No i doczekaliśmy się kolejnej edycji promocji z bardzo ciekawym bonusem. Spełniając jeszcze prostsze warunki, niż w poprzedniej edycji (tylko 10 płatności kartą) możesz dostać od Pekao dostęp na pół roku do platformy streamingowej Canal+ Online wraz z Netflixem. Pakiet ten jest wart 420 złotych.

Nie ma żadnych zobowiązań i po 6 miesiącach możesz, kilkoma kliknięciami, zrezygnować z pakietu, aby nie płacić za kolejne miesiące.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa aż do 30 września 2022r., a w promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznia 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć nagrodę w tej promocji.

Wystarczą 2 kroki, aby zgarnąć dostęp do biblioteki filmów za free:

KROK #1: Załóż konto Przekorzystne z kartą VISA FX

Najpóźniej do 30 września 2022 wejdź na tę specjalną stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą Visa Debit FX (wymaga tego regulamin!). Zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji i kliknij czerwony przycisk, a później zarejestruj się podając swoje dane w prostym formularzu. W polu „KOD REKOMENDACJI” koniecznie wpisz: CANAL.

Po wypełnieniu pierwszego formularza rejestracyjnego, zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #2: Wykonaj 10 płatności kartą

Następnie wykonaj 10 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 2 kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym otworzyłeś konto (w każdym miesiącu 5 płatności). Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni. 

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem. Nie mogą to być płatności zwrócone, ani doładowania Revoluta itp.

I to tyle! Czekaj na dostęp do Canal+

Naprawdę to tylko tyle. Po wykonaniu wszystkich płatności kartą, bank prześle Ci nagrodę (dostęp do platformy Canal+ online wraz z Netflixem) w wiadomości e-mail oraz w wiadomości w bankowości internetowej Pekao24 najpóźniej 60 dni licząc od ostatniego dnia miesiąca, w którym spełniłeś warunki promocji.

Jeśli brzmi zbyt skomplikowanie, to po prostu ściągnij sobie naszego PDFa, w którym opisujemy wszystkie warunki jakie trzeba zrobić w konkretnych miesiącach. Znajdziesz go zawsze na końcu każdego artykułu.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: