Kto nie skorzystał z ostatniej edycji promocji mBanku będzie mógł to nadrobić teraz i to z bonusem większym o 100zł niż w ostatnich edycjach. W tej promocji będzie do wzięcia maksymalnie 550zł za kilka aktywności, które dokładnie opiszę w tym artykule. A do tego wszystkiego otrzymasz jeszcze usługę Allegro Smart na miesiąc za darmo.

Wysokość zdobytej przez Ciebie premii będzie zależeć nie tylko od tego jakie aktywności wykonasz ale również od sposobu, którym w ramach tej promocji, założysz konto w mBanku. Warto się posmieszyć, bo nagroda dodatkowa jest ograniczona ilościowo i wynosi pierwsze 2500 zgłoszeń.

Ale musisz się spieszyć:

Pamiętaj, że wcale nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

Kto może z tego skorzystać?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 550 zł, która podzielona jest na kilka mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Ważne: Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Bonus #1 – Za założenie konta z kartą, szybki wpływ i płatności

Pierwszym krokiem jest zapisanie się do promocji. Wejdź na tę stronę i kliknij przycisk „zapisz się do promocji”. Tam wybierasz która nagroda Cię interesuje (masz do wyboru bon o wartości 100zł do Allegro lub do Biedronki) i wypisujesz niezbędne dane:

Dopiero po tym kroku możesz założyć konto.

Rekomenduję założenie konta wraz z kartą płatniczą przez aplikację mobilną i wideoweryfikację (na selfie). Wystarczy, że przejdziesz na tę specjalną stronę promocyjną i klikniesz drugi czerwony przycisk „załóż konto przez aplikację”, aby pobrać na telefon aplikację mBanku.

Regulamin wymaga, aby konto otworzyć wraz z kartą, natomiast sam już możesz wybrać, czy chcesz mieć kartę wirtualną w aplikacji czy taką standardową, plastikową.

Podczas rejestracji koniecznie wyraź zgody na mOkazje.

Podpowiedź: Jeśli założysz konto „na selfie” lub przez e-Dowód, to pierwszy bonus będzie wynosił 250zł. Natomiast jeśli założysz konto podpisując umowę kurierem lub w placówce, otrzymasz w tym punkcie tylko 100zł.

Aby zdobyć pierwszy bonus, to po otwarciu konta, należy wykonać następujące aktywności:

  • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Wypłata premii nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę specjalną czyli bon do Allegro/Biedronki otrzymasz w formie e-kodu za pośrednictwem mOkazji również do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego.

Przykład: Załóżmy więc, że konto otworzyłeś w kwietniu. Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca maja. Premię za ten krok otrzymasz wtedy do końca czerwca.

Bonus #2 – 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

  • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli otworzyłeś w kwietniu, to aktywności z tego kroku wykonaj w czerwcu, a do końca lipca otrzymasz bonus.

Bonus #3 – 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

  • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w kwietniu to płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w lipcu, a do końca sierpnia otrzymasz bonus.

Bonus #5 – 100 zł z otwarcie konta dla dziecka

  • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka poniżej 13 r.ż lub eKonto możliwości dla dziecka w wieku 13-17 lat. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w kwietniu to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca maja, a do końca czerwca otrzymasz bonus.

Podpowiedzi:

1. Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

2. Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny. Do wpływów zaliczane są również wpłaty we wpłatomacie i wpłaty w oddziale banku. Pieniądze nie muszą leżeć żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

3. Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

4. Jako płatności BLIK, bank rozumie wszystkie płatności BLIK za zakupy/usługi, z użyciem kodu lub BLIK-zbliżeniowe. Nie liczą się przelewy BLIK na numer telefonu. Najłatwiejszym sposobem, aby spełnić ten warunek jest wejść na siepomaga.pl i wesprzeć 8 zbiórek po 1zł używając właśnie kodu BLIK do wpłaty.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Dokumenty dotyczące promocji: