mBank docenia nowych klientów, a zwłaszcza tych oszczędnych. Teraz za otwarcie konta dostaniesz nawet 460 zł, a do tego masz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do kwoty 50 000 zł.

Wysokość zdobytej przez Ciebie premii będzie zależeć nie tylko od tego jakie aktywności wykonasz ale również od sposobu, którym w ramach tej promocji, założysz konto w mBanku.

Do zgarnięcia jest:

 • 100 zł + 2 x 50 zł – za otwarcie konta i aktywności
 • 10 zł – za założenie konta przez selfie lub przez e-dowód i wykonanie min. 5 Transakcji
 • 150 zł za aktywności w pozostałych miesiącach
 • 100zł za otwarcie konta dla dziecka do 13 r.ż. eKonto Junior

Promocja trwa do 7.02.2024, ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej dostaniesz swój bonus.

Pamiętaj, że wcale nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

Kto może z tego skorzystać?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 460 zł, która podzielona jest na kilka mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Ważne: Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Premia #1 – Za założenie konta z kartą, szybki wpływ i płatności

Następnie otwórz konto wraz z kartą. Rekomenduję założenie przez selfie lub e-dowód – wtedy otrzymasz cały bonus. Wystarczy, że przejdziesz na tę specjalną stronę promocyjną i klikniesz czerwony przycisk „zapisz się do promocji”. Po wypisaniu formularza pojawi się kod QR, który możesz zeskanować aparatem w telefonie, a następnie pobrać aplikację i założyć konto przez selfie.

Regulamin wymaga, aby konto otworzyć wraz z kartą, natomiast sam już możesz wybrać, czy chcesz mieć kartę wirtualną w aplikacji czy taką standardową, plastikową.

Aby zdobyć pierwszy bonus i nagrodę specjalną, to po otwarciu konta, należy wykonać następujące aktywności:

 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Wypłata części premii nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. 260zł bank przeleje na Twoje nowe konto.

Uwaga! Premia za otwarcie na selfie uzależniona jest od tego, czy wykonasz pozostałe warunki premii. Tylko jeśli wykonasz warunki do otrzymania premii #1, #2 oraz #3 otrzymasz premię za selfie.

Przykład: Załóżmy więc, że konto otworzyłeś w listopadzie. Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca grudnia.

Premia #2 – 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto w listopadzie, to aktywności z tego kroku wykonaj w styczniu.

Premię za tę część otrzymasz najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta

Premia #3 – 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w listopadzie to płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w lutym.

Premię za tę część otrzymasz najpóźniej do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia #4 – 100 zł z otwarcie konta dla dziecka

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka poniżej 13 r.ż. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w listopadzie to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca grudnia.

Podpowiedzi:

1. Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

2. Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny. Do wpływów zaliczane są również wpłaty we wpłatomacie i wpłaty w oddziale banku. Pieniądze nie muszą leżeć żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

3. Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

4. Jako płatności BLIK, bank rozumie wszystkie płatności BLIK za zakupy/usługi, z użyciem kodu lub BLIK-zbliżeniowe. Nie liczą się przelewy BLIK na numer telefonu. Najłatwiejszym sposobem, aby spełnić ten warunek jest wejść na siepomaga.pl i wesprzeć 8 zbiórek po 1zł używając właśnie kodu BLIK do wpłaty.

Zarabiaj więcej na swoich oszczędnościach

Dla oszczędnych klientów bank przygotował jeszcze jedną ofertę – podwyższone oprocentowanie środków do kwoty 50 000 zł.

 • 7,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
 • 5,5% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: „od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 28.09.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach września, w październiku, listopadzie i grudniu”; 

Żeby otrzymać promocyjne oprocentowanie, otwórz rachunek oszczędnościowy z usługą „Moje cele”podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Promocyjne oprocentowanie bank nalicza, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Bank sprawdza ten warunek ostatniego dnia roboczego każdego miesiąca.

Jeśli rachunek oszczędnościowy podpinasz do Konta i ostatniego dnia listopada miałeś na nich 100 zł, aby mieć promocyjne oprocentowanie na koniec grudnia, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia listopada.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Dokumenty dotyczące promocji: