Od dłuższego czasu czekaliśmy na promocję od Bezcennych Chwil, której ostatnia edycja skończyła się w połowie lipca. W końcu doczekaliśmy się promocji, ale dotyczy ona wyłącznie Banku Pekao S.A. Będziesz więc mógł zebrać 200zł w głównej promocji Pekao oraz punkty z Bezcennych Chwil o wartości 50zł.

Do tego, pierwsze 50 zł z puli premii od banku otrzymasz już za samo założenie konta!

Dokładnie prześwietliłam regulamin tej promocji i już na wstępie mogę Ci powiedzieć, że nie ma tutaj żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań. Konto można (bez opłat) zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 31 sierpnia 2022r., ale im wcześniej założysz konto tym wcześniej otrzymasz premię, więc nie ma co za długo zwlekać 🙂

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznia 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć 200zł w tej łatwej promocji.

Bonus z Bezcennych Chwil możesz zgarnąć, jeśli w terminie od 01.08.2022 do 30.09.2022 zarejestrujesz kartę Mastercard Debit FX w programie. W tej części promocji możesz wziąć udział, jeśli nigdy wcześniej nie rejestrowałeś karty od Pekao (inne karty możesz mieć zarejestrowane).

4 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć 250zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 4 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą. Zanim klikniesz czerwony przycisk „ZAŁOŻ KONTO ONLINE” koniecznie zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji:

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą. Wybierz kartę Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX), ponieważ tylko wtedy będziesz mógł odebrać dodatkowe 50 zł w punktach.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności) oraz w każdym z tych miesięcy zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej. Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Przykład: Jeśli założysz konto w sierpniu to wykonaj min. 5 płatności we wrześniu, min. 5 płatności w październiku oraz min. 5 płatności w listopadzie. W każdym z tych miesięcy zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej

KROK #4: Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.09.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś nie rejestrował wcześniej karty od Pekao.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Pekao S.A. lub aplikacją PeoPay, ale nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecam wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania tych płatności. Otrzymasz ją w panelu Bezcenne Chwile w postaci 4000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 50zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również do stacji benzynowych CircleK czy jako doładowanie w SkyCash. Na wymianę będziesz miał 6 miesięcy od dnia otrzymania.

I to tyle! Czekaj na swoje 250zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Z kolei trzy bonusy po 50zł za płatności z kroku trzeciego otrzymasz przelewem na konto do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Dokumenty dotyczące promocji: