Świąteczne szaleństwo dopada nawet banki – tym razem świetną promocję dla swoich nowych klientów przygotował BNP Paribas. Za założenie konta i wykonanie aktywności, które opisuję w dzisiejszym artykule dostaniesz okrągłe 400zł i wydasz je na co tylko zechcesz:

Nie ma tutaj żadnych haczyków ani ukrytych opłat – prześwietliłam dokładnie regulamin.

Do tego sama mam bardzo dobre doświadczenie z tym bankiem, dzięki któremu zyskaliśmy z mężem 1850 zł z różnych promocji na przestrzeni kilku lat. Nigdy nie miałam z nimi najmniejszego problemu – ani z wypłatą premii, ani z zamknięciem konta.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1: Odbierz 150 zł za założenie konta i aktywności w styczniu

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później będzie kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą Mastercard (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 21.12.2021r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 4.01.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Aby otrzymać pierwszą premię 150zł, należy po założeniu konta, w styczniu:

 • zapewnić min. 5 wpływów na swoje nowe konto na dowolną kwotę. Może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • wykonać min. 1 przelew na łączną kwotę 1000 zł (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.

Moja propozycja jest taka: robisz 5 przelewów na 200 złotych ze swojego głównego konta na konto promocyjne, a następnie na drugi dzień przelewasz je sobie z powrotem tam, skąd przyszły i… dostajesz za to 150 złotych.

Po spełnieniu styczniowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 18 lutego 2022), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 22 lutego 2022 r.. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2022 r. A co zrobić, żeby dostać pozostałe 250 złotych?

Krok #2: Odbierz 250 zł za aktywności w lutym, marcu i kwietniu

W lutym, marcu i kwietniu (w każdym z tych miesięcy):

 • zapewnij min. 5 wpływów na swoje nowe konto na dowolną kwotę. Może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • wykonaj min. 1 przelew na łączną kwotę 1000 zł (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.
 • wykonaj min. 2 płatności BLIK na dowolną kwotę. Najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie.

Tę część nagrody otrzymasz najpóźniej do końca maja 2022 r.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy zachowasz sobie to konto na dłużej czy je zamkniesz – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta

Dokumenty dotyczące promocji: