Stało się! Mamy kolejną edycję świetnej promocji od mBanku. Zdobądź 140 zł za wykonanie 2 łatwych kroków. Wystarczy zrobić przelew zasilający na nowe konto i kilka płatności kartą – same proste rzeczy, które i tak już wykonujesz… ale teraz możesz za nie otrzymać 140 zł.

Edit 28.09.2020r.: Niestety to już ostatnie dni promocji. Kończy się ona 30 września 2020r. o godzinie 23:59. O udziale w promocji decyduje data wysłania wniosku o konto na tej specjalnej stronie promocyjnej. Nie zwlekaj by Cię nie ominęła ta okazja!

Aby wszystko dokładnie wyjaśnić przygotowałem w tym artykule przejrzystą instrukcję krok po kroku.

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma nagrodę. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Banki od zawsze prześcigają się w ofertach, a w ostatnim czasie zaszło to tak daleko, że zaczęli dawać nagrody i gotówkę za to, żebyś założył u nich konto.

Potwierdzają to nasi czytelnicy w komentarzach:

W dodatku… Wcale nie musisz rezygnować z obecnego konta bankowego. Możesz założyć konto w promocji i mieć je jako konto dodatkowe – nie ma w Polsce zakazu posiadania kilku kont w kilku bankach.

Domyślam się, jakie pytanie może Ci teraz chodzić po głowie… Ale jak to? Czy to w ogóle możliwe? Dlaczego bank płaci za założenie i przetestowanie konta osobistego?

Już odpowiadam…

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko mBank je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Banki bankami, no ale wróćmy do szczegółów opisywanej przeze mnie promocji, bo gotówka czeka ????

Oto instrukcja co trzeba zrobić, aby odebrać od mBanku premię 140 zł. Stworzyłem ją na podstawie regulaminu promocji, który standardowo zamieściłem na końcu artykułu, więc możesz w dowolnym momencie wszystko zweryfikować.

Krok #1 – Załóż konto z kartą na tej specjalnej stronie

W promocji udział wziąć mogą – co naturalne – przede wszystkim nowi klienci banku. Jeśli masz tylko konto oszczędnościowe – również nie możesz wziąć udziału.

Z kolei, jeśli miałeś już KIEDYŚ konto w mBanku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2017r. to również możesz wziąć udział.

Bonusem objęte są konta promocyjne założone na tej specjalnej stronie:

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 140 zł >>

Wniosek złożysz całkowicie przez internet, a mBank obiecuje, że wypełnienie formularza zajmie dosłownie 5 minut (i tak faktycznie jest). Cały proces jest wyraźnie opisany na stronie banku, więc wszystko powinno pójść gładko.

Masz dwie formy otwarcia konta – przyjazd kuriera do twojego domu lub pracy (moim zdaniem najwygodniejsza opcja) albo możesz wybrać placówkę, którą masz blisko domu i tam złożysz swój podpis na dokumentach – w ten sposób dokończysz pierwszy krok na drodze do premii 140 zł.

Ale zanim założysz konto jest jeszcze jedna ważna rzecz, którą warto wiedzieć:

Co zrobić, aby konto było darmowe?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałem Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałem wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH opłat.

W mBanku konto będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą dla Ciebie darmowe, jeśli wypłacisz jednorazowo min. 100 zł. Przy niższej kwocie prowizja wynosi 2,50 zł (niższe kwoty polecam wypłacać poprzez wypłatę BLIK).

Aby nie zapłacić za utrzymanie karty ani grosza, w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą. Nawet na minimalną kwotę.

Krótko mówiąc: Wykonuj miesięcznie jedną dowolną płatność kartą, a wszystko tutaj będzie dla Ciebie darmowe.

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 140 zł >>

Krok #2 – Wykonaj te proste aktywności

Po otwarciu konta w mBanku pozostała część promocji zajmie Ci myślę, że nie więcej jak 5 minut, bo należy zrobić tylko kilka prostych rzeczy:

 1. W ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą min. 1000 zł
 2. W pierwszym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy wykonać min. 5 transakcji kartą (w sklepach) lub BLIK lub mTransfer na dowolną kwotę
 3. W drugim miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy wykonać min. 5 transakcji kartą (w sklepach) lub BLIK lub mTransfer i zasilić konto kwotą min. 1000 zł

W taki graficzny sposób wyjaśnia to mBank na swojej stronie:

Podam jeszcze przykład dla lepszego zobrazowania całego procesu:

Otwierasz konto w czerwcu (liczy się data na dokumentach). W ciągu 7 dni zapewnij wpływ na kwotę 1000 zł. W lipcu wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Z kolei w sierpniu zapewnij wpływ na 1000 zł i wykonaj min. 5 płatności karta na dowolną kwotę.

Ważne jest, aby ten przelew zasilający konto na 1000 zł w pierwszym miesiącu pojawił się od razu po otwarciu konta (w ciągu 7 dni). Drugi wykonasz w drugim miesiącu po podpisaniu umowy.

Przelew 1000 zł możesz wykonać ze swojego konta w innym banku (albo od rodziny czy przyjaciół). Ważne, żeby było to 1000 zł przelane jednorazowo.

Pieniądze nie muszą leżeć na nowym koncie. Jeszcze tego samego dnia możesz je zwrócić na swoje główne konto w innym banku.

A 5 płatności kartą możesz zrobić przy okazji codziennych zakupów. Jeśli nie ma kolejki w sklepie możesz poprosić, aby Pani rozbiła rachunek na 5 mniejszych płatności i po sprawie.

Prościna, prawda?

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 140 zł >>

I to tyle! Czekaj na swoje 140 zł

Premia 140 zł w przypadku tej promocji została podzielona na dwie części:

 • Pierwsze 100 zł dostaniesz do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.
 • Wypłatę kolejnych 40 zł bank zagwarantował regulaminem do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz wszystkie warunki opisane w instrukcji powyżej.

Testujesz konto w mBanku według wskazówek, które tutaj podałem i na Twoje nowe konto wpłynie okrągłe 140 zł. Później możesz je wykorzystać na cokolwiek tylko zechcesz.

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 140 zł >>

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zamknąć to konto w mBanku czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Przygotowaliśmy dla Ciebie plik PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niemu nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją i z powodzeniem odbierzesz bonus. Plik najlepiej służy wydrukowany i trzymany pod ręką w widocznym miejscu.

BONUS: zwroty za zakupy

Ale, ale… To jeszcze nie koniec korzyści dla Ciebie. Jako posiadacz konta otrzymujesz w swoim panelu internetowym pakiet mOkazji – mniejsze premie za tankowanie paliwa na BP, rezerwację na booking.com czy zakupy na Zalando.

Regularnie pojawiają się nowe mOkazje, a wszystkie możesz śledzić w bankowości internetowej i mobilnej.

Sam korzystam z konta w mBanku i regularnie na moje konto wraca po kilkanaście złotych. To zawsze miła niespodzianka, bo poza zwyczajnymi zakupami nie muszę robić nic dodatkowego.

Nie musisz robić nic więcej. Wystarczy założyć konto osobiste w tej promocji, najpierw zgarnąć 140 zł, a później przeglądać interesujące Cię mOkazje:

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 140 zł >>

Moja opinia o tej promocji

Szczerze mówiąc to warunki tej promocji są tak łatwe, że grzech z nich nie skorzystać…

Wystarczy założyć konto i zrobić kilka wpływów oraz płatności – to tak jakby Ci płacili za robienie tego samego co i tak już robisz na co dzień. Po prostu musisz przy kasie wyciągnąć inną kartę z portfela.

POLECAM!

Przejdź tutaj, aby założyć konto z premią 140 zł >>

Dokumenty dotyczące promocji:

Dane organizatora:

mBank S.A.
z siedzibą w Warszawie
przy ul. Senatorskiej 18
NIP: 526-021-50-88
kontakt@mbank.pl
tel 801 300 800