Tego się nie spodziewałem! Jeszcze się nie zakończyła poprzednia promocja, a już Bank Millennium wystartował z kolejnym hitem! Teraz, wypełniając wniosek o konto na tej specjalnej stronie możesz zyskać 350zł na przejrzystych zasadach:

 1. Za samo założenie konta i wyrażenie zgody na kontakt marketingowy: Voucher na 100zł do Biedronki, do wydania na co tylko zechcesz.
 2. Za wykonanie dodatkowych aktywności na koncie (opiszę je w dalszej części) dostajesz: Przelew na konto na kwotę 250zł, który również wydasz na co tylko zechcesz.

W dodatku… Możesz odebrać tylko pierwszą część, albo postarać się trochę bardziej wykonując te dodatkowe aktywności (są łatwe) i skorzystać z obu premii. To aktualnie najlepsza promocja z premią wypłacaną za samo założenie konta!

Ale musisz się spieszyć! Promocja trwa tylko do 30 czerwca do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu 1000 wniosków o konto. Decyduje data wypełnienia formularza na tej specjalnej stronie.

W promocji nie ma żadnych haczyków (sprawdziłem regulamin oraz tabelę opłat i prowizji!). Nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań. Możesz zamknąć konto w dowolnym momencie. Nie ma żadnych opłat za zamknięcie konta, a zrobisz to nawet bez wychodzenia z domu – przez panel bankowości internetowej.

Co ważne:

Nie jest to żaden konkurs ani losowanie. KAŻDY kto założy konto w Millennium na podanej stronie promocyjnej, otrzyma obiecane bonusy. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Jak działa voucher do Biedronki?

Jak wspomniałem, już za samo założenie konta dostajesz elektroniczny voucher (e-kod) wielokrotnego użytku, o wartości 100 zł. Na jego wykorzystanie będziesz mieć aż 12 miesięcy, więc na pewno się nie zmarnuje.

Poniżej wypisałem wszystkie szczegóły dotyczące tego vouchera:

 • dostajesz voucher (e-kod) o wartości 100 zł
 • otrzymasz go SMSem w formie numeru składającego się z 13 cyfr
 • vouchera możesz używać wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej kwoty 100 zł (choć daję głowę, że wykorzystasz go już przy pierwszych zakupach 😛 )
 • skorzystasz z niego podając kasjerowi, po zeskanowaniu ostatniego produktu, indywidualny 13-cyfrowy numer vouchera
 • w każdej chwili możesz sprawdzić, ile zostało Ci środków na voucherze, wchodząc na stronę www.kartypodarunkowe.biedronka.pl

Regularnie chodzę co kilka dni do Biedronki zrobić większe zakupy. Taki voucher na 100 zł to byłaby dla mnie niezła gratka. Za każdym razem w Biedronce wydaję 50 – 100 zł, więc mógłbym minimum raz nie zabierać ze sobą portfela 🙂

Ale wracając do promocji…

Ta promocja dostępna jest do 30 czerwca 2021 r. do godziny 23.59 lub do wyczerpania limitu 1000 kont. Po wyczerpaniu limitu bank zablokuje możliwość udziału w promocji, więc możesz mieć pewność, że jeśli linki w tym artykule nadal działają to jesteś o 3 kroki od odebrania premii 350zł.

Abyśmy mogli się lepiej poznać przygotowałem krótką notkę, o mnie:

Robert Wiliński – przeczytał ponad 200 książek, a i tak „wie, ze nic nie wie”. Każdy dzień zaczyna od spisania listy rzeczy do zrobienia i pilnuje, aby wszystko w Banklovers było wykonane na czas. Od 6 lat zajmuje się promocjami bankowymi i jest w nich zakochany po uszy.

Bo widzisz… Jestem wieloletnim praktykiem promocji bankowych.

Sam chętnie skorzystałbym z tej okazji, ale skorzystałem z podobnej promocji kilka lat temu i zgodnie z regulaminem promocji, teraz już jestem z niej wykluczony.

Oczywiście otrzymałem wtedy swoją premię – choć bonus w tamtej promocji był niższy:

Nasi czytelnicy również korzystali z poprzednich promocji w Banku Millennium i są zadowoleni. Tutaj przykłady:

Wiem, że to początkowo może wydawać się dziwne… Dlaczego niby bank miałby płacić za otwarcie konta?

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć cały ten fenomen promocji bankowych przygotowałem kilka argumentów dowodzących, że to opłaca się również samym bankom (mimo, że nie ma ukrytych opłat):

Dlaczego Bank Millennium rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Bank Millennium je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Jak widzisz to wszystko ma sens. Ty dostajesz bonus, a bank w ten sposób oszczędza na reklamie. My też cieszymy się z takiego układu bo linki w tym artykule są linkami polecającymi i też dostaniemy drobną prowizję od banku, kiedy skorzystasz z tej okazji.

To układ w którym wszyscy wygrywają i jestem dumny, że z dnia na dzień powiększa się grono osób, które rozumieją promocje bankowe. Obecnie nasz fanpage śledzi już ponad 6 tys osób:

No dobrze… dużo opowiedziałem Ci już o nagrodach. Wiesz już jak działają promocje bankowe. Teraz czas na konkrety.

Oto najważniejsze informacje z regulaminu:

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji należy spełniać (jednocześnie) 3 proste warunki:

 • mieć ukończone 18 lat
 • nie mieć obecnie ŻADNEGO produktu w Banku Millennium
 • nigdy wcześniej nie brać udziału w promocji z premią za konto od Banku Millennium

Jeśli spełniasz te warunki to czytaj dalej… Jesteś o włos od odebrania bonusów o wartości 350zł.

A to co polecam zrobić, żeby konto i karta były darmowe

Zawsze przemawiały do mnie produkty bankowe, które są bezpłatne po wykonaniu określonych czynności. W końcu, biorąc udział w promocji, nie chcę, aby moja premia była pomniejszana o dodatkowe koszty.

Aby konto i karta były darmowe w tej promocji, należy co miesiąc:

 • zapewnić łączny wpływ na konto o wartości min. 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku)
 • wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (na dowolną kwotę)

Inaczej konto kosztuje 8zł, a karta 7zł.

Płatność kartą wykonasz wszędzie i za wszystko. Wystarczy, że za jedne zakupy (nawet najdrobniejsze) zapłacisz kartą i warunek masz z głowy. Warunki te pokrywają się też z warunkami promocji, więc nie będziesz musiał się niczym dodatkowym martwić.

Przygotowałem też dla Ciebie dokładną instrukcję, w której opowiadam, jak krok po kroku skorzystać z tej promocji i zagwarantować sobie odbiór wszystkich bonusów.

Oto instrukcja:

KROK #1 – Załóż konto z kartą płatniczą

Konto należy założyć na tej specjalnej stronie maksymalnie do 30 czerwca 2021 r. (włącznie). Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą Mastercard.

Po prostu po wejściu w powyższy link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO]. Następnie zobaczysz 3 opcje podpisania umowy o konto:

 • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias)Wypełnisz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości. To najwygodniejsza opcja bo konto otworzysz dosłownie w 10 minut.
 • Kurierem wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
 • Na selfiewypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 30.11.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz drugiej części premii).

Po wybraniu formy podpisania umowy wypełniasz dalej formularz podając swoje dane jak w każdym banku. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

Pamiętaj, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

te dwie zgody MUSZĄ być zaznaczone

Raz, dwa i konto założone!

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Drugi krok na drodze do premii polega na tym, aby do 30 listopada 2021r. na telefonie zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium i aktywować ją logując się na swoje nowe konto.

Najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta i mieć ten krok z głowy.

KROK #3 – Aktywnie korzystaj z konta i karty

Aktywności, o których mowa poniżej trzeba wykonywać przez 5 kolejnyvh miesięcy (w każdym z miesięcy) czyli w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie. Za każdy miesiąc aktywności otrzymasz 50zł.

A co trzeba zrobić?

 • Wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (może być na dowolną kwotę)
 • Przelać na nowe konto łącznie 1000zł (nie musi leżeć na koncie, następnego dnia możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje główne konto, zasilenie może być sumą kilku mniejszych przelewów)

Podpowiedź: nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wykluczone z promocji są wypłaty gotówki, płatności związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz płatności zwrócone.

Małe ułatwienie

Dla ułatwienia przygotowałem dla Ciebie również skrócony opis wszystkich kroków do wykonania w tej promocji w formie pliku PDF, który jest uwielbiany przez naszych czytelników:

I to tyle! Nie musisz robić nic więcej…

Voucher do Biedronki o wartości 100 zł otrzymasz SMSem do 31.07.2021r. Premię 250 złotych w formie przelewu otrzymasz do 31.12.2021r. Pamiętaj, żeby do tego czasu nie cofać zgód na informacje handlowe i oczywiście nie zamykać konta – wymaga tego regulamin.

Pamiętaj również, że promocja jest mocno ograniczona czasowo:

Moja opinia

Pomyślałem, że na koniec chciałbyś usłyszeć jeszcze moją opinię o tej promocji…

W mojej opinii dzisiejsza promocja Banku Millennium to prawdziwa perełka. Zdaje się, że bank usłyszał niezadowolone głosy osób, którym nie spodobał się voucher do Huawei dostępny w poprzedniej edycji tej promocji. Tym razem jednak stanęli na wysokości zadania i nagroda jest uszyta na miarę.

To obecnie najlepsza okazja, jaka jest dostępna z bonusem wypłacanym na start za samo założenie konta! Krótko mówiąc… Zdecydowanie warto skorzystać!

Dokumenty dotyczące promocji: