Wow! Tak korzystnej promocji od banku Pekao S.A. jeszcze nie było! Teraz, na tej stronie promocyjnej możesz zdobyć w banalnie łatwy sposób 400zł – jeśli masz 1 dziecko, 600zł – jeśli masz dwójkę dzieci, albo nawet 800zł – jeśli masz trójkę dzieci w wieku od 0 do 17lat (włącznie).

Wszystko co należy zrobić w tej promocji to jedynie założyć konta osobiste w Pekao S.A. dla siebie oraz dla swoich dzieci i wykonać kilka prostych aktywności, które dokładnie rozpiszę w dzisiejszym artykule!

Rodzice, którzy mają już konta w Pekao S.A. również mogą zgarnąć bonus dla swoich pociech, jednak bonus dla rodzica przysługuje tylko nowym klientom banku.

To najlepsza promocja, jaką widziałem do tej pory w Pekao S.A. ale trwa ona tylko do końca marca 2022r., więc musisz się spieszyć ze skorzystaniem.

Edit 10.03.2022r.: Nie zdążyły minąć 24h od publikacji tekstu, a na moją skrzynkę zaczęły spływać podziękowania za opisanie tej promocji. Wiedziałem, że jest świetna ale mimo wszystko, nie spodziewałem się takiego odzewu:

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji 200zł dla rodzica – w postaci 4 voucherów do Allegro (o wartości 50zł każdy) – mogą wziąć udział nowi klienci banku, którzy teraz otworzą konto w Pekao S.A.. Jeśli jednak miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020 r. to również możesz wziąć udział. Rodzic konto musi założyć na tej specjalnej stronie promocyjnej. Konta założone w oddziale lub w inny sposób nie biorą udziału w promocji.

Z kolei 200zł dla dziecka przysługuje na każde dziecko w wieku od 0 do 17 lat (włącznie), które po 1 stycznia 2021r. nie posiadało konta w Pekao S.A. i nie brało udziału w poprzednich promocjach banku z kontami dla dzieci. Konto „Przekorzystne dla młodych” wraz z dodatkowym kontem oszczędnościowym „Mój Skarb” należy otworzyć dla każdego dziecka osobno przed 31.03.2022r. Można zrobić to poprzez bankowość internetową lub w placówkach banku (posiadając już otwarte wcześniej konto rodzica).

Bonus #1 – 50 zł dla rodzica za otwarcie konta Przekorzystnego wraz z kartą Visa Debit FX

Jak już wiesz, aby wziąć udział w promocji należy założyć Konto Przekorzystne dla rodzica najpóźniej do 31 marca 2022 r. (najlepiej wcześniej, aby później zdążyć z założeniem kont dla dzieci) .

Konto dla rodzica należy założyć wraz z kartą Visa Debit FX (czerwoną z logo VISA) na tej specjalnej stronie promocyjnej:

Podczas wypełniania wniosku o konto należy podać kod promocji: ALLEGRO oraz swój aktualny adres e-mail. To konieczne, aby w późniejszym czasie odebrać nagrodę.

Voucher w wysokości 50 zł do Allegro za ten etap otrzymasz e-mailem oraz w wiadomości w bankowości internetowej, najpóźniej do 30 maja 2022 r.

Bonus #2 – dla rodzica: 3 vouchery do Allegro po 50 zł każdy za 15 płatności kartą

W kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych trzech miesięcy):

  • Wykonaj min. 5 płatności kartą Visa Debit FX lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)

Nagroda za kwietniowe płatności otrzymasz e-mailem oraz jako wiadomość w bankowości internetowej najpóźniej do 29 czerwca 2022. Nagrodę za majowe płatności do 30 lipca i analogicznie: nagrodę za płatności w czerwcu najpóźniej dostaniesz do 29 sierpnia.

Bonus #3 – Pierwsze 100zł dla dziecka za założenie mu konta osobistego i oszczędnościowego

Pierwszy bonus w wysokości 100zł przelewem na konto dziecka zdobędziesz jeśli:

  • Do 31.03.2022r. założysz dla dziecka konto „Przekorzystne dla dziecka” oraz dodatkowy rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb” składając przy tym oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji.

Premia ta wpłynie na konto dziecka do 30.04.2022r.

Bonus #4 – Kolejne 100zł dla dziecka za aktywności na koncie

Kolejne 100zł wpłynie na konto dziecka po wykonaniu na jego koncie dodatkowych aktywności:

  • jeśli dziecko ma poniżej 13 lat to należy zadbać o to, aby na jego koncie oszczędnościowym „Mój Skarb” do 15.04.2022r. znalazła się kwota minimum 50,01zł (po tej dacie można wypłacić środki).
  • jeśli jednak dziecko ma 13 lat lub więcej to najpóźniej do 15.04.2022r. dziecko musi wykonać co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK (na dowolną kwotę). Płatności można wykonać w sklepach i/lub internecie, ale nie liczą się wpłaty i wypłaty gotówki.

Po spełnieniu tych warunków premia 100zł wpłynie na konto dziecka również do 30.04.2022r.

Ile kosztują konta w Pekao S.A.?

Konto dla rodzica oraz karta do niego są bezwarunkowo bezpłatne, jeśli masz mniej niż 26 lat. Jeśli masz 26 lat lub więcej to w każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były dla Ciebie bezpłatne.

Konto dla dziecka, karta do niego oraz konto oszczędnościowe „Mój Skarb” są bezwarunkowo darmowe, więc nie musisz obawiać się żadnych ukrytych haczyków.

Podsumowanie

Jak już wspomniałem na początku – to najkorzystniejsza promocja, jaką kiedykolwiek widziałem od Pekao S.A. (a promocjami zajmuję się już 7 lat!). Jestem mocno podekscytowany faktem, że wielodzietne rodziny mogą przy tej okazji zgarnąć naprawdę okrągłą sumkę w wysokości 600zł, 800zł albo nawet więcej…

Promocja jest mocno limitowana i najlepiej skorzystać z niej od razu, aby zdarzyć z założeniem konta dla dzieci przed 31.03.2022r.

Dokumenty dotyczące promocji: