Bank ING ma świetną ofertę dotyczącą konta osobistego dla osób w wieku 18-25 lat. Oferuje jedną z najlepszych na rynku apliakcji, bezwarunkowo bezpłatne konto i kartę oraz dodatkową możliwość zgarnięcia nawet 250zł na start!

Wszystko to powoduje, że to jedna z najlepszych opcji na rynku dla młodych.

Samo 200 zł premii przelewem na konto otrzymasz już za kilka płatności i kilka kliknięć w aplikacji mobilnej. 50 zł dotyczy programu poleceń – z tej części promocji możesz, ale nie musisz skorzystać, sam wybierzesz.

Czytaj do końca, aby poznać wszystkie szczegóły!

Sprawdź komentarze osób, które skorzystały z poprzedniej edycji:

ROZWIŃ

Sprawdź kto może wziąć udział w promocji konta Mobi i zgarnąć gotówkę

W promocji na tak łatwych warunkach mogą wziąć udział tylko osoby które mają od 18 do 25 lat (włącznie), które po 1 kwietnia 2021 roku nie posiadały konta osobistego, karty kredytowej, pożyczki ani żadnego innego produktu w banku ING.

Promocja trwa do 30 września, ale nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Później zapomnisz i przegapisz tę okazję.

Na stronie wybierz pomarańczowy przycisk „Załóż Konto Mobi”. Przygotuj telefon oraz dowód osobisty. Bank obiecuje, że otwarcie konta i karty debetowej potrwa max. 15 minut.

Aby odebrać premię powinieneś wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych. Zgody wyrazisz w formularzu podczas składania wniosku.

Pamiętaj, aby otworzyć konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji), ale może to być karta wirtualna. Wraz z kontem osobistym automatycznie otworzysz też konto oszczędnościowe. To jest wymóg regulaminu promocji, jednak nie musisz się martwić – nie poniesiesz żadnych kosztów, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne. Tam będzie wypłacona Twoja premia.

Jeśli chodzi o comiesięczne opłaty – również nie musisz się martwić. W ING konto Mobi i karta są dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Bonus #1 – 120 zł przelewem

Do 30 listopada 2022 r:

  • Wykonaj min. 10 płatności kartą lub opcją BLIK (na dowolną kwotę)

Bonus #2 – 80 zł przelewem

Do 30 listopada 2022 r:

  • Zapłać min. 3 razy opcją BLIK za zakupy w internecie (wliczają się w te 10 płatności z punktu pierwszego)
  • Załóż Smart Savera w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej na otwartym koncie oszczędnościowym.
  • Na 30 listopada 2022 zapewnij saldo min. 30 zł na założonym w ramach promocji Smart Saverze (jeśli masz kilka to kwoty sald się sumują).

Więcej informacji na temat Smart Savera znajdziesz tutaj na stronie ING. Możesz wybrać, czy chcesz odebrać tylko jeden bonus czy postarać się bardziej i zgarnąć obie premie. Swoją nagrodę (120 zł lub 200 zł) otrzymasz najpóźniej do 15 grudnia 2022 r i zostanie wydana na Twoje konto oszczędnościowe.

Podsumowując:

W opcji minimum po prostu wykonasz 7 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet płacąc za 7 bułek w piekarni), 3 razy zapłacisz BLIKiem na siepomaga.pl albo za zakupy internetowe (np. na Allegro lub za pizzę na Pyszne.pl), a później założysz Smart Savera, na którym uzbierasz 30 zł z zaokrąglanych kwot transakcji

To tyle! Właśnie zapewniłeś sobie dodatkową gotówkę w portfelu.

Jeśli chcesz więcej…

W tej promocji możesz zyskać dodatkowe 50 zł za spełnienie warunków z Programu Poleceń.

Jeśli masz znajomego w ING, który posiada konto dłużej niż 30 dni, poproś go o kod poleceń, który wpiszesz w formularzu. Następnie wykonaj transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 300 zł w każdym z dwóch dowolnych miesięcy, najpóźniej do 31 stycznia 2023 r. Możesz płacić Kartą (również dodaną do Portfela mobilnego) lub w internecie za pomocą kodu BLIK (ale nie przez ,,Płać z ING”).

Jeśli nie posiadasz takiego znajomego i nie jest problemem dla Ciebie wykonanie płatności, napisz do nas wiadomość prywatną, a podamy Ci kod, który będziesz mógł użyć i dzięki temu będziesz miał szansę na zgarnięcie dodatkowych 50 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: