Bank ING utrzymuje premię na wyższym poziomie! W tej edycji nadal możesz zgarnąć 200 zł bonusu, a nie jak w poprzednich o 40 zł mniej. Warto skorzystać z tej szansy, bo nigdy nie wiadomo, jaki bonus będzie w kolejnej edycji. Zresztą, po co czekać?

Konto jest bezwarunkowo bezpłatne dla osób w wieku 18-25 lat (włącznie), a 200 zł premii w gotówce otrzymasz już za kilka płatności i kilka kliknięć w aplikacji mobilnej. Czytaj do końca, aby poznać wszystkie szczegóły!

Sprawdź komentarze osób, które skorzystały z poprzedniej edycji:

ROZWIŃ

Sprawdź kto może wziąć udział w promocji konta Mobi

W promocji na tak łatwych warunkach mogą wziąć udział tylko osoby które mają od 18 do 25 lat (włącznie), które po 1 stycznia 202`1 roku nie posiadały konta osobistego, karty kredytowej, pożyczki ani żadnego innego produktu w banku ING.

Promocja trwa do 30 czerwca, ale nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Później zapomnisz i przegapisz tę okazję.

Na stronie wybierz pomarańczowy przycisk „Otwórz Konto Mobi”. Przygotuj telefon oraz dowód osobisty. Bank obiecuje, że otwarcie konta i karty debetowej potrwa max. 15 minut.

Aby odebrać premię powinieneś wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych. Zgody wyrazisz w formularzu podczas składania wniosku.

Pamiętaj, aby otworzyć konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji). Wraz z kontem osobistym automatycznie otworzysz też konto oszczędnościowe. To jest wymóg regulaminu promocji, jednak nie musisz się martwić – nie poniesiesz żadnych kosztów, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne. Tam będzie wypłacona Twoja premia.

Jeśli chodzi o comiesięczne opłaty – również nie musisz się martwić. W ING konto Mobi i karta są dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Bonus #1 – 120 zł przelewem

Do 31 sierpnia 2022 r:

  • Wykonaj min. 10 płatności kartą lub opcją BLIK (na dowolną kwotę)

Bonus #2 – 80 zł przelewem

Do 31 sierpnia 2022 r:

  • Zapłać min. 3 razy opcją BLIK za zakupy w internecie (wliczają się w te 10 płatności z punktu pierwszego)
  • Załóż Smart Savera w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej na otwartym koncie oszczędnościowym.
  • Na 31 sierpnia 2022 zapewnij saldo min. 30 zł na założonym w ramach promocji Smart Saverze (jeśli masz kilka to kwoty sald się sumują).

Więcej informacji na temat Smart Savera znajdziesz tutaj na stronie ING. Możesz wybrać, czy chcesz odebrać tylko jeden bonus czy postarać się bardziej i zgarnąć obie premie. Swoją nagrodę (120 zł lub 200 zł) otrzymasz najpóźniej do 16 września 2022 r i zostanie wydana na Twoje konto oszczędnościowe.

Podsumowując:

W opcji minimum po prostu wykonasz 7 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet płacąc za 1 bułkę w piekarni), 3 razy zapłacisz BLIKiem na siepomaga.pl albo za zakupy internetowe (np. na Allegro lub za pizzę na Pyszne.pl) W międzyczasie zakładasz Smart Savera, na którym odkładasz minimum 30zł z zaokrąglonych końcówek (nie można po prostu „doładować” konta).

To tyle! Właśnie zapewniłeś sobie dodatkową gotówkę w portfelu.

Dokumenty dotyczące promocji: