Po kilku dniach przerwy Bank Millennium wrócił ze świetną promocją konta osobistego. Z tą różnicą, że teraz warunki promocji są jeszcze łatwiejsze!

Tym razem do tego bonusu bank Millennium dołącza promocję na konto Junior – za każde konto otwarte swojemu dziecku w promocji otrzymasz 100 zł do wydania na e-karcie podarunkowej Goodie.

Aby otworzyć konto dziecku, sam musisz mieć konto w banku Millennium. Jeśli je masz, to przejdź od razu do bonusu #3, a jeśli nie masz, to przy okazji możesz zgarnąć dla siebie dodatkowe 360 zł .

W promocji nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Jeśli konto Ci się nie spodoba, będziesz mógł zamknąć je w najłatwiejszy możliwy sposób – przez bankowość elektroniczną. Szybko i bezproblemowo.

Konto osobiste banku Millennium to wyjątkowo dobre konto. Często bywa wysoko w rankingach – chociażby pod względem warunków dotyczących opcji bezpłatnego wyciągania gotówki z bankomatów.

W gruncie rzeczy nie ryzykujesz nic, a tylko możesz zyskać. To co? Chcesz zobaczyć, co trzeba zrobić, żeby zgarnąć kasę? Zaczynajmy!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja na konto dla dorosłego trwa do 31.07.2022, natomiast promocja na konto dla dziecka trwa jedynie do 30.06.2022r.

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 01.01.2019 r. nie posiadałeś konta osobistego w banku Millennium.

Konto biorące udział w promocji wraz z kartą (wymaga tego regulamin promocji) założysz wypełniając formularz na tej specjalnej stronie:

Dostępne są 3 metody otwierania konta:

 • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
 • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie idziesz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
 • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (to niezbędny punkt, jeśli chcesz odebrać całą premię). Bank nie wskazuje konkretnej daty, jednak zaznacza, że wzór podpisu musi być złożony na dzień odbierania nagrody.

Składając internetowy wniosek o konto KONIECZNIE zaznacz poniższe rodzaje zgód:

 • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji)
 • na świadczenie przez Goodie usługi „Zwroty za zakupy”. Usługa ta, nazywana również cashbackiem, jest całkowicie bezpłatna i w sumie to możesz na niej tylko zyskać. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, to zachęcam się do zapoznania się z tą stroną.

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 360 zł:

Bonus #1 – 180 zł za otwarcie konta z kartą i jedną płatność

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto z kartą:

 • zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto.
 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – chodzi o zwykłą płatność za zakupy w sklepie lub internecie. Nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi ani przelewy na numer telefonu.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Bonus #2 – 180 zł za aktywności w 3 kolejnych miesiącach

W każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • zasil konto łącznie na sumę 500 zł – nie musi to być jednorazowo, może być to kilka mniejszych przelewów. Możesz nawet 5 razy przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Może to być przelew z Twojego własnego konta w innym banku.
 • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIK – obowiązują te same zasady, co przy pierwszym miesiącu. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Bonus #3 – 100 zł za otwarcie Konta Junior swojemu dziecku

W tej części promocji mogą brać tylko osoby, które wcześniej nie skorzystały z promocji na konta Junior. Dotyczy to jednak dziecka, nie Ciebie. Chodzi o to, że jeśli kiedyś zakładałeś promocyjne konto swojemu pierwszemu dziecku, a teraz chciałbyś drugiemu, to możesz tak zrobić.

Dodatkowo pamiętaj, żeby mieć na swoim profilu wyrażone zgody marketingowe oraz zdefiniowany w banku Twój polski numer telefonu.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie? Wystarczy, że:

 • do 30 czerwca 2022r otworzysz konto swojemu dziecku poprzez aplikację lub bankowość elektroniczną
 • do 31 lipca 2022r. przelejesz na konto dziecka kwotę co najmniej 100zł

To tyle, jeśli Twoje dziecko ma mniej, niż 7 lat. Jeśli już ukończyło 7 lat, to należy wykonać te dodatkowe kroki najpóźniej do 31.07.2022r. :

 • w imieniu dziecka wyraź zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • aktywuj aplikację mobilną
 • wykonaj jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

Dla każdego swojego dziecka możesz otworzyć jedno promocyjne konto.

Kod elektroniczny wartości 100 zł otrzymasz SMSem najpóźniej do 31.08.2022r. Będzie on miał ważność 60 dni. Następnie trzeba zainstalować aplikację Goodie i tam wymienić kod na eKartę, która będzie ważna kolejne 12 miesięcy.

eKartę możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Aby konto i karta były całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy:

 • wykonać 5 płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 11 zł)

Jeśli wybierzesz Konto Millennium 360 Student (dla osób 18-25lat), to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIKiem, aby mieć bezpłatną również kartę (inaczej 5 zł).

Dokumenty dotyczące promocji: