No wreszcie! Wreszcie wróciła wyczekana promocja od Santandera. Tym razem jeszcze lepsza bo odbierasz:

 • 150zł za aktywności na koncie
 • oraz dodatkowe 50zł za podanie kodu polecającego

Nie ma w tym nic skomplikowanego, a całość zajmie Ci nie więcej niż 15 minut i wszystko możesz zrobić bez wychodzenia z domu. Dokładne szczegóły wyjaśniam w dzisiejszym artykule (włącznie z podaniem przykładowego kodu polecającego).

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma 200 zł. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu mojej analizy.

W dodatku… Nie musisz też wcale rezygnować ze swojego obecnego konta bankowego. Możesz po prostu założyć konto w Santanderze jako konto dodatkowe, a po odebraniu premii 200 zł zdecydować czy je zamkniesz czy zachowasz sobie na dłużej – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Sam też korzystałem z podobnej promocji dwa lata temu i GWARANTUJĘ Ci, że wszystko przebiegło sprawnie, a obiecana premia trafiła na moje konto.

Ty też tak możesz…

Musisz się jednak spieszyć. Promocja będzie aktywna do 14 sierpnia 2020r. lub do wyczerpania limitu 16000 zgłoszeń. Dlatego czym prędzej przeczytaj ten artykuł zanim linki do promocji przestaną działać.


Promocja zakończy się za:

[ujicountdown id=”zegar” expire=”2020-08-14 23:59″ hide=”true” url=”” subscr=”undefined”” recurring=”” rectype=”” repeats=””]

Zdaję sobie sprawę, że dla osób nowych w naszej społeczności może wydawać się to dziwne. Trudno uwierzyć, że banki rozdają 200 zł za założenie konta i wykonanie kilku prostych aktywności. Jednak to całkowita prawda. Potwierdzają to komentarze naszych czytelników:

Szczególnie chcę zwrócić Twoją uwagę na ostatni z komentarzy. W nim czytelnik Mariusz wiele wyjaśnia odnośnie działania promocji bankowych. Choć nie ma żadnych zobowiązań, ukrytych opłat, ani haczyków to mimo wszystko bankowi opłaca się reklamować w ten sposób.

Przygotowałem również kilka argumentów od siebie, jako uzupełnienie komentarza Mariusza.

Dlaczego Santander rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Santander je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

I to tyle… Jestem przekonany, że te wyjaśnienia są dla Ciebie pomocne i dają szersze spojrzenie na promocje organizowane przez banki. Gdybyś jednak miał jakieś pytania to oczywiście zawsze możesz do nas napisać wiadomość lub zadać pytanie w komentarzu.

Ale teraz wróćmy już do warunków promocji od Santandera. Przygotowałem dla Ciebie prostą instrukcję wyjaśniającą krok po kroku co należy zrobić, aby odebrać w tej promocji 150zł za aktywności na koncie (opisane poniżej w krokach 1 i 2) + 50zł za podanie kodu polecającego przy jego zakładaniu (opisane w kroku 3).

Jednak zanim napiszę o krokach…

Oto kto może skorzystać z tej okazji:

Promocja jest tak dobra, że niestety bank musiał wykluczyć część osób. Regulamin mówi, że:

 • Premię 150 zł za aktywności na koncie otrzymają tylko Ci którzy po 1 lipca 2019r. nie posiadały konta osobistego w banku Santander i nigdy wcześniej nie brały udziału w promocji z premią od Santandera.
 • Premię 50 zł za podanie kodu poleceń otrzymają tylko Ci którzy nie mieli konta w Santander Banku po 1 maja 2019r.

No! Teraz wiesz już wszystko i możemy przejść do konkretów:

KROK #1 – Otwórz przez internet „Konto Jakie Chcę” wraz z kartą

Pierwszym krokiem udziału w tej promocji jest oczywiście otwarcie konta w banku Santander.

Konto w promocji założysz TYLKO przez internet na poniższej, specjalnej stronie promocyjnej. Czas na wypełnienie wniosku masz do 14 sierpnia 2020r. (lub do wyczerpania limitu 16000 zgłoszeń), a umowę możesz podpisać do 31 sierpnia 2020r.

Konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Z kolei karta płatnicza ma dwa modele rozliczania do wyboru:

 • 3zł miesięcznie bezwarunkowo
 • 0zł miesięcznie po wykonaniu 5 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)

Sam w panelu internetowym będziesz mógł ustalić którą formę wybierzesz. Ja sugeruję Ci tę drugą, która umożliwia przejście przez całą promocję bez nawet najmniejszych kosztów.

Aby zgarnąć cały bonus trzeba założyć konto z kartą (wymaga tego regulamin poleceń).

Oczywiście masz tutaj też darmowe bankomaty Santander i darmowe przelewy internetowe.

Wypełniając wniosek o konto w banku Santander koniecznie zaznacz zgody marketingowe (wymaga tego regulamin promocji):

Dodatkowo zaznacz zgodę na elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK lub włącz tę opcję w ustawieniach zaraz po otwarciu konta (tego też wymaga regulamin). Oznacza to po prostu, że zgadzasz się otrzymywać informacje od banku w formie wiadomości w panelu internetowym zamiast listownie.

KROK #2 – Wykonuj te proste aktywności w trzech kolejnych miesiącach i zgarnij 150zł

Drugim krokiem jest wykonanie 3 naprawdę prostych aktywności. Dostaniesz za nie premię 150 zł, a o dodatkowych 50zł napiszę za chwilę…

Należy wykonać w trzech kolejnych miesiącach po otwarciu konta:

 • zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1000 zł na Twoje nowe konto
 • wykonać 5 płatności kartą lub blikiem na dowolną kwotę
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej

Te aktywności należy wykonać w KAŻDYM z trzech miesięcy osobno.

Przykład:

Jeśli konto założysz w lipcu to wymienione wyżej aktywności powinieneś wykonać w KAŻDYM z trzech kolejnych miesięcy: lipcu, sierpniu, wrześniu LUB sierpniu, wrześniu, październiku.

Wpływ zasilający na nowe konto oczywiście może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od kogoś z rodziny. Po zaksięgowaniu wpływu możesz od razu zwrócić środki na swoje główne konto.

No a płatności kartą (lub BLIK) mogą być na dowolną kwotę – możesz zapłacić nawet 5 razy za jedną bułkę w piekarni. W ten sposób warunki tej promocji stają się dla Ciebie banalnie proste w spełnieniu.

KROK #3 – Podaj kod polecający i zgarnij 50 zł

Wykonanie dwóch powyższych kroków GWARANTUJE Ci odebranie premii w wysokości 150zł. Krok trzeci powiększa ją o dodatkowe 50zł.

Wypełniając formularz na stronie banku (opisany w kroku 1), po wybraniu karty płatniczej, zobaczysz pole jak to na obrazku poniżej:

Wpisz tam kod polecającego. Możesz użyć naszego kodu polecającego: 1012811863

Następnie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy:

 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej
 • wykonaj płatności kartą lub BLIK na kwotę min. 300 zł (w tym min. 1 musi być płatnością BLIK)

Mogą to być płatności za zwykłe zakupy, które i tak teraz już robisz. Po prostu płacąc użyjesz innej karty, a przy okazji wpadnie Ci takie dodatkowe 50 zł.

Kiedy otrzymasz całe 200 zł?

Jeśli zastanawiasz się, kiedy otrzymasz swoją zasłużoną premię, to już spieszę z wyjaśnieniami. Po założeniu konta i wykonaniu aktywności, które wymieniłem powyżej bank GWARANTUJE Ci wypłacenie premii 150zł przelewem na Twoje konto do 15 grudnia 2020r.

Dodatkowe 50 zł za podanie kodu polecającego otrzymasz przelewem do końca miesiąca po miesiącu w którym spełnisz powyższe warunki.

Poniżej znajdziesz plik PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niemu nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją i z powodzeniem odbierzesz bonus. Plik najlepiej służy wydrukowany i trzymany pod ręką w widocznym miejscu.

Moja opinia o tej promocji

Dawno nie mieliśmy korzystnej promocji od Santandera, jednak warto było czekać. Ta promocja na tle całego rynku wypada bardzo atrakcyjnie, a premia 150 zł jest adekwatna do aktywności, jakie należy w tutaj wykonać.

I nie zapominajmy o 50 zł premii za podanie kodu polecającego – to łatwa dodatkowa zdobycz, o którą warto się pokusić. Bez żadnych wątpliwości – POLECAM!

Dokumenty dotyczące tej promocji: