Nadeszła kolejna edycja Money Manii! Tym razem we współpracy z mBankiem możesz zgarnąć aż do 500 złotych z wszystkich bonusów: 200 zł z Money Manii i 300 zł od mBanku. A dokładnie, to premia składa się z takich części:

 • 200 zł w gotówce za 5 dowolnych aktywności na koncie w ramach promocji Money Mania (hiper łatwe warunku!)
 • 100 zł w gotówce za aktywności w miesiącu, w którym założyłeś konto lub w miesiącu następującym po nim
 • 50 zł w gotówce za aktywności w drugim miesiącu od założenia konta
 • 50 zł w gotówce za aktywności w trzecim miesiącu od założenia konta
 • 50 zł w gotówce za założenie konta przez e-dowód
 • 50 zł w gotówce za za otwarcie eKonta Junior

W dodatku nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

To TY wybierasz, z których premii chcesz skorzystać 🙂

Promocja jest aktualna do 29 czerwca 2022r. Czy promocja jest nadal aktualna możesz sprawdzić tutaj:

Kto może wziąć udział w tej okazji i zdobyć 500 zł?

Zazwyczaj promocje bankowe skierowane są do nowych klientów, z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2019 roku nie posiadali ani współposiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

A teraz przekazuję w Twoje ręce instrukcję, krok po kroku, co zrobić, żeby zgarnąć całe 500 zł premii w tych promocjach:

Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Jeśli spełniasz powyższy prosty warunek uczestnictwa w promocji, to śmiało możesz rejestrować się w promocji i zakładać konto z poniższego linka. Pamiętaj jednak, że warunki promocji są banalne, a ilość promocyjnych kont mocno ograniczona – tylko pierwsze 2000 rejestracji bierze udział w promocji Money Manii, choć teoretycznie masz na to czas do 29 czerwca:

Po rejestracji zajrzyj do Twojej skrzynki mailowej i kliknij w link aktywacyjny, a następnie zaloguj się do panelu. Tam użyj przycisku „Wyślij wniosek w Money Manii” .Ten przycisk przekieruję Cię już bezpośrednio na stronę mBanku, gdzie złożysz wniosek o konto.

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 500 zł, która podzielona jest na kilka mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Bonus #1 – 200zł gotówki z Money Manii za 5 aktywności

 • W miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś konto wykonaj min. 5 aktywności na koncie. Do wyboru masz: płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę, płatność internetową, przelew na konto w innym banku. Nie liczy się wypłata z bankomatu oraz przelewy na konta prowadzone w mBanku (nawet innych osób).

Aby otrzymać premię należy do 31.08.2022 r. uzupełnić numer konta na swoim profilu w serwisie Moneymania.pl Premię otrzymasz najpóźniej do 31.10.2022 r.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto w maju, to aktywności z tego kroku wykonaj w czerwcu. Jeśli otworzyłeś je w czerwcu, to warunki z tego punktu spełnij w lipcu.

Bonus #2 – 100zł gotówki za szybki wpływ i płatności

 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię 100 zł otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Załóżmy więc, że konto otworzyłeś w maju. Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca czerwca. Premię za ten krok otrzymasz wtedy do końca lipca.

Bonus #3 – 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli otworzyłeś w maju, to aktywności z tego kroku wykonaj w lipcu, a do końca sierpnia otrzymasz bonus.

Bonus #4 – 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w maju to wykonanie tych płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w sierpniu, a do końca września otrzymasz bonus.

Bonus #5 – 50 zł z otwarcie konta przy pomocy e-Dowodu

 • Zakładając konto z naszego linka użyj opcji „e-Dowód”
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 1 płatność kartą i/lub BLIK.

Teoretycznie w regulaminie jest też mowa o otwarciu konta „na selfie”, natomiast mamy wątpliwości czy łączy się to z Money Manią. Dlatego sugerujemy założyć konto albo przez e-dowód albo poprzez kuriera, używając linka udostępnionego przez portal Money Mania.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w maju i użyjesz opcji „e-dowód” to 1 płatność wykonaj do końca czerwca, a premię otrzymasz do końca lipca.

Bonus #6 – 50 zł z otwarcie konta dla dziecka

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego

Przykład: Jeśli konto otworzysz w maju to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca czerwca, a do końca lipca otrzymasz bonus.

Podpowiedzi:

Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny i nie musi leżeć w mBanku żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: