Bank Pekao S.A. powrócił z 3. edycją świetnej promocji, w której za przetestowanie ich konta osobistego zgarniesz 300zł.

Do tego, pierwsze 50 zł otrzymasz już za samo założenie konta!

Dokładnie prześwietliłam regulamin tej promocji i już na wstępie mogę Ci powiedzieć, że nie ma tutaj żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań. Konto można (bez opłat) zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 31 sierpnia 2022r., ale im wcześniej założysz konto tym wcześniej otrzymasz premię, więc nie ma co za długo zwlekać 🙂

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznia 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć 300zł w tej łatwej promocji.

4 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć okrągłe 300zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 4 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą. Zanim klikniesz czerwony przycisk „ZAŁOŻ KONTO ONLINE” koniecznie zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji:

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą. Warto wybrać Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX), ponieważ program lojalnościowy karty Mastercard Bezcenne Chwile często organizuje promocje, w której można zdobyć dodatkowe punkty o wartości nawet 100 zł. Obserwuj nasze socialmedia, aby nie przegapić, kiedy taki bonus się pojawi.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności) oraz w każdym z tych miesięcy zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej. Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Przykład: Jeśli założysz konto w lipcu to wykonaj min. 5 płatności w sierpniu, min. 5 płatności we wrześniu oraz min. 5 płatności w październiku. W każdym z tych miesięcy zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej

KROK #4: Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 15.07.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Aktualizacja 18.07.2022r: Jeśli nie zdążyłeś zarejestrować swojej karty w terminie do 15 lipca, to nie rejestruj jej wcale. Jednak nadal nic straconego. Obserwuj nasz fanpage i poinformujemy Cię, kiedy wystartuje kolejna edycja promocji w Bezcenne Chwile – wtedy będziesz mógł zgarnąć dodatkową premię.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Pekao S.A. – nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecam wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania tych płatności. Otrzymasz ją w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również do stacji benzynowych CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

I to tyle! Czekaj na swoje 300zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Z kolei trzy bonusy po 50zł za płatności z kroku trzeciego otrzymasz przelewem na konto do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: