Pierwsze 120 zł premii otrzymasz za samo założenie konta i 10 płatności kartą (na dowolną kwotę!). Kolejne 80zł wpadnie Ci równie łatwo, za skorzystanie z funkcji automatycznego oszczędzania.

W dzisiejszym artykule prześwietlę wszystkie szczegóły tej niezwykłej okazji od ING i krok po kroku przeprowadzę Cię od startu, aż do odebrania premii. Czytaj dalej!

Dla osób w wieku 18-25lat (włącznie), konto i karta są bezwarunkowo darmowe, więc nie musisz obawiać się o ukryte opłaty.

Nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań – będziesz mógł zrezygnować z konta w dowolnym momencie po odebraniu premii albo zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 😉

Z resztą… Wiarygodność promocji potwierdzają również czytelnicy, którzy brali udział w poprzednich edycjach tej promocji (wtedy premia wynosiła jedynie 160zł):

Kto może wziąć udział w tej promocji??

W promocji na tak łatwych warunkach mogą wziąć udział tylko osoby które mają od 18 do 25 lat (włącznie), które po 1 lipca 2021 roku nie posiadały konta osobistego, karty kredytowej, pożyczki ani żadnego innego produktu w banku ING.

Promocja trwa do 19 stycznia ale nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Później zapomnisz i przegapisz tę okazję.

Jak otworzyć promocyjne konto w ING?

Na tej specjalnej stronie promocyjnej wybierz pomarańczowy przycisk „Załóż Konto Mobi”. Przygotuj telefon oraz dowód osobisty – konto otworzysz wypełniając prosty formularz, który poprowadzi Cię krok po kroku.

Bank obiecuje, że otwarcie konta i karty debetowej potrwa max. 15 minut – w rzeczywistości trwa to nawet krócej!

Aby kwalifikować się do promocji, otwierając konto powinieneś wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych. Zgody wyrazisz w formularzu podczas składania wniosku.

Pamiętaj również, aby koniecznie otworzyć konto z kartą (wymaga tego regulamin promocji), ale może to być karta wirtualna.

Wraz z kontem osobistym automatycznie otworzysz też konto oszczędnościowe. To jest wymóg regulaminu promocji, jednak nie musisz się martwić – nie poniesiesz żadnych kosztów, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne.

Bonus #1 – 120 zł przelewem

Aby zdobyć pierwsze – najłatwiejsze – 120zł, musisz jedynie do 19 marca 2023 r: wykonać min. 10 płatności kartą lub opcją BLIK (na dowolną kwotę).

Podpowiedź: Kiedy płatność może być na dowolną kwotę, możesz nawet zapłacić za 1 bułkę. Ja przy tego typu promocjach często korzystam z kasy samoobsługowej w Biedronce lub Lidlu, płacąc za każdy produkt osobno. Wtedy spełniam warunek promocji w dosłownie kilka minut.

Bonus #2 – 80 zł przelewem

Aby zgarnąć dodatkowe 80zł, do dnia 19 marca 2023r. wykonaj poniższe aktywności na koncie:

  • Zapłać min. 3 razy opcją BLIK za zakupy w internecie (wliczają się w te 10 płatności z punktu pierwszego). Polecam stronę zrzutka.pl i wsparcie kilku akcji po 1zł.
  • W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej aktywuj opcję Smart Saver dla automatycznego oszczędzania poprzez zaokrąglanie kwoty zakupów lub określony procent od wydanej kwoty.
  • Na dzień 19 marca 2023r. zapewnij saldo min. 30 zł na założonym w ramach promocji Smart Saverze (jeśli masz kilka to kwoty sald się sumują).

I to tyle!

Swoją nagrodę (120 zł lub 200 zł) otrzymasz najpóźniej do 3 kwietnia 2023r. i zostanie wydana na Twoje konto oszczędnościowe otwarte w banku ING.

Dokumenty dotyczące promocji: