No i stało się! Choć nikt nie miał pewności czy to w ogóle nastąpi… Długo wyczekiwany powrót premii 500zł od BNP Paribas stał się faktem. W dzisiejszym artykule rozkładam regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Co jeszcze lepsze: Okazuje się, że pierwsze 150 zł z tych pięciu stów, otrzymasz już za samo otwarcie konta w BNP Paribas, aktywowanie karty płatniczej i wykonanie jednego zwykłego przelewu z konta!

To jest najlepsza promocja, jaka jest obecnie dostępna na rynku i jak znam życie to nie powtórzy się ona znów przez kilka kolejnych miesięcy.

Nie zwlekaj z decyzją. Promocja obejmuje tylko 3000 rejestracji. Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 500 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji!

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Czy to dużo zachodu? Czyli premia 500 zł w 4 krokach

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Za to bank zapłaci Ci aż 500 zł… Jak to zrobić po kolei? Oto moja instrukcja:

💰 Do 30 kwietnia 2022 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową. Bez tego ani rusz! Aby wziąć udział w promocji musisz zrobić to na tej specjalnej stronie:

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 30 kwietnia 2022, ale nie czekałabym do ostatniej chwili. Wcześniej promocje BNP Paribas z premią 500zł rozchodziły się w kilka dni…

Tym razem bank przygotował TYLKO 3000 kont promocyjnych. Może się tak stać, że zanim skończysz czytać ten tekst, będzie już za późno. Wiec zamiast czekać i zastanawiać się, czy warto, po prostu działaj i zarejestruj się jak najszybciej.

Co Ci szkodzi? Nic nie tracisz, wszystkie warunki spełnisz w kwadrans, a 500 zł w portfelu zawsze się przyda! Zwłaszcza w niepewnych czasach!

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą. Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut.

Zdążyłeś? UFF! Dobra nasza. Teraz możemy się skupić na spełnieniu kolejnych warunków promocji. 

Skoro masz już wysłany wniosek o konto i kartę płatniczą, to koniecznie podpisz umowę z bankiem (papiery przyjdą kurierem lub zrobisz to przed kod sms) do 22 maja 2022. PIN do karty nadaj w ciągu 7 dni od otrzymania karty– wymaga tego regulamin promocji.

A po otwarciu konta pozostanie Ci do wykonania już tylko kilka drobnych aktywności:

💰 W maju 2022:

✅ wykonaj min. 1 zwykły przelew z bankowości internetowej lub z aplikacji mobilnej. Chodzi o zwykły przelew na numer konta – nie liczą się przelewy BLIK ani na numer telefonu.

✅ wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę aby konto i karta były dla Ciebie darmowe. Chyba, że masz poniżej 26 lat to wtedy możesz pominąć ten krok, a i tak wszystko będzie dla Ciebie darmowe.

🔥 Po spełnieniu tego warunku otrzymasz 150 zł przelewem najpóźniej do 30 czerwca 2022 roku.

💰 W czerwcu 2022:

✅ wykonaj min. 5 zwykłych przelewów z bankowości internetowej lub z aplikacji mobilnej. Chodzi o zwykłe przelewy na numer konta – nie liczą się przelewy BLIK ani na numer telefonu.

✅ wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę aby konto i karta były dla Ciebie darmowe. Chyba, że masz poniżej 26 lat to wtedy możesz pominąć ten krok, a i tak wszystko będzie dla Ciebie darmowe.

✅ zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 200 zł przelewem najpóźniej do 31 lipca 2022 roku.

💰 W lipcu, sierpniu i wrześniu 2022:

W każdym z tych 3 miesięcy:

✅ wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł. Najlepiej wykonaj normalne płatności w sklepach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

✅ wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę aby konto i karta były dla Ciebie darmowe (zaliczają się do powyższych 500zł). Chyba, że masz poniżej 26 lat to wtedy możesz pominąć ten krok, a i tak wszystko będzie dla Ciebie darmowe.

🔥 Po spełnieniu tych warunków, za każdy miesiąc dostaniesz 10% zwrotu za płatności kartą (max. 50zł). Dlatego rekomenduję każdego miesiąca zrobić płatności na łączne 500zł, aby zgarnąć pełny bonus. Zostanie on wypłacony do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu aktywności.

To WSZYSTKO!

Pewnie spodziewałeś się nie wiadomo jak trudnych warunków przy takiej premii! Ale nie. Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Pamiętaj tylko, że do 17 czerwca otrzymasz na swój e-mail wiadomość z prośbą o podanie numeru konta do wypłaty premii. Zrób to najpóźniej do 26 czerwca i czekaj na przelewy.

Czy wszystko jest dla Ciebie jasne? W razie czego zadawaj pytania w komentarzach na dole…

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Sama jakiś czas temu wzięłam udział w promocji BNP Paribas. Bonus przyszedł jak w zegarku, a konta używam do dzisiaj – tak bardzo mi się spodobało…

Ile kosztuje konto w BNP Paribas?

Poza świetnymi promocjami BNP Paribas daje Ci też dobre konto. Takie, którego chce się używać! Jak zerkniesz sobie do Tabeli Opłat i Prowizji, zorientujesz się, dlaczego tak mówię.

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe.

Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić trzy razy w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Poniżej przedstawiam jak się wszystko prezentuje dla tego konta:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – za płatności BLIK (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

A na koniec…

Sprawdź koniecznie, czy limit się jeszcze nie wyczerpał. Jeśli strona promocyjna działa, to znaczy, że zdążyłeś!

Dokumenty dotyczące promocji: