kwota nie jest wysoka, więc po kilku wizytach w sklepie powinieneś spokojnie spełnić ten warunek.

Spełnianie warunku płatności możesz zacząć w miesiącu zarejestrowania karty w Bezcenynych Chwilach lub w miesiącu następującym po nim.

Za kazdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności otrzymasz 6400 punktów powitalnych o wartości 80zł.

Punkty otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki.

Przyznane punkty są ważne przez 6 miesięcy, a później przepadają, więc pamiętaj, aby do tego czasu wymienić je na wybrane przez Ciebie nagrody.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: