Od kilku dni atakują mnie z każdej strony oferty na Black Week. Ciągle się zastanawiam, które produkty są na prawdziwej wyprzedaży, a w których cena została szybko podwojona, żeby zejść o 50% do.. ceny początkowej.

Ale te obawy zupełnie nie dotyczą najnowszej promocji BNP Paribas, w której możesz odebrać vouchery o rekordowej wartości 535zł! To najwyższy bonus, jaki był kiedykolwiek oferowany przez ten bank! Daję Ci słowo!

A dokładnie rzecz ujmując, czekają na Ciebie takie oto nagrody:

 • za samo założenie konta dostaniesz 35 zł w postaci bonu do Legimi umożliwiający zakup jednego ebooka/audiobooka
 • dodatkowe 50 zł w bonie do Biedronki za 1 płatność BLIK
 • oraz 450 zł w bonach do Allegro za płatności kartą i zasilenia konta

Oferta jest MEGA korzystna, ale niestety jest mocno ograniczona w czasie oraz obowiązuje limit 2000 kont otwartych w promocji. Po wyczerpaniu limitu linki w tym artykule przestaną działać.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Premia #1: 35 zł do Legimi za założenie konta z kartą w banku BNP Paribas

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 29.11.2021r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 12.12.2021 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Premia #2: 50zł do Biedronki za wykonanie 1 płatności BLIK

Maksymalnie do 12 grudnia:

 • wykonaj min. 1 płatność BLIK na dowolną kwotę – najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie.

Premia #3: 200zł do Allegro za płatność kartą

W grudniu:

 • wykonaj płatności kartą na kwotę min. 400 zł – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Premia #4: 250zł do Allegro za płatność kartą

W styczniu:

 • wykonaj płatności kartą na kwotę min. 300zł – warunki płatności takie same jak w grudniu
 • przelej na swoje nowe konto łącznie 1000 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

I to tyle!

Nie musisz robić nic więcej! Nagrodę za otwarcie konta otrzymasz na wskazany przez Ciebie numer telefonu najpóźniej do 31 grudnia 2021 r.

Kod promocyjny Legimi ważny jest do 30.06.2022 r. W regulaminie znajdziesz załącznik numer 3 – będzie to lista ebooków/audiobooków spośród których możesz wybrać jeden w ramach nagrody.

Premie oznaczone w artykule numerami #2 i #3 otrzymasz smsem do 31 stycznia 2022 r., a ostatni bonus wpadnie do Ciebie w tej samej formie do 28 lutego 2022 r.

Ważne: W tej promocji wypłata kolejnych premii jest zależna od spełnienia warunków premii poprzedniej. Oznacza to, że aby otrzymać premię #4 musisz spełnić również warunki dla premii #1, #2 oraz #3 – nie możesz spełnić warunków tylko dla tej najwyższej premii, jak to bywa w innych promocjach.

Czy warto skorzystać?

Bez najmniejszego zawahania odpowiadam – TAK, warto skorzystać.

To najwyższa premia od banku BNP Paribas, jaka była dostępna w całej historii naszego bloga! I w dodatku kolejne vouchery „wypłacane” są bardzo szybko – będą w sam raz na wiosenne zakupy.

Dokumenty dotyczące promocji: