Jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości, w której jest placówka mBanku to teraz możesz zgarnąć voucher na zakupy o wartości 100 zł już za samo założenie konta osobistego oraz dodatkowo 140 zł za wykonanie kilku prostych aktywności na tym nowo otwartym koncie.

Nagrodę, którą dostaniesz za założenie konta wybierzesz sam. Może to być:

 • Voucher na 100 zł do Euro RTV AGD
 • Voucher na 100 zł do Decathlonu
 • Voucher na 100 zł do Rossmanna
 • Voucher na 100 zł do Biedronki

Dodatkowo, za wykonanie aktywności, o których napiszę za chwilę dostaniesz:

 • 140 zł przelewem na nowo otwarte konto

Ale jest jeden haczyk… Aby otworzyć konto z nagrodą należy wypełnić formularz zakładania konta na tej specjalnej stronie, a następnie udać się do wybranej przez siebie placówki, aby odebrać nagrodę podczas podpisywania dokumentów.

Promocja dostępna jest w oddziałach w następujących miastach: Bełchatów, Bochnia, Bytom, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Głogów, Grudziądz, Inowrocław, Kalisz, Kłodzko, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Kutno, Legnica, Leszno, Lubin, Mielec, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Radom, Rybnik, Skierniewice, Słupsk, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Suwałki, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Tychy, Wałbrzych, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wołomin, Września, Zabrze, Zgierz, Żywiec.

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma nagrodę. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Więcej haczyków nie ma. Sprawdziłem dokładnie wszystkie regulaminy dotyczące tej promocji. Nie ma też żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta po odebraniu nagrody.


A tak wygląda voucher na 100 zł odebrany w placówce mBanku. Ogromne podziękowania dla czytelnika Pawła T. za przesłanie zdjęcia!


Banki od zawsze prześcigają się w ofertach, a jak widać, w ostatnim czasie zaszło to tak daleko, że zaczęli dawać nagrody i gotówkę za to, żebyś założył u nich konto.

Potwierdzają to nasi czytelnicy w komentarzach:

W dodatku… Wcale nie musisz rezygnować z obecnego konta bankowego. Możesz założyć konto w promocji i mieć je jako konto dodatkowe – nie ma w Polsce zakazu posiadania kilku kont w kilku bankach.

Domyślam się, jakie pytanie może Ci teraz chodzić po głowie… Ale jak to? Czy to w ogóle możliwe? Dlaczego bank płaci za założenie i przetestowanie konta osobistego?

Już odpowiadam…

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko mBank je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Banki bankami, no ale wróćmy do szczegółów opisywanej przeze mnie promocji, bo nagrody czekają ????

Jak już wiesz, wybraną nagrodę „na start” otrzymasz już za samo założenie konta podczas podpisywania dokumentów w placówce (ale wniosek o konto trzeba najpierw wysłać przez internet ze specjalnej strony promocyjnej).

Dodatkowo przygotowałem instrukcję co trzeba zrobić, aby odebrać od mBanku premię 140 zł za aktywność.

Stworzyłem ją na podstawie regulaminu promocji, który standardowo zamieściłem na końcu artykułu, więc możesz w dowolnym momencie wszystko zweryfikować.

Kto może odebrać nagrodę oraz premię 140 zł?

Promocja jest tak dobra, że niestety bank musiał wykluczyć część osób. Regulamin mówi, że:

 • Nagrodę rzeczową otrzymają tylko Ci którzy nie mieli konta w mBanku w ciągu ostatnich 12 pełnych miesięcy kalendarzowych i założą konto na podanej stronie.
 • Nagrodę rzeczową oraz premię 140 zł otrzymają tylko Ci którzy nie mieli konta w mBanku po 1 stycznia 2017r, założą konto na podanej stronie i wykonają aktywności na koncie (podaję je poniżej).

Promocja dostępna jest w oddziałach w następujących miastach: Bełchatów, Bochnia, Bytom, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Głogów, Grudziądz, Inowrocław, Kalisz, Kłodzko, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Kutno, Legnica, Leszno, Lubin, Mielec, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Radom, Rybnik, Skierniewice, Słupsk, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Suwałki, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Tychy, Wałbrzych, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wołomin, Września, Zabrze, Zgierz, Żywiec.

Co zrobić, aby konto było darmowe?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałem Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałem wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH opłat.

W mBanku konto będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą dla Ciebie darmowe, jeśli wypłacisz jednorazowo min. 100 zł. Przy niższej kwocie prowizja wynosi 2,50 zł (niższe kwoty polecam wypłacać poprzez wypłatę BLIK).

Aby nie zapłacić za utrzymanie karty ani grosza, w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą. Nawet na minimalną kwotę.

Krótko mówiąc: Wykonuj miesięcznie jedną dowolną płatność kartą, a wszystko tutaj będzie dla Ciebie darmowe.

Wykonaj te proste aktywności i odbierz 140 zł

Po otwarciu konta w mBanku pozostała część promocji zajmie Ci myślę, że nie więcej jak 5 minut, bo należy zrobić tylko kilka prostych rzeczy:

 1. W ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000 zł.
 2. W pierwszym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy wykonać min. 5 transakcji kartą (w sklepach) lub BLIK lub mTransfer na dowolną kwotę.
 3. W drugim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy wykonać min. 5 transakcji kartą (w sklepach) lub BLIK lub mTransfer i zasilić konto kwotą min. 1000 zł.

W taki graficzny sposób wyjaśnia to mBank na swojej stronie:

Podam jeszcze przykład dla lepszego zobrazowania całego procesu:

Otwierasz konto w lipcu (liczy się data na dokumentach). W ciągu 7 dni zapewnij wpływ na kwotę 1000 zł. W sierpniu wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Z kolei we wrześniu zapewnij wpływ na 1000 zł i wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

Ważne jest, aby ten przelew zasilający konto na 1000 zł w pierwszym miesiącu pojawił się od razu po otwarciu konta (w ciągu 7 dni). Drugi wykonasz w drugim miesiącu po podpisaniu umowy.

Przelew 1000 zł możesz wykonać ze swojego konta w innym banku (albo od rodziny czy przyjaciół). Ważne, żeby było to 1000 zł przelane jednorazowo.

Pieniądze nie muszą leżeć na nowym koncie. Jeszcze tego samego dnia możesz je zwrócić na swoje główne konto w innym banku.

A 5 płatności kartą możesz zrobić przy okazji codziennych zakupów. Jeśli nie ma kolejki w sklepie możesz poprosić, aby Pani rozbiła rachunek na 5 mniejszych płatności i po sprawie.

Prościna, prawda?

I to tyle! Nagrody są Twoje

Wybraną przez siebie nagrodę rzeczową otrzymasz od razu w placówce podczas podpisywania dokumentów, natomiast premia 140 zł w przypadku tej promocji została podzielona na dwie części:

 • Pierwsze 100 zł dostaniesz do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.
 • Wypłatę kolejnych 40 zł bank zagwarantował regulaminem do końca miesiąca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy.

Testujesz konto w mBanku według wskazówek, które tutaj podałem i na Twoje nowe konto wpłynie okrągłe 140 zł. Później możesz je wykorzystać na cokolwiek tylko zechcesz.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zamknąć to konto w mBanku czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Moja opinia o tej promocji

Bardzo cieszę się, że obok promocji w oddziałach dużych miast pojawiła się w mBanku równie świetna okazja dla osób z mniejszych miejscowości.

Jestem zachwycony, że nie ma tutaj żadnych podstępnych haczyków ani zobowiązań. Jedyny wysiłek to wymóg podpisania dokumentów w placówce (pewnie bank chciał oszczędzić na kurierach).

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem – dzisiaj wypełniasz formularz na stronie banku, a jutru odbierasz nagrodę w oddziale. To naprawdę rewelacyjna promocja!

GORĄCO POLECAM! Taka okazja może się dłuuuuuugo nie powtórzyć.

Dokumenty dotyczące promocji: