Oto największa premia od banku Millennium! Dotychczas najwięcej można było zdobyć 500zł, a w tej promocji bank oferuje aż o 100zł więcej.

Pierwsze 300zł zdobędzie każdy w stosunkowo łatwy sposób, a kolejne 300zł to nagroda dla osób, które zaangażują się bardziej i przeniosą do banku Millennium swoje wynagrodzenie. Chyba, że jeszcze nie ukończyłeś 26 lat, wtedy wystarczy wpływ z dowolnego źródła.

W promocji nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Jeśli konto Ci się nie spodoba, będziesz mógł zamknąć je w najłatwiejszy możliwy sposób – przez bankowość elektroniczną. Szybko i bezproblemowo.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 01.01.2020 r. nie posiadałeś konta osobistego w banku Millennium.

Limit kont promocyjnych to 24 000 zgłoszeń. To dużo. Z naszego doświadczenia wynika, że nie powinno zabraknąć ich przed czasem. Pamiętaj tylko, że promocja kończy się 25.06.2024r. o godzinie 23:59.

Konto biorące udział w promocji wraz z kartą (regulamin promocji wymaga konta z kartą) założysz wypełniając formularz na tej specjalnej stronie:

Dostępne są 2 metody otwierania konta:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości.

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Składając internetowy wniosek o konto KONIECZNIE zaznacz poniższe rodzaje zgód:

  • na otrzymywanie od banku informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne poprzez Millenet, aplikację mobilną, SMS, Kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat, wideorozmowy oraz przez telefon
  • na świadczenie przez Goodie usługi „Zwroty za zakupy”. Usługa ta, nazywana również cashbackiem, jest całkowicie bezpłatna i w sumie to możesz na niej tylko zyskać. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, to zachęcam się do zapoznania się z tą stroną.

Nie odwołuj zgód do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji).

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zacząć zgarniać premie pieniężne:

Bonus #1 – Premia 100 zł za otwarcie konta z kartą i pierwsze aktywności

Najpierw, w ciągu 14 dni od otwarcia konta:

Wtedy, najpóźniej do końca następnego miesiąca po otwarciu konta, otrzymasz przelew nagrody 100zł na swoje nowe konto.

Przykład: Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to od razu w pierwszych 14 dniach zasil konto wpływem 1000zł, wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK oraz co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej. Nagrodę 100zł dostaniesz najpóźniej do końca maja.

Bonus #2 – 200zł za aktywności przez 6 kolejnych miesięcy

W każdym z 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:

Bonus za tę część otrzymasz do końca następnego miesiąca po ostatnim miesiącu, w którym spełniłeś te warunki.

Przykład: Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji i wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na łączną sumę 500zł w miesiącach: maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik . Premię otrzymasz do końca listopada.

Bonus #3 – 300zł za wpływ wynagrodzenia przez 3 kolejne miesiące

Przez 3 kolejne miesiące w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, które liczone są od następnego miesiąca po otwarciu konta:

lub

Wypłatę premii, w wysokości zależnej od wykonanych aktywności, otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po ich wykonaniu.

Przykład: Jeśli otworzysz konto w kwietniu, to zapewnij wpływ w 3 miesiącach pod rząd (czyli maj/czerwiec/lipiec lub czerwiec/lipiec/sierpień lub lipiec/sierpień/wrzesień lub sierpień/wrzesień/październik). Jeśli spełnisz warunki np: maj, czerwiec, lipiec. Premię otrzymasz do końca sierpnia.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Aby konto i karta były całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy:

  • wykonać 5 płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 11 zł)

Jeśli wybierzesz Konto Millennium 360 Student (dla osób 18-25lat), to ten warunek będzie łatwiejszy, bo wystarczy wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIK-iem, aby mieć bezpłatne konto i kartę (inaczej 5 zł).

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: