Jak masz – to też dostaniesz, spokojnie. Właśnie wystartowała nowa edycja promocji w Banku Millennium. Chyba trochę na osłodę końca wakacji bank zrobił niesamowitą niespodziankę.

Premia za przetestowanie konta osobistego wzrosła do 500 zł! W tym krótkim artykule opisuję krok po kroku, co musisz zrobić, aby zgarnąć pełne 500 zł. Lepsza wiadomość dzisiaj już Ci się nie trafi, bo tak prostej promocji nie było już dawno.

Za chwilę powiem Ci, do dokładnie zrobić, żeby dostać te pieniądze. Na początek tylko zaznaczę, że promocja jest aktywna TYLKO do 31 października 2022 i zostanie przyznana tylko 15000 osób.

Sprawdź od razu, czy jeszcze działa klikając w link poniżej ⤵️⤵️⤵️

Cały bonus jest wypłacany w formie pieniężnej, więc sam zdecydujesz, gdzie i jak go wydasz. A może zainwestujesz lub wrzucisz na jakąś korzystną lokatę? Opcji jest wiele. Jednak do rzeczy!

🤯 Kto może wziąć udział w tej promocji?

Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która po 01.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w banku Millennium.

Konto założysz na jeden z 3 sposobów:

👉 Online (dostępne jeśli masz konto w PKO BP, ING, Alior, Santander, mBank, Pekao, GetinBank, Credit Agricole lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości. Proces zakładania konta w tym wariancie trwa średnio 10-15 minut (łącznie z aktywacją). To najszybszy sposób, aby mieć konto aktywne praktycznie od razu.

👉 W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie idziesz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.

👉 Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (to niezbędny punkt, jeśli chcesz odebrać całą premię). Bank nie wskazuje konkretnej daty, jednak zaznacza, że wzór podpisu musi być złożony na dzień odbierania nagrody. 

Tutaj otworzysz konto w promocji ⤵️⤵️⤵️

Składając internetowy wniosek o konto KONIECZNIE zaznacz poniższe rodzaje zgód:

  • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji)
  • na świadczenie przez Goodie usługi „Zwroty za zakupy”. Usługa ta, nazywana również cashbackiem, jest całkowicie bezpłatna i w sumie to możesz na niej tylko zyskać. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, to zachęcam się do zapoznania się z tą stroną.

🤔 Bonus #1 – 200 zł za szybki wpływ i 5 płatności kartą

🔥 w ciągu 10 dni od otwarcia konta zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł

W okresie od otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o Konto:

🔥 zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto

🔥 wykonaj min. 5 płatności kartą – chodzi o zwykłą płatność za zakupy w Internecie bądź sklepie. Nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi, płatności BLIK ani przelewy na numer telefonu.

Wypłatę premii otrzymasz do końca 2 miesiąca, po którym spełniłeś warunki.

Przykład: Zakładasz konto 2 września. Warunki spełniasz do 30 października. Pierwsza premia (200 zł) wpada Ci na konto do końca listopada.

🤔 Bonus #2 – 300 zł za aktywności w 3 kolejnych miesiącach

W 3 kolejnych miesiącach od otwarcia konta:

🔥 zasil konto łącznie na sumę 1000 zł – nie musi to być jednorazowo, może być to kilka mniejszych przelewów. Możesz nawet przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Może to być przelew z Twojego własnego konta w innym banku.

🔥 wykonaj min. 5 płatności kartą  – obowiązują te same zasady, co przy pierwszym miesiącu. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wypłatę tej części premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, w którym spełniłeś ostatni warunek.

🙉 To wszystko!

Przyznasz, że nie ma w tym nic trudnego. Przez cztery miesiące robisz wpłaty na 1000 zł i 5 płatności kartą i już. Załatwisz to w ciągu kilku minut każdego miesiąca, więc nie napracujesz się zbytnio.

To najwyższa premia Millennium w całym 2022r. i do tego na tak prostych warunkach… Nie mamy informacji czy w przyszłości taka premia się powtórzy.

Więc nie czekaj, aż minie czas skorzystania, tylko od razu załóż konto ⤵️⤵️

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

😱 Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Aby konto i karta były całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy:

  • wykonać 5 płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 11 zł)

Jeśli wybierzesz Konto Millennium 360 Student (dla osób 18-25lat), to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIKiem, aby mieć bezpłatną również kartę (inaczej 5 zł).

Dokumenty dotyczące promocji: