Właśnie pojawiła się niesamowita okazja do zgarnięcia 300 zł na zakupy do zgarnięcia na tej stronie i to na banalnie prostych zasadach!

A działa to tak: Wybierasz swój ulubiony sklep, podajesz swoje dane, a po otwarciu konta w BNP Paribas wykonujesz kilka prostych aktywności – tylko tyle trzeba, abyś zgarnął okrągłe 300 zł na zakupy w tym sklepie. A dodatkowo dostaniesz również 20zł do Costa Caffe – już za samo założenie konta.

To obecnie najwyższy bonus, jaki jest dostępny w promocjach bankowych, więc czytaj dalej! Za chwilę rozpiszę dla Ciebie wszystkie szczegóły, jakie znalazłam w regulaminie promocji.

W warunkach promocji nie ma żadnej tajemnej wiedzy – po prostu będziesz robić to samo co teraz (przelewy i płatności kartą) tylko tym razem stojąc przy kasie skorzystasz z bezpłatnego konta od BNP Paribas. Całość jest tak prosta, że powinna zająć naprawdę kilkanaście minut.

To trochę jak jazda testowa dla konta osobistego w BNP Paribas bo po wykonaniu aktywności i odebraniu nagród nie ma żadnych zobowiązań. Sam zdecydujesz czy chcesz zachować sobie to konto na dłużej, czy je zamknąć. Nie ma opłat za zamknięcie. Nikt się nie będzie gniewał.

Nasi czytelnicy już przetestowali ten mechanizm w poprzednich edycjach promocji BNP Paribas… I są zadowoleni… Nawet jeśli początkowo byli nieufni:

„Przecież Bank za darmo nic nie da”

Bardzo często spotykam się z takimi komentarzami. I wiesz co? Ja się z tym zgadzam! Bo bank ma bardzo dużo korzyści i warto wiedzieć jakich. Dzięki temu szybciej można zrozumieć sens promocji bankowych, a to z kolei prowadzi do tego, że coraz więcej osób świadomie korzysta z naszych wskazówek i bez wątpliwości zgarnia dodatkowe bonusy.

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

A druga sprawa, to fakt, że po otwarciu konta trzeba wykonać kilka aktywności na koncie. Dzięki temu bank stwarza okazje, w których sprawdzasz możliwości konta i karty, a tym samym być może i przyzwyczai Cię do korzystania z niego nawet po okresie promocji.

Co więc trzeba zrobić? Kto dokładnie może wziąć udział w promocji? Już śpieszę z opisaniem wszystkich konkretów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy, że jesteś pełnoletni i w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadałeś konta osobistego w BNP Paribas. Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Teraz, wystarczy, że najpóźniej do 31 sierpnia 2021 roku do 23:59 złożysz wniosek o nowe, bezpłatne konto w BNP Paribas. Musisz jednak wiedzie, że ilość kont w promocji jest ograniczona. Bank przygotował ich tylko 3000. Po wyczerpaniu limitu linki w moim artykule przestaną działać.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że 3000 kont to sporo, jednak z doświadczenia wiem, że takie oferty są jak ciepłe bułeczki i po kilku dniach może okazać się, że jest już za późno. Skorzystaj czym prędzej.

Jeśli poniższy link działa – zdążyłeś!

Konto Otwarte na Ciebie – zobacz, co zrobić, aby konto i karta były za 0 zł

Uważam, że w dzisiejszych czasach banki muszą ze sobą intensywnie konkurować, dzięki czemu my klienci, na tym zyskujemy. Banki starają się, aby warunki utrzymania darmowego konta i karty nie były wygórowane. Tak jest i tym razem. Powiem nawet więcej, według mnie, to konto jest najmniej wymagającym kontem ze wszystkich.

Jeśli jeszcze wybierzesz najtańszą kartę z dostępnych (rekomenduję Kartę Otwartą na Dzisiaj) to aby konto i karta były całkowicie darmowe, musisz wykonać jedynie 3 płatności kartą miesięcznie na jakąkolwiek kwotę!

Reszta opłat prezentuje się równie dobrze, sam zobacz:

 • 0 zł – za prowadzenia konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – za wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty gotówki za granicą w bankomatach grupy BNP Paribas oraz Global Alliance (pozostałe bankomaty 10 zł)
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania minimum 3 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku 5 zł)
 • 0 zł – za przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)

A teraz czas na konkrety! Poniżej prezentuję 2 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

KROK #1 – Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Przejdź na tę stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Tylko tym sposobem otrzymasz link, dzięki któremu założysz promocyjne konto w BNP Paribas.

Już podczas rejestracji wybierasz sklep, do którego później otrzymasz vouchery. Link do otwarcia konta pojawi Ci się po wypełnieniu 5 pól z obrazka poniżej i kliknięciu „ZAREJESTRUJ SIĘ”:

Całą resztę Twoich danych wypisujesz już we wniosku o konto bezpośrednio na stronie banku BNP Paribas – do tych danych nie ma nikt dostępu prócz banku!

Na podpisanie umowy oraz nadanie PIN do karty (czyli aktywowanie karty) masz czas do 15 września 2021 r. Pamiętaj o tym kroku – zdarza się, że niektórzy czytelnicy o nim zapominają. Naprawdę szkoda, żeby z powodu takiego niedopatrzenia utracić możliwość zgarnięcia bonusu.

Jeśli chodzi o zawarcie umowy, Wszystko zrobisz przez internet, bez biegania po placówkach, na jeden z dwóch sposobów:

 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a kilka dni później przyjeżdża kurier z dokumentami do podpisania. Uważam, że to najwygodniejsza forma.
 • Przez Selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto, wybierasz weryfikację tożsamości przez selfie, w których pokazujesz swoją twarz z różnych stron. Później wszystkie dokumenty przyjdą na e-mail.

Wystarczy wykonać te kilka kliknięć i już zapewniłeś sobie bon do Costa Coffee na kwotę 20 zł. A wiadomo, że darmowa kawa smakuje lepiej 🙂

Pozostała premia podzielona jest na 2 części: za wrześniowe aktywności otrzymasz voucher na 100 zł, natomiast za październikowe aktywności bank wyda Ci voucher o wartości 200 zł.

A tak to wygląda dokładnie:

KROK #2 – Wykonaj te aktywności we wrześniu oraz październiku i zgarnij 300 zł do wybranego sklepu

[Aktywności warte 100 zł] We wrześniu:

 • wykonaj min. 2 przelewy na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)
 • wykonaj min. 1 płatność za pomocą Aplikacji Google Pay lub Aplikacji Apple Pay

[Aktywności warte 200 zł] W październiku:

 • wykonaj min. 2 przelewy na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)
 • wykonaj min. 1 płatność za pomocą Aplikacji Google Pay lub Aplikacji Apple Pay
 • wykonaj min. 4 płatności kartą, na dowolną kwotę
 • przelej na swoje nowe konto łącznie min. 1000 zł (może być w częściach, może pochodzi z Twojego konta w innym banku lub od kogoś z bliskich)

To tylko kilka prostych aktywności za które zrobisz sobie solidne zakupy na 300 zł zupełnie ZA DARMO.

I to tyle!

Nic więcej nie musisz już robić, reszta leży już po stronie banku. Za wykonanie aktywności z kroku pierwszego otrzymasz gwarantowaną nagrodę w postaci 20 zł do Costa Coffee.

Informację o jego przyznaniu otrzymasz na maila maksymalnie do 28 września 2021, a sam e-bon dostaniesz na numer telefonu podany podczas rejestracji do końca września 2021 r.

Za warunki spełnione we wrześniu otrzymasz e-bon o wartości 100 zł. Informację o jego przyznaniu otrzymasz na maila maksymalnie do 19 października 2021, a e-bon przyjdzie do Ciebie do końca października 2021 r.

Analogicznie do poprzednich miesięcy: za warunki spełnione w październiku otrzymasz e-bon o wartości 200 zł. Informację o jego przyznaniu otrzymasz na maila maksymalnie do 25 listopada czerwca 2021, a e-bon przyjdzie do Ciebie do końca listopada 2021 r.

UWAGA! Powyższe informacje dotyczą bonów do: Biedronki, Answear.com oraz Decathlonu. Jeśli wybierzesz kartę podarunkową do Leroy Merlin to czeka Cię jeszcze wypełnianie adresu dostarczenia (bo jest to fizyczna karta podarunkowa). Wszystkie informacje tego dotyczące dostaniesz w e-mailu do 19 października.

Teraz będzie jeszcze łatwiej!

Warunków do spełnienia nie jest dużo i już w październiku będziesz mieć wszystko z głowy. Później pozostaje tylko czekać na wypłacenie nagród. Jednak, aby Ci wszystko jeszcze bardziej ułatwić przygotowałam specjalny plik PDF z listą kroków do odhaczenia.

Często trafiają do mnie komentarze od naszych czytelników, że jest on naprawdę pomocny, więc i Ciebie zachęcam do skorzystania z tego narzędzia:

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy chętni pomóc, doradzić i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania czy wątpliwości. Możesz napisać do nas na messengerze, możesz tutaj w komentarzu pod artykułem lub bezpośrednio na skrzynkę mailową pytania@banklovers.pl

A na wypadek, gdybyś zakochał się w promocjach bankowych i chciał korzystać z nich regularnie, aby początkowe 320zł powiększyć o kolejne kilka tysięcy złotych to mam dla Ciebie coś jeszcze:

„Kulisy zarabiania na bankach” – bezpłatny poradnik w formie wywiadu

Poznaj historię Basi Kuklicz, która w promocjach bankowych zdobyła 6 580 zł i dwa telefony komórkowe. Niech jednak nie zwiedzie Cię lekkość przekazu i swobodna forma wywiadu. W jego trakcie pada tak wiele konkretnych wskazówek i podpowiedzi, że na ich podstawie można by napisać kilkanaście merytorycznych artykułów.

Gratis otrzymasz specjalny plik Excel ułatwiający zapanowanie nad promocjami.

.

Na koniec logistyka, czyli kilka słów o voucherach

Ponieważ każda z nagród jest inna, to poniżej wyszczególniłam dwie najważniejsze informacje: do kiedy dany voucher jest ważny i gdzie możesz znaleźć wszystkie dodatkowe informacje na jego temat:

E-kod do Costa Coffee:

 • ważny do 31.03.2022 r.
 • można zrealizować w każdej kawiarni w Polsce
 • jest jednorazowy
 • więcej informacji na tej stronie

E-kod do Answear.com:

 • otrzymasz w formie SMS na podany w formularzu numer telefonu
 • ważny do 15.04.2022 r
 • wielokrotnego użytku
 • do wykorzystania w sklepach oraz na stronie internetowej
 • wartość e-kodu pokrywa również koszty dostawy produktów zamówionych przez internet
 • zwrot pieniędzy za zwrócone towary następuje w formie elektronicznej na kartę podarunkową
 • więcej informacji na tej stronie

E-kod do Decathlonu:

 • otrzymasz w formie SMS na podany w formularzu numer telefonu
 • ważny do 1.10.2023 r
 • wielokrotnego użytku
 • do wykorzystania w sklepach oraz na stronie internetowej
 • więcej informacji na tej stronie

E-kod do sieci sklepów Biedronka

 • otrzymasz w formie SMS na podany w formularzu numer telefonu
 • ważny do 1.10.2023 r.
 • wielokrotnego użytku
 • skorzystasz z niego podając kasjerowi, po zeskanowaniu ostatniego produktu, indywidualny 13-cyfrowy numer vouchera
 • w każdej chwili możesz sprawdzić, ile zostało Ci środków na voucherze, wchodząc na tę stronę
 • więcej informacji o e-kodzie na tej stronie

Karta podarunkowa Leroy Merlin:

 • karta fizyczna przesyłana na podany adres pocztą
 • ważna do 31.10.2022 r
 • wielokrotnego użytku
 • zwrot pieniędzy za zwrócone towary następuje w formie elektronicznej na kartę podarunkową
 • więcej informacji na tej stronie

Moje podsumowanie promocji

BNP Paribas organizuje naprawdę różne promocje. Wiele zasługuje na uwagę i ta jest zdecydowanie jedną z nich. Tym bardziej, że to obecnie najwyższy bonus dostępny w promocjach bankowych, a spełnianie warunków zajmie Ci dosłownie kilka minut przez 2 miesiące.

Do tego nasz PDF nie pozwoli Ci zapomnieć o żadnym warunku, dzięki czemu będziesz mógł spać spokojnie.

Dokumenty dotyczące promocji: