To nie jest Primaaprilisowy żart! Po świetnej marcowej promocji, Citi Handlowy powraca z jeszcze lepszą – tym razem już nie 270 zł, ale aż 370 zł premii jest do wzięcia za przetestowanie konta osobistego, dzięki połączeniu promocji Citibanku z programem Bezcenne Chwile.

Wszystkie szczegóły oraz instrukcję krok po kroku prezentuję w dzisiejszym artykule:

banklovers_citi-handlowy

Jakby tego było mało, konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Po prostu zakładasz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać 370 zł w gotówce.

Ale, ale… To nie koniec, bo jeśli chciałbyś dodatkowo założyć kartę kredytową, to możesz zyskać dodatkowe 600 zł do wydania na Allegro.

Tutaj głównie skupię się na koncie osobistym, ale na koniec artykułu wrzucę dla Ciebie linka do opisanej promocji z kartą kredytową. Tak na wypadek, gdybyś chciał skorzystać z obydwu ofert i zgarnąć kumulację premii od Citibanku.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 30 kwietnia 2022 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 1 września 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji.

Teoretycznie regulamin nie każe zakładać konta z kartą, niemniej jest ona całkowicie bezpłatna i będzie potrzebna podczas spełniania warunków promocji.

Jeśli bank da Ci wybór koniecznie wybierz kartę Mastercard (nie Visa) – bo tylko z kartą Mastercard możesz wziąć udział w programie Bezcenne Chwile i zgarnąć pełny bonus.

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 20 zł za „bycie w kontakcie”

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza na tej specjalnej stronie promocyjnej, wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami.

Po wykonaniu tych kroków, pieniądze zostaną Ci przesłane na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nagroda #2 – 100 zł za aktywność

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • wykonaj min. 3 transakcji BLIK na łączną kwotę 300zł – mogą to być płatności w sklepach lub internecie. Zaliczane są również przelewy na telefon BLIK, więc najłatwiej będzie przesłać pieniądze do kogoś znajomego, kto korzysta z tej funkcji. 

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #3 – 100 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zapewnij wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

LUB

  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie

Jako wynagrodzenie bank rozumie: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium oraz świadczenia z programu 500 plus i podobnych. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów. Regulamin mówi również o tym, że nie może to być przelew z konta indywidualnego w Citibanku ani z Twojego konta w innym banku.

Jeśli nie chcesz zmieniać u pracodawcy numeru konta to skorzystaj z wyklikania w panelu bankowości internetowej opcji przewalutowania – tak jak jeden z naszych czytelników.

Oczywiście należy pamiętać, by całość transakcji po przewalutowaniach i prowizji wynosiła równowartość min. 2000 zł obrotu. Najlepiej wymienić trochę ponad 1000zł (np. 1050zł), aby mieć pewność, że na pewno przekroczymy to wymagane 2000zł.

Warto, aby po przewalutowaniach dodać te dwie transakcje do siebie i sprawdzić, czy na 100% osiągnęliście wymagany limit.

Uwiniesz się z tym krokiem w kilka minut, a 100zł premii z nawiązką pokryje ewentualne koszty.

Bonus za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #4 – 50 zł za sumienność

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dla nagród #2 i #3 to bank przeleje Ci dodatkowo jeszcze 50 zł. To taka nagroda dla najwytrwalszych uczestników promocji 🙂

Ten bonus otrzymasz wraz z poprzednią premią do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Podpowiedź: W przeciwieństwie do innych promocji, tutaj bank nie wyznacza konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać aktywność. Regulamin mówi np. „do końca trzeciego miesiąca” – a to oznacza, że wszystkie warunki promocji możesz zrobić od razu w pierwszym tygodniu po otwarciu konta i nie zawracać sobie nimi głowy w kolejnych miesiącach.

Nagroda #5 – voucher na 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Citibanku – nie BLIK.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania płatności z kroku trzeciego. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

A jeśli chcesz więcej…

Jeśli chciałbyś maksymalnie skorzystać z oferty Citibanku, to możesz połączyć tę promocję z promocją karty kredytowej Citibank. Na start możesz zdobyć aż 600 zł!

Szczegóły dokładnie opisaliśmy w poniższym artykule:

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj się teraz pod tym linkiem:

Dokumenty dotyczące promocji: