Nie ukończyłeś jeszcze 26 lat? Nie posiadasz konta w PKO BP? No to się dobrze składa 🙂 Teraz możesz założyć tam konto korzystając z promocji i zyskać aż 250 zł w gotówce. To jest gwarantowane przez regulamin promocji.

Poświęć dosłownie 3 minuty na przeczytanie tego artykułu i sam zobacz, jakie to proste. Wszystko dokładnie w nim wyjaśnia.

Czy ktoś już z tego korzystał?

ROZWIŃ

W sierpniu zeszłego roku bonus 200 zł do wydania na Allegro cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych czytelników:

Ty masz teraz możliwość zgarnięcia o 50 zł więcej na jeszcze łatwiejszych warunkach.

Promocja trwa do 31 października, jednak pula nagród wynosi 2500 i jest duże prawdopodobieństwo, że się wcześniej wyczerpie.

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Jak już wspomniałam, ta promocja przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 rż. Dodatkowo nie możesz posiadać konta osobistego (nie dotyczy kont Inteligo) w PKO po 1 stycznia 2020 roku, to koniecznie czytaj dalej, bo masz przed sobą możliwość pogrubienia swojego portfela.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

Maksymalnie do 31 października 2021 roku przejdź na tę specjalną, promocyjną stronę i załóż konto wraz z kartą Mastercard:

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody.

Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku. Nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów. Sugeruję zaznaczyć ją od razu podczas wypełniania formularza, bo w późniejszym czasie może Ci to umknąć. Nie odwołuj zgody aż do otrzymania nagrody!

Koniecznie pamiętaj również, aby zarejestrować się w promocji. Na tej samej stronie, po prawej stronie, znajdziesz takie pola:

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś tego nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii.

Co zrobić, żeby odebrać nagrodę?

To mega proste. Premia podzielona jest na 5 części po 50 zł za każdy miesiąc. Do tego są niezależne od siebie, więc nie martw się, jeśli nie spełnisz warunków w jednym z miesięcy.

Wystarczy, że w następnych 5 miesiącach kalendarzowych po otwarciu konta:

  • zapewnisz wpływ 100 zł na swoje nowe konto
  • wykonasz min. 4 płatności kartą lub BLIK

Tak naprawdę warunki spełnisz łatwo w ciągu jednego dnia. Wystarczy osobno zapłacić za 4 bułki kartą lub BLIKiem (lub za zakupy w internecie). Nie liczą się wypłaty/wpłaty z bankomatów oraz przelewy (BLIK i standardowe).

Pamiętaj, aby nie wykonywać płatności na ostatni dzień miesiąca, bo zazwyczaj potrzebują one minimum jednego dnia na zaksięgowanie. Jeśli kupisz coś 30 września, to taka płatność zaliczy się już na poczet płatności październikowych.

Każdą z nagród otrzymasz do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe
  • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem (w przeciwnym wypadku 5 zł)

Jak widzisz, aby konto i karta były bezpłatne trzeba po prostu wykonać 4 płatności kartą lub BLIK miesięcznie na dowolną kwotę czyli… po prostu spełnić warunki promocji 🙂

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Bierz udział póki możesz!

Dawno nie widziałam tak banalnych warunków względem naprawdę fajnego, wysokiego bonusu. Bierz udział póki czas! Nie dość, że jest tylko 2500 nagród, to jeszcze warunki są tylko dla osób poniżej 26 roku życia. Ja niestety wtedy jeszcze nie znałam promocji bankowych, a szkoda. Za to Ty masz jeszcze szansę i za Ciebie trzymam kciuki!

Dokumenty dotyczące promocji: