Co powiesz na bonus od banku za aktywności na koncie, które i tak wykonujesz na co dzień? W sumie do zebrania jest nawet 250 złotych przelewem.

Premia składa się z 2 części: 200 zł gwarantuje regulamin głównej promocji ING, zaś 50 zł otrzymać możesz z programu poleceń.

Do tego otrzymasz jedną z najlepiej działających aplikacji bankowych na rynku. A jeśli nie chce Ci się wierzyć na słowo, to warto to samemu zweryfikować i mieć własne zdanie. Wszystko dokładnie opisuję w tym artykule.

Promocja potrwa do 30 września 2022 roku. To mnóstwo czasu, żeby się zarejestrować, jednak wiesz jak to jest. Myślisz sobie „później to zrobię”, a potem zapominasz przez natłok spraw i obowiązków. A 200 zł przepada.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Bank ING skierował swoją ofertę do nowych klientów, którzy otworzą konto przez internet. Jeśli więc po 1 kwietnia 2021 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś żadnego konta, karty kredytowej, pożyczki ani innych produktów w ING – mam świetną wiadomość: Możesz od razu składać wniosek.

Na stronie wybierz pomarańczowy przycisk „Załóż konto”. Przygotuj telefon oraz dowód osobisty. Bank obiecuje, że otwarcie konta i karty debetowej potrwa ok. 15 minut.

Aby odebrać premię powinieneś wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych. Zgody wyrazisz w formularzu podczas składania wniosku.

Wraz z kontem osobistym automatycznie otworzysz też konto oszczędnościowe. To jest wymóg regulaminu promocji, jednak nie musisz się martwić – nie poniesiesz żadnych kosztów, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne. Tam będzie wypłacona Twoja premia.

Co do karty, to na jej zamówienie masz czas do 30 września 2022 r, jednak sugerujemy to zrobić od razu przy składaniu wniosku. Obecnie w ofercie dostępna jest jedynie Visa zbliżeniowa, która ma również opcję traktowania ją jako kartę wirtualną w telefonie. Natomiast trzeba i tak zamówić kartę plastikową.

Bonus #1 – 120 zł przelewem za tę 1 aktywność

Do 31 grudnia 2022 r:

  • wykonaj płatności kartą płatniczą lub BLIK na kwotę min. 1000 zł. Wydaje się to sporo, ale na spełnienie tego warunki masz bardzo dużo czasu. Możesz płacić w sklepach lub w internecie, w punktach usługowych, restauracjach czy stacjach paliw, aż łącznie uzbierasz kwotę 1000zł lub więcej.

Bonus #2 – 80 zł przelewem za dodatkowe 4 aktywności

Do 31 grudnia 2022 r:

  • wykonaj w sumie min. 3 płatności BLIK na dowolną kwotę w sklepach internetowych (wliczają się one do puli 1000 zł).
  • zapewnij na swoje nowe konto łączny wpływ min. 1000 zł w każdym z 3 dowolnych miesięcy
  • załóż przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na otwartym koncie oszczędnościowym
  • na dzień 31 grudnia 2022 r. posiadaj cele założone w czasie promocji, których suma sald wynosi min. 300 zł

Jeśli chodzi o wpływ to nie musisz tych pieniędzy trzymać na koncie. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty możesz przelać je z powrotem na swoje główne konto. Nie będą jednak brane pod uwagę wpłaty we wpłatomatach oraz wpłaty w oddziałach banku.

Jak widzisz bank rozdzielił premię na dwie części: wydaje się, że zgarnięcie tych 120 zł jest łatwiejsze, ale tak naprawdę to pozostałe warunki również zajmą Ci naprawdę niewiele czasu.

To wszystko!

Swoją nagrodę (120 zł lub 200zł) otrzymasz najpóźniej do 16 stycznia 2023 r i zostanie wydana na Twoje OKO.

Jeśli chcesz więcej…

W tej promocji możesz zyskać dodatkowe 50 zł za spełnienie warunków z Programu Poleceń.

Jeśli masz znajomego w ING, który posiada konto dłużej niż 30 dni, poproś go o kod poleceń, który wpiszesz w formularzu. Następnie wykonaj transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 300 zł w każdym z dwóch dowolnych miesięcy, najpóźniej do 31 stycznia 2023 r. Możesz płacić kartą (również dodaną do portfela mobilnego) lub w internecie za pomocą kodu BLIK (ale nie przez ,,Płać z ING”).

Jeśli nie posiadasz takiego znajomego i nie jest problemem dla Ciebie wykonanie płatności, napisz do nas wiadomość pywatną, a podamy Ci kod, który będziesz mógł użyć i dzięki temu będziesz miał szansę na zgarnięcie dodatkowych 50 zł.

Konto ING Direct – prześwietlenie opłat

W ramach promocji otwierasz Konto ING Direct. Jeśli zdecydujesz się je zatrzymać jako zapasowy rachunek, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Ile dokładnie kosztuje? Sprawdźmy..

  • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta;
  • 0 zł – internetowe przelewy krajowe;
  • 0 zł – opłata miesięczna za kartę. Warunkiem bezpłatności jest wykonanie płatności na kwotę 300 zł w poprzednim miesiącu. W przeciwnym wypadku bank naliczy 7 zł miesięcznie;
  • 0 zł – za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata gotówki z innego bankomatu w kraju;

Jak widzisz, aby wszystko było w pełni bezpłatne, wystarczy, że wykonasz płatności kartą na min. 300 zł miesięcznie. Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe.

Dokumenty dotyczące promocji: