Tego się nie spodziewałam! Kolejny raz Bank Millennium wystartował z prawdziwym hitem!

Teraz, wypełniając wniosek o konto na tej specjalnej stronie możesz zyskać do 300zł za konto osobiste (+ ewentualnie 100zł za pożyczkę), na całkowicie jasnych zasadach:

 1. Za samo założenie konta i wyrażenie zgody na kontakt marketingowy: Voucher na 50zł do Biedronki, do wydania na co tylko zechcesz.
 2. Za wykonanie dodatkowych aktywności na koncie (opiszę je w dalszej części) dostajesz: Przelew na konto na kwotę 250zł, który również wydasz na co tylko zechcesz.
 3. Za wzięcie pożyczki na kwotę min. 5 tys zł: Przelew na konto na kwotę 100 zł. Ten punkt opiszę na samym końcu, ponieważ jest on jedynie opcjonalnym dodatkiem.

Pamiętaj! Możesz odebrać tylko pierwszą część, albo postarać się trochę bardziej wykonując te dodatkowe aktywności (są łatwe) i zgarnąć całe 300zł za konto osobiste. Premia za wzięcie pożyczki jest opcjonalna i nie musisz z niej korzystać.

To aktualnie najlepsza promocja z premią wypłacaną za samo założenie konta!

O udziale w promocji decyduje data wypełnienia formularza na tej specjalnej stronie.

W promocji nie ma żadnych haczyków (sprawdziłam regulamin oraz tabelę opłat i prowizji!). Nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań. Możesz zamknąć konto w dowolnym momencie. Nie ma żadnych opłat za zamknięcie konta, a zrobisz to nawet bez wychodzenia z domu – przez panel bankowości internetowej.

Co ważne:

Nie jest to żaden konkurs ani losowanie. KAŻDY kto założy konto w Millennium na podanej stronie promocyjnej, otrzyma obiecane bonusy. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Jak działa voucher do Biedronki?

Jak wspomniałam, już za samo założenie konta dostajesz elektroniczny voucher (e-kod) wielokrotnego użytku, o wartości 50 zł. Na jego wykorzystanie będziesz mieć aż 12 miesięcy, więc na pewno się nie zmarnuje.

Poniżej wypisałam wszystkie szczegóły dotyczące tego vouchera:

 • dostajesz voucher (e-kod) o wartości 50 zł
 • e-kod otrzymasz od banku SMSem w formie numeru składającego się z 13 cyfr
 • vouchera możesz używać wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej kwoty 50 zł (choć daję głowę, że wykorzystasz go już przy pierwszych zakupach 😛 )
 • będzie on ważny przez 12 miesięcy od daty jego otrzymania we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce.
 • skorzystasz z niego podając kasjerowi, po zeskanowaniu ostatniego produktu, indywidualny 13-cyfrowy numer vouchera
 • w każdej chwili możesz sprawdzić, ile zostało Ci środków na voucherze, wchodząc na stronę www.kartypodarunkowe.biedronka.pl

Za każdym razem podczas zakupów wydaję 50 – 100 zł, więc przy mniejszych zakupach mogłabym przynajmniej raz nie zabierać ze sobą portfela 🙂 Taki voucher na 50 zł to byłaby dla mnie niezła gratka.

Ale wracając do promocji…

Ta promocja dostępna jest do 14 czerwca 2021 r. do godziny 23.59 – do tego czasu trzeba wypełnić wniosek o konto na poniższej stronie:

Po tym terminie promocja przestanie być dostępna, a Tobie przejdzie koło nosa szansa na łatwe 300zł od Banku Millennium.

Abyśmy mogli się lepiej poznać przygotowałam krótką notkę, o mnie:

Basia Kuklicz – dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Zakochana we włoskich klimatach. Nasza firmowa mistrzyni excela i wszelkiej maści tabelek. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze.

Bo widzisz… My wszyscy w zespole jesteśmy wieloletnimi praktykami promocji bankowych.

Sama chętnie skorzystałabym z tej okazji, ale w banku Millennium mam swoje główne konto od wielu lat. Za to nasi czytelnicy już wielokrotnie korzystali z poprzednich promocji w Banku Millennium i są zadowoleni (choć wtedy premie do odebrania były wtedy niższe).

Tutaj przykłady:

Wiem, że to początkowo może wydawać się dziwne… Dlaczego niby bank miałby płacić za otwarcie konta?

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć cały ten fenomen promocji bankowych przygotowałam kilka argumentów dowodzących, że to opłaca się również samym bankom (mimo, że nie ma ukrytych opłat):

Dlaczego Bank Millennium rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Bank Millennium je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Jak widzisz to wszystko ma sens. Ty dostajesz bonus, a bank w ten sposób oszczędza na reklamie. My też cieszymy się z takiego układu bo linki w tym artykule są linkami polecającymi i też dostaniemy drobną prowizję od banku, kiedy skorzystasz z tej okazji.

To układ w którym wszyscy wygrywają i jestem dumna, że z dnia na dzień powiększa się grono osób, które rozumieją promocje bankowe. Obecnie nasz fanpage śledzi już ponad 6 tys osób:

No dobrze… dużo opowiedziałam Ci już o nagrodach. Wiesz już jak działają promocje bankowe. Teraz czas na konkrety… Oto najważniejsze informacje z regulaminu:

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji należy spełniać (jednocześnie) 3 proste warunki:

 • mieć ukończone 18 lat
 • nie mieć obecnie ŻADNEGO produktu w Banku Millennium
 • nigdy wcześniej nie brać udziału w promocji z premią za konto od Banku Millennium

Jeśli spełniasz te warunki to czytaj dalej… Jesteś o włos od odebrania bonusów.

Oto co polecam zrobić, żeby konto i karta były darmowe

Zawsze przemawiały do mnie produkty bankowe, które są bezpłatne po wykonaniu określonych czynności. Taki układ uważam za sprawiedliwy – w zamian za moją aktywność bank nie pobiera ode mnie żadnej opłaty.

Aby konto i karta były darmowe w tej promocji, należy co miesiąc:

 • zapewnić łączny wpływ na konto o wartości min. 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku)
 • wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (na dowolną kwotę)

Inaczej konto kosztuje 8zł, a karta 7zł.

Płatność kartą wykonasz wszędzie i za wszystko. Wystarczy, że za jedne zakupy (nawet najdrobniejsze) zapłacisz kartą i warunek masz z głowy.

Przygotowałam też dla Ciebie dokładną instrukcję, w której opowiadam, jak krok po kroku skorzystać z tej promocji i zagwarantować sobie odbiór wszystkich bonusów.

Oto instrukcja:

KROK #1 – Załóż konto z kartą płatniczą, aby otrzymać pierwsze 50zł

Konto należy założyć na tej specjalnej stronie maksymalnie do 14 czerwca 2021 r. (włącznie). Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą Mastercard.

Po prostu po wejściu w link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO] – taki jak na obrazku powyżej. Następnie zobaczysz 3 opcje podpisania umowy o konto:

 • Online – tożsamość potwierdzisz logowaniem na swoje konto w innym banku. Wypełnisz we wniosku tylko podstawowe informacje o sobie oraz wybierasz ikonę swojego obecnego banku (możliwe są do wybrania: ING, Alior Bank, Santander, mBank, Bank Pekao, BNP Parbias). Po przekierowaniu Cię na stronę swojego banku, wypełniasz kilka pól i… gotowe!
 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy)
 • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 30.09.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz premii 250zł).

Po wybraniu formy podpisania umowy wypełniasz dalej formularz podając swoje dane jak w każdym banku. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

Pamiętaj, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

te dwie zgody MUSZĄ być zaznaczone

Raz, dwa i konto założone!

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Drugi krok na drodze do premii polega na tym, aby do 30 września 2021r. na telefonie zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium i aktywować ją logując się na swoje nowe konto.

Najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta i mieć ten krok z głowy. Łatwo poszło prawda? 🙂 Teraz jeszcze kilka aktywności na koncie i na Twoje konto wpłynie 250zł.

KROK #3 – Aktywnie korzystaj z konta i karty, aby zgarnąć 250zł

Aktywności, o których mowa poniżej trzeba wykonywać przez 4 kolejne miesiące (w każdym z miesięcy) czyli w czerwcu, lipcu, sierpniu i we wrześniu.

A co trzeba zrobić?

 • Wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (może być na dowolną kwotę)
 • Przelać na nowe konto łącznie 1000zł (nie musi leżeć na koncie, następnego dnia możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje główne konto, zasilenie może być sumą kilku mniejszych przelewów)

Podpowiedź: nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wykluczone z promocji są wypłaty gotówki, płatności związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz płatności zwrócone.

Krok #4 (opcjonalny) – Dodatkowy bonus 100zł za pożyczkę

Jak widzisz, przez cały artykuł piszę o tym, że do zgarnięcia jest 300zł mimo, że sam bank promuje akcję na 400 zł. Wychodzimy jednak z założenia, że nie każdy jest w sytuacji, w której potrzebuje pożyczki, a do tego jest to jednak produkt oprocentowany.

Oczywiście, jeśli akurat miałeś ją w planach, to będzie to świetna okazja, aby zmniejszyć odsetki o 100 zł z bonusu. Wystarczy, że do 31.12.2021 r weźmiesz pożyczkę gotówkową z ubezpieczeniem na kwotę do wypłaty nie niższą niż 5 000 zł.

Jeśli do 31.03.2022 r. nie zrezygnujesz z ubezpieczenia i nie dokonasz wcześniejszej częściowej lub całościowej spłaty, to otrzymasz na konto 100 zł maksymalnie do 30.04.2022 r.

Małe ułatwienie

Dla ułatwienia przygotowałam dla Ciebie również skrócony opis wszystkich kroków do wykonania w tej promocji w formie pliku PDF, który jest uwielbiany przez naszych czytelników:

I to tyle! Nie musisz robić nic więcej…

Voucher do Biedronki o wartości 50 zł otrzymasz SMSem do 30.06.2021r. Premię 250 złotych w formie przelewu otrzymasz do 31.10.2021r. Pamiętaj, żeby do tego czasu nie cofać zgód na informacje handlowe – wymaga tego regulamin.

Moja opinia

W mojej opinii dzisiejsza promocja Banku Millennium to dobra okazja… Powiem nawet więcej! To najlepsza okazja, jaka jest obecnie dostępna z bonusem wypłacanym od razu na start za samo założenie konta!

Mówiąc o wysokim bonusie nawet nie mam na myśli opcji z pożyczką, bo jak wspomniałam, jest ona dla mnie bardziej dodatkiem, niż must have. Natomiast już samo 300 zł za aktywności robi na mnie wrażenie, tym bardziej, że bank Millennium wcześniej dawał zazwyczaj bonusy w wysokości 200 zł.

Spodziewam się, że w ciągu kilku dni od startu, ta promocja stanie się wśród naszych czytelników prawdziwym HITEM!

Krótko mówiąc… Zdecydowanie warto skorzystać!

Dokumenty dotyczące promocji: