Bank ING wystartował z kolejną edycją świetnej promocji darmowego konta osobistego Mobi, z której poprzednio, na naszej stronie, skorzystało kilkaset osób. Tym razem jest jedna różnica – bonus jest o 40zł wyższy!

Konto jest bezwarunkowo bezpłatne dla osób w wieku 18-25 lat (włącznie), a 200 zł premii w gotówce otrzymasz już za kilka płatności i kilka kliknięć w aplikacji mobilnej. Czytaj do końca, aby poznać wszystkie szczegóły!

Sprawdź komentarze osób, które skorzystały z poprzedniej edycji:

ROZWIŃ

Sprawdź kto może wziąć udział w promocji konta Mobi

W promocji na tak łatwych warunkach mogą wziąć udział tylko osoby które mają od 18 do 25 lat (włącznie), które po 1 października 2020 roku nie posiadały konta osobistego, karty kredytowej, pożyczki ani żadnego innego produktu w banku ING.

Promocja trwa do 31 marca, ale nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Później zapomnisz i przegapisz tę okazję.

Na stronie wybierz pomarańczowy przycisk „Otwórz Konto Mobi”. Przygotuj telefon oraz dowód osobisty. Bank obiecuje, że otwarcie konta i karty debetowej potrwa max. 15 minut.

Aby odebrać premię powinieneś wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych. Zgody wyrazisz w formularzu podczas składania wniosku.

Pamiętaj, aby otworzyć konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji). Wraz z kontem osobistym automatycznie otworzysz też konto oszczędnościowe. To jest wymóg regulaminu promocji, jednak nie musisz się martwić – nie poniesiesz żadnych kosztów, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne. Tam będzie wypłacona Twoja premia.

Jeśli chodzi o comiesięczne opłaty – również nie musisz się martwić. W ING konto Mobi i karta są dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Bonus #1 – 120 zł przelewem

Do 30 kwietnia 2022 r:

  • Wykonaj min. 10 płatności kartą lub opcją BLIK (na dowolną kwotę)

Bonus #2 – 80 zł przelewem

Do 30 kwietnia 2022 r:

  • Zapłać min. 3 razy opcją BLIK za zakupy w internecie (wliczają się w te 10 płatności z punktu pierwszego)
  • Załóż min. 1 cel oszczędnościowy w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej na otwartym koncie oszczędnościowym.
  • Na dzień 30 kwietnia 2022 zapewnij min. 100 zł na celach oszczędnościowych (jeśli masz kilka to kwoty sald się sumują).

Możesz wybrać, czy chcesz odebrać tylko jeden bonus czy postarać się bardziej i zgarnąć obie premie. Swoją nagrodę (120 zł lub 200 zł) otrzymasz najpóźniej do 16 maja 2022 r i zostanie wydana na Twoje konto oszczędnościowe.

Podsumowując:

W opcji minimum po prostu wykonasz 7 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet płacąc za 1 bułkę w piekarni), 3 razy zapłacisz BLIKiem na siepomaga.pl albo za zakupy internetowe (np. na Allegro lub za pizzę na Pyszne.pl), a później otworzysz cel oszczędnościowy pt. „Wakacje” i zapewnisz na nim 100 zł.

To tyle! Właśnie zapewniłeś sobie dodatkową gotówkę w portfelu.

Podsumowanie

Opis tej promocji jest tak krótki, że przez chwilę zastanawiałam się czy czegoś nie pominęłam… Jednak ta promocja jest po prostu tak banalnie prosta!

A skoro można było Ci to przekazać w kilku zdaniach, to po co się rozwlekać? Szkoda czasu, lepiej wykorzystaj go zakładając konto i spełniając warunki. Potem czeka Cię już tylko oczekiwanie na wydanie nagrody 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: