W obecnej promocji od ING razem możesz zyskać aż do 250 złotych.

Pierwsze 120 zł premii otrzymasz za samo założenie konta i 10 płatności kartą (na dowolną kwotę!). Kolejne 130zł wpadnie Ci równie łatwo, za skorzystanie z funkcji automatycznego oszczędzania.

W dzisiejszym artykule prześwietlę wszystkie szczegóły tej niezwykłej okazji od ING i krok po kroku przeprowadzę Cię od startu, aż do odebrania premii. Czytaj dalej!

Dla osób w wieku 18-25lat (włącznie), konto i karta są bezwarunkowo darmowe, więc nie musisz obawiać się o ukryte opłaty.

Nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań – będziesz mógł zrezygnować z konta w dowolnym momencie po odebraniu premii albo zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 😉

Zresztą… Wiarygodność promocji potwierdzają również czytelnicy, którzy brali udział w poprzednich edycjach tej promocji (wtedy premia wynosiła jedynie 160zł):

Kto może wziąć udział w tej promocji??

W promocji na tak łatwych warunkach mogą wziąć udział tylko osoby które mają od 18 do 25 lat (włącznie), które po 1 stycznia 2022 roku nie posiadały konta osobistego, karty kredytowej, pożyczki ani żadnego innego produktu w banku ING.

Promocja trwa do 29 czerwca, ale nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Później zapomnisz i przegapisz tę okazję.

Jak otworzyć promocyjne konto w ING?

Na tej specjalnej stronie promocyjnej wybierz pomarańczowy przycisk „Załóż konto online”. Przygotuj telefon oraz dowód osobisty – konto otworzysz wypełniając prosty formularz, który poprowadzi Cię krok po kroku.

Bank obiecuje, że otwarcie konta i karty debetowej potrwa max. 15 minut – w rzeczywistości trwa to nawet krócej!

Aby kwalifikować się do promocji, otwierając konto powinieneś wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych. Zgody wyrazisz w formularzu podczas składania wniosku.

Pamiętaj również, aby koniecznie otworzyć konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji), ale może to być karta wirtualna. Co do karty, to na jej zamówienie masz czas do 29 czerwca 2023 r, jednak sugerujemy to zrobić od razu przy składaniu wniosku.

Wraz z kontem osobistym automatycznie otworzysz też konto oszczędnościowe. To jest wymóg regulaminu promocji, jednak nie musisz się martwić – nie poniesiesz żadnych kosztów, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne.

Bonus #1 – 120 zł przelewem

Aby zdobyć pierwsze – najłatwiejsze – 120zł, musisz jedynie do 31 sierpnia 2023 r: wykonać min. 10 płatności kartą lub opcją BLIK (na dowolną kwotę).

Podpowiedź: Kiedy płatność może być na dowolną kwotę, możesz nawet zapłacić za 1 bułkę. Ja przy tego typu promocjach często korzystam z kasy samoobsługowej w Biedronce lub Lidlu, płacąc za każdy produkt osobno. Wtedy spełniam warunek promocji w dosłownie kilka minut.

Bonus #2 – 130 zł przelewem

Aby zgarnąć dodatkowe 130zł, do dnia 31 sierpnia 2023r. wykonaj poniższe aktywności na koncie:

  • Zapłać min. 3 razy opcją BLIK za zakupy w internecie (wliczają się w te 10 płatności z punktu pierwszego). Polecam stronę zrzutka.pl i wsparcie kilku akcji po 1zł.
  • W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej aktywuj opcję Smart Saver dla automatycznego oszczędzania poprzez zaokrąglanie kwoty zakupów lub określony procent od wydanej kwoty.
  • Na dzień 31 sierpnia 2023r. zapewnij saldo min. 30 zł na założonym w ramach promocji Smart Saverze (jeśli masz kilka to kwoty sald się sumują).

I to tyle!

Swoją nagrodę (120 zł lub 250 zł) otrzymasz najpóźniej do 15 września 2023r. i zostanie wydana na Twoje konto oszczędnościowe otwarte w banku ING.

Dokumenty dotyczące promocji: