BNP Paribas podbija stawkę i w najnowszej promocji oferuje nowym klientom aż 470zł, podzielone na dwa bonusy 70zł i 400zł.

W dodatku warunki odebrania kwoty 400zł są jednymi z najłatwiejszych w historii. Wcale się nie napracujesz 🙂

Zapowiada się świetna gratka dla łowców okazji, a wszystkie szczegóły dokładnie rozpiszę Ci w dzisiejszym artykule, więc czytaj dalej!

Promocja obowiązuje na tej specjalnej stronie i trwa do 23.07.2023r. (włącznie) lub dla pierwszych 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona przestanie działać.

Kto może wziąć udział w promocji i zgarnąć te pieniądze?

Jak czytamy w regulaminie, aby zgarnąć premię, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Co my z tego mamy?

Dla pełnej przejrzystości, chcę byś wiedział, że linki zamieszczone w tym artykule to linki polecające (tzw. afiliacyjne). Oznacza to, że kiedy skorzystasz z promocji, dostaniemy za to od banku drobne wynagrodzenie.

Możesz w ten sposób docenić pracę, jaką wkładamy w wyszukiwanie promocji i prześwietlanie regulaminów. Ciebie to nic nie kosztuje bo warunki promocji masz takie same jak bez linka polecającego, a nam pomaga zarabiać na utrzymanie strony.

BONUS #1 – Zgarnij 70zł za otwarcie konta osobistego z kartą „Otwartą na Świat”

Zdobycie pierwszego bonusu w tej promocji, jest trochę podchwytliwe. Bank wypłaci premię 70zł za założenie darmowego konta z kartą „Otwartą na Świat”, która niestety kosztuje 12zł miesięcznie – i opłaty tej nie da się ominąć.

Niby wysokość bonusu pokrywa z nawiązką koszty użytkowania karty przez pierwszych kilka miesięcy ale to do Ciebie należy decyzja czy gra o pierwszy bonus jest warta świeczki.

Na szczęście można z tego pierwszego bonusu zrezygnować i wybrać kartę „Otwartą na Dzisiaj”, która kosztuje 2zł miesięcznie, jeśli w miesiącu wykonasz 3 płatności kartą (inaczej 7zł) i nadal uprawnia do zgarnięcia w łatwy sposób drugiego bonusu 400zł.

Tak, jak napisałem – decyzja należy do Ciebie…

Jednak niezależnie, który wariant udziału w tej promocji wybierzesz, musisz w pierwszej kolejności przejść na tę stronę promocyjną i wypełnić formularz rejestracyjny. Konta założone bez rejestracji nie będą brały udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza pojawi się link do szyfrowanej strony banku BNP Paribas, na której będziesz mógł bezpiecznie założyć konto. Dostępne są dwie metody otwarcia konta:

  • standardowa z pomocą kuriera, który przywiezie dokumenty i zweryfikuje Twoją tożsamość
  • szybka za pomocą selfie, w której dostajesz link do aplikacji mobilnej i na telefonie robisz zdjęcia dowodu osobistego i swojej twarzy, aby system mógł automatycznie zweryfikować Twoją tożsamość.

Całość powinna zająć Ci nie więcej niż 15 minut.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz do 6.08.2023 r. ale zarejestruj się w promocji jak najszybciej, aby zarezerwować swoje miejsce zanim wyczerpie się limit.

BONUS #2 – Odbierz 400zł za wykonanie na koncie tych 2 aktywności w sierpniu i wrześniu

Drugi bonus – w wysokości 400zł – to totalna bułka z masłem. Zajmą Ci one nawet mniej czasu niż samo założenie konta.

Oto co należy zrobić w sierpniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy):

✅ wykonaj min. 1 zwykły przelewchodzi o zwykły przelew (nie BLIK) wykonany na numer konta z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (może być to przelew na Twoje konto w innym banku).

✅ wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300złmogą to być zwykłe płatności w sklepach oraz przelewy BLIK na numer telefonu.

i to tyle! Nie musisz robić nic więcej 🙂

Jak odbierzesz swoją premię?

Do 21 sierpnia otrzymasz e-mail potwierdzający zdobycie pierwszej nagrody w wysokości 70zł za otwarcie konta z kartą „Otwartą na Świat” (jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego wariantu).

Będzie tam link do formularza, w którym podasz numer konta otwartego w BNP Paribas, na które wypłacą Ci premię. Najlepiej wypełnić ten formularz przed 26 sierpnia, więc regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę i zakładkę SPAM.

Jeśli zrezygnujesz z pierwszego bonusu 70zł, to wiadomość o przyznaniu premii otrzymasz do 21 września i tak samo będziesz musiał podać numer konta otwartego w promocji.

Kiedy już podasz numer konta i wykonasz wszystkie aktywności opisane w tym artykule, to otrzymasz przelewy według następującego harmonogramu:

  • do 31 sierpnia – pierwsze 70zł za otwarcie konta z kartą „Otwartą na Świat”
  • do 30 września – 200zł za aktywności wykonane w sierpniu
  • do 31 października – 200zł za aktywności wykonane w sierpniu i we wrześniu

A ile kosztuje konto w BNP Paribas? I czy nie ma tutaj żadnych haczyków?

Promocja jest mega prosta, zasady są jasne i zapisane w regulaminie promocji – załączam go na końcu artykułu, więc możesz wszystko sam zweryfikować.

Konto jest bezwarunkowo bezpłatne, a karta będzie kosztować:

  • 0zł jeśli masz mniej niż 26 lat i wybierzesz kartę „Otwartą na Dzisiaj”

albo

  • 2zł jeśli wybierzesz kartę „Otwartą na Dzisiaj”, masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności kartą w miesiącu (inaczej 7zł).

albo

  • 12zł jeśli wybierzesz kartę „Otwartą na Świat”.

Oznacza to, że zdobyte premie będą wielokrotnie wyższe niż ewentualne opłaty poniesione na utrzymanie konta i karty – w związku z tym rachunek jest prosty – WARTO SKORZYSTAĆ!

W dodatku nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań ani opłat za zamknięcie konta po odebraniu premii. O wszystkim Ty decydujesz!

Dodatkowe podpowiedzi:

Jeśli masz jeszcze jakieś ostatnie wątpliwości przed skorzystaniem z promocji, przejrzyj poniższą listę najczęściej zadawanych pytań lub napisz do nas na pytania@banklovers.pl – z radością pomożemy.

1. Czy bank nie zaleje mnie telefonami reklamowymi?

ROZWIŃ

Przyznaję, że to jedna z najczęstszych obiekcji naszych czytelników. Każdy chyba ma jakieś swoje złe doświadczenia z nachalnymi sprzedawcami z callcenter. Jednak te czasy już minęły. Banki nie zaleją Cię masą telefonów. Częściej to będzie jakiś sms lub powiadomienie z aplikacji, które łatwo zignorować. Mam konta w 6 bankach i jakiś konsultant dzwoni do mnie może max. 1 lub 2 razy w miesiącu.

2. Czy jest tutaj jakiś haczyk?

ROZWIŃ

Doskonale rozumiem tę obiekcję. Czasem promocje bankowe sprawiają wrażenie, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Jednak z pełną odpowiedzialnością odpowiadam – nie ma żadnego haczyka, bo nie może go być. Zabrania tego prawo bankowe, a wszystkie warunki promocji muszą być (i zawsze są) dokładnie sprecyzowane w regulaminie promoacji.

3. Co zrobić, aby nie zapomnieć o warunkach promocji?

ROZWIŃ

Dobrą metodą jest zapisanie warunków promocji od razu na jakąś kartkę, którą będziesz mieć pod ręką. Jeszcze lepszą metodą jest pobranie (i/lub wydrukowanie) naszej ściągi zawierającej listę wszystkich kroków – gotowej do odhaczania. Znajdziesz ją pod koniec każdego naszego opisu promocji.

4. Czy można zamknąć konto po odebraniu premii?

ROZWIŃ

Tak, nie ma tutaj żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Bank liczy, że w czasie promocji, konto spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciał zostać z nim na dłużej, ale nikt nie może Cię do tego zmusić.

5. Co jeśli zapomnę spełnić, któregoś warunku promocji?

ROZWIŃ

Jeśli już zdarzy Ci się jakiś błąd to zweryfikuj w regulaminie czy dyskwalifikuje Cię to z kolejnych etapów promocji. Bardzo często taki błąd powoduje utratę tylko części premii, a resztę możesz nadal zdobyć wykonując uważnie kolejne kroki.

Dokumenty dotyczące promocji: