Początek lipca przynosi bardzo dobre wieści w postaci świetnej promocji od BNP Paribas, w której zgarniesz całe 610zł, z czego pierwsze 80zł już za samo założenie konta.

Całość nagrody wypłacona będzie do Ciebie przelewem na konto – bez żadnych voucherów, zabawy z wymianą punktów na nagrody czy innych głupot – po prostu sama żywa gotówka 🔥

Promocja trwa do 21.07.2024r. (włącznie) lub do wyczerpania limitu 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana, regulamin jest w tej kwestii jednoznaczny i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest bardzo intuicyjny. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

Krok #1 – Załóż konto i aktywuj kartę

Najpierw przejdź tutaj – aby strona poprawnie działała musisz „zaakceptować cookies” – i wypełnij krótki formularz (wymagane są wszystkie zgody i nie da się bez nich przejść dalej). Po rejestracji, zobaczysz link do otwarcia konta promocyjnego (dostaniesz go również na maila) – kliknij go, postępuj zgodnie ze wskazówkami banku.

Jeśli wybierzesz zakładanie konta „online na selfie” to kolejny etap może być trochę mylący, bo na ekranie widocznym poniżej należy wybrać „Konto osobiste” zamiast „Konto w promocji” – w tej drugiej opcji bank proponuje inne promocje niż „Łap okazję”, o której tutaj piszę:

Wybierając „Konto osobiste” otworzysz konto w promocji „Łap okazję” i rozpoczniesz drogę po premię 610zł. Pamiętaj tylko, aby koniecznie otworzyć konto z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin).

Sugeruję kartę Mastercard o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza. Możesz wybrać wersję mobilną karty lub tę klasyczną plastikową.

Dane podawane podczas zakładania konta, muszą być takie same, jak te w formularzu rejestracyjnym. Jeśli na którymś etapie wystąpi błąd to należy odinstalować aplikację GoMobile i rozpocząć wniosek od początku (od kliknięcia w link do otwarcia konta promocyjnego, który otrzymasz w mailu).

Ostateczny termin na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 31.07.2024 r. Kartę aktywuj od razu po jej otrzymaniu poprzez bankowość elektroniczną, telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, w bankomacie, płacąc kartą z użyciem PIN-u lub po prostu w oddziale banku.

🔥Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą część nagrody w wysokości 80zł przelewem! 

Do 22 sierpnia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem otrzymania nagrody. Będzie tam link, w który należy kliknąć i podać numer konta – zrób to najpóźniej do 26 sierpnia. Sprawdzaj SPAM – tam czasem wpadają maile z promocji.

Krok #2 – Wykonaj te aktywności w sierpniu i we wrześniu:

W sierpniu i we wrześniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):

🔥 Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz 185zł przelewem na konto.

Pierwsza transza wpłynie do Ciebie najpóźniej do końca września, a druga do końca października.

Krok #3 – Wykonaj te aktywności w październiku:

Szczegóły warunków pozostają te same, natomiast zmieniają się wymagane wartości. Czyli zamiast 1200zł przelewu potrzeba 1000zł, zamiast 200zł BLIKiem należy zrobić zakupy na 270zł i zamiast 1 przelewu należy wykonać 3 przelewy:

🔥 Za ten miesiąc otrzymasz 160zł przelewem na konto osobiste najpóźniej do końca listopada.

Ile kosztują konto i karta w BNP Paribas?

Konto i karta od BNP Paribas są bardzo atrakcyjne na tle konkurencji, a tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta jeśli min. 1 raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe (inaczej 2,50zł)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash

Dokumenty dotyczące promocji: