Do trwającej promocji mBank na tej specjalnej stronie dorzuca dodatkowy bonus – 200zł do Allegro bądź Biedronki oraz miesiąc Allegro Smart za darmo! Masz więc teraz do zgarnięcia łącznie aż 650zł za różne aktywności.

Tylko musisz się spieszyć, bo bony są w limitowanej ilości 3000 sztuk.

Pamiętaj też, że wcale nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

Kto może z tego skorzystać?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 650 zł, która podzielona jest na kilka mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Ważne: Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

KROK #1 – Zanim założysz konto zarejestruj się w promocji

Zaraz opiszę Ci dokładnie, w jaki sposób założyć konto. Opiszę również wszystkie pozostałe warunki promocji tak, abyś miał na nią pełny pogląd. Pierwszym krokiem jednak będzie zapisanie się do dodatkowej promocji, aby otrzymać nagrodę specjalną czyli 200zł do Allegro lub Biedronki.

Bank wyraźnie podkreśla, że aby otrzymać bon, trzeba najpierw zarejestrować się w promocji, a potem otworzyć konto. Wejdź więc na tę stronę promocyjną, a następnie kliknij przycisk „zapisz się do promocji”.

Otworzy Ci się nowe okienko, w którym wybierzesz swoją nagrodę oraz wypiszesz niezbędne dane (muszą one być takie same jak później na wniosku o konto). Kiedy już to zrobisz – idź dalej z kolejnymi krokami:

KROK #2 – Zgarnij pierwszą premię za założenie konta z kartą, szybki wpływ i płatności

Rekomenduję założenie konta wraz z kartą płatniczą przez aplikację mobilną i wideoweryfikację (na selfie). Wystarczy, że przejdziesz na tę specjalną stronę promocyjną i klikniesz drugi czerwony przycisk „załóż konto przez aplikację”, aby pobrać na telefon aplikację mBanku.

Regulamin wymaga, aby konto otworzyć wraz z kartą, natomiast sam już możesz wybrać, czy chcesz mieć kartę wirtualną w aplikacji czy taką standardową, plastikową.

Dodatkowo podczas otwierania konta koniecznie wyraź zgodę na mOkazje – to konieczne, aby w późniejszym czasie odebrać bon do Allegro/Biedronki.

Podpowiedź: Jeśli założysz konto w aplikacji mobilnej „na selfie” lub przez e-Dowód, to pierwszy bonus będzie wynosił 250zł. Natomiast jeśli założysz konto podpisując umowę kurierem lub w placówce, otrzymasz w tym punkcie tylko 100zł.

Aby zdobyć pierwszy bonus, to po otwarciu konta, należy wykonać następujące aktywności:

  • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Wypłata premii nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Przykład: Załóżmy więc, że konto z kartą otworzyłeś w styczniu (+wyraziłeś zgody na mOkazje). Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca lutego. Premię za ten krok otrzymasz wtedy do końca marca.

KROK #3 – Weź kolejne 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

  • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli otworzyłeś w styczniu, to aktywności z tego kroku wykonaj w marcu, a do końca kwietnia otrzymasz bonus.

KROK #4 – Odbierz jeszcze raz 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

  • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w styczniu to płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w kwietniu 2023, a do końca maja otrzymasz bonus.

KROK #5 – 200 zł do Allegro lub Biedronki oraz Allegro Smart

Tak naprawdę jeśli wykonałeś warunki z powyższych kroków (a w szczególności „KROK #2”), to ten akapit możesz pominąć, bo warunki te pokrywają się z bonusem za otwarcie konta i wykonanie szybkiego wpływu oraz 8 płatności. Wyszczególniam jednak te warunki dla osób, które zagapią się z szybkim wpływem (do 7 dni), bo nadal mają szansę zgarnąć ten bonus.

Aby dostać bon, należy w miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym:

  • przelać na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Nagrodę specjalną otrzymasz w formie eKodu za pośrednictwem mOkazji do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego.

Dodatkowy Bonus – 100 zł z otwarcie konta dla dziecka

  • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka poniżej 13 r.ż lub eKonto możliwości dla dziecka w wieku 13-17 lat. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w styczniu to czas na otwarcie promocyjnego konta dziecku masz do końca lutego, a do końca marca otrzymasz bonus.

Rozwiń, aby przeczytać dodatkowe podpowiedzi dla tej promocji:

ROZWIŃ

Podpowiedzi:

1. Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

2. Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny. Do wpływów zaliczane są również wpłaty we wpłatomacie i wpłaty w oddziale banku. Pieniądze nie muszą leżeć żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

3. Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

4. Jako płatności BLIK, bank rozumie wszystkie płatności BLIK za zakupy/usługi, z użyciem kodu lub BLIK-zbliżeniowe. Nie liczą się przelewy BLIK na numer telefonu. Najłatwiejszym sposobem, aby spełnić ten warunek jest wejść na siepomaga.pl i wesprzeć 8 zbiórek po 1zł używając właśnie kodu BLIK do wpłaty.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: