Wow! Świetna promocja Pekao S.A. z poprzedniego miesiąca powróciła z jeszcze większą mocą i o 50zł wyższą premią! Łącznie dostaniesz 300zł na bardzo łatwych zasadach:

  • 50 zł za samo założenie konta na tej specjalnej stronie
  • 150 zł za 15 płatności kartą na dowolną kwotę – możesz płacić nawet za 1 bułkę w piekarni
  • 100 zł za dołączenie do programu Bezcenne Chwile i płatności kartą na łączną kwotę min. 50zł

Tak dobrej promocji dla młodych przygotowanej przez Pekao S.A. jeszcze NIGDY nie było!

A jakby tego było mało… Konto osobiste dla młodych i karta płatnicza są bezwarunkowo darmowe. Tak samo przelewy internetowe – więc nie musisz się obawiać żadnych ukrytych opłat.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa aż do 30 czerwca 2022r., ale im wcześniej założysz konto tym wcześniej otrzymasz premię, więc nie ma co za długo zwlekać 🙂

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które nie miały jeszcze 26. urodzin (mają od 18 do 25 lat włącznie) oraz po 1 stycznie 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć 300zł w tej łatwej promocji.

4 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć okrągłe 300zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 4 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne dla młodych”. Zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji i kliknij czerwony przycisk, a później zarejestruj się podając swoje dane w prostym formularzu.

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX) – musisz wybrać dokładnie tę kartę, a nie domyślną Visa.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Pekao S.A., a nie BLIK.

Aktualizacja 23.06.2022r.: Zwróć uwagę, że ten bonus 100zł w programie Bezcenne Chwile, dostępny jest dla osób, które do 30 czerwca zarejestrują kartę. Jeśli nie zdążysz zarejestrować karty w tym terminie, to nie rejestruj jej wcale – poczekaj kilka dni i odezwij się do nas w połowie lipca. Podpowiemy jak skorzystać z kolejnej edycji programu Bezcenne Chwile.

KROK #4: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności). Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni.

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem. Płatności z kroku trzeciego i czwartego będą się sumować.

Przykład: Jeśli założysz konto w kwietniu to wykonaj min. 5 płatności w maju, min. 5 płatności w czerwcu oraz min. 5 płatności w lipcu.

I to tyle! Czekaj na swoje 300zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Kolejne 100zł otrzymasz po 30 dniach od wykonania płatności z kroku trzeciego. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Z kolei bonus 150zł za płatności z kroku czwartego otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Moja opinia o tej promocji

Bez dwóch zdań jest to najlepsza promocja dla młodych, jaką kiedykolwiek miał Pekao S.A. To niesamowita okazja, aby zapoznać się z ich darmowym kontem osobistym i zgarnąć za to łatwe 300zł.

Zachęcam, żebyś wypełnił formularz rejestracyjny już teraz, zanim inne zadania pochłoną Twoją uwagę. To zajmie dosłownie 10 minut. A szkoda byłoby przeczytać cały artykuł i nic z tego nie mieć…

Dokumenty dotyczące promocji: