Wow! Tego się nie spodziewałem! Wróciła fantastyczna promocja od Pekao S.A. – tym razem z jeszcze wyższą premią i równie łatwymi zasadami.

Wchodząc na tę specjalną stronę promocyjną możesz w banalnie łatwy sposób zgarnąć 200zł premii podstawowej oraz dodatkowe 100zł w programie Bezcenne Chwile (Uwaga! Ten dodatkowy bonus wygasa 9.10.2022r. godz. o 23:59).

A jeśli jesteś rodzicem – premia może być jeszcze wyższa! 500zł – jeśli masz 1 dziecko, 700zł – jeśli masz dwójkę dzieci, albo nawet 900zł i więcej – jeśli masz więcej dzieci w wieku od 0 do 17lat (włącznie).

Wszystko co należy zrobić w tej promocji to jedynie założyć konta osobiste w Pekao S.A. dla siebie oraz ewentualnie dla swoich dzieci i wykonać kilka prostych aktywności, które dokładnie rozpiszę w dzisiejszym artykule!

Rodzice, którzy mają już konta w Pekao S.A. również mogą zgarnąć bonus dla swoich pociech, jednak bonus podstawowy i premia z programu Bezcenne Chwile (łącznie 300zł) przysługuje tylko nowym, dorosłym, klientom banku, którzy teraz w ramach promocji otworzą konto.

Promocja trwa do 16 października, ale żeby zdobyć również bonus w postaci punktów wartych 100zł z Bezcennych Chwil, musisz zdążyć otworzyć konto i zarejestrować się w Programie przed 9 października.

Odzew rodziców w marcowej edycji był niesamowity:

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji 300zł (nie musisz mieć dzieci) – mogą wziąć udział nowi klienci banku, którzy teraz otworzą konto w Pekao S.A.. Jeśli jednak miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020 r. to również możesz wziąć udział. Konto musisz założyć na tej specjalnej stronie promocyjnej. Konta założone w oddziale lub w inny sposób nie biorą udziału w promocji.

Na stronie promocyjnej Pekao S.A. wymieniony jest tylko jeden bonus podstawowy – 200zł. Jednak, jeśli połączysz tę promocję z bonusem Bezcenne Chwile (który nie został wymieniony na stronie Pekao, a o którym piszę poniżej), to jako dorosły łącznie otrzymasz 300zł.

Z kolei 200zł dla dziecka przysługuje na każde dziecko w wieku od 0 do 17 lat (włącznie), które po 1 stycznia 2021r. nie posiadało konta w Pekao S.A. i nie brało udziału w poprzednich promocjach banku z kontami dla dzieci. Konto „Przekorzystne dla młodych” wraz z dodatkowym kontem oszczędnościowym „Mój Skarb” należy otworzyć dla każdego dziecka osobno najpóźniej do 16 października. Można zrobić to poprzez bankowość internetową lub w placówkach banku (posiadając już otwarte wcześniej konto rodzica).

Bonus #1 – 50 zł dla Ciebie za otwarcie konta Przekorzystnego wraz z kartą Mastercard Debit FX

Jak już wiesz, aby wziąć udział w całej promocji należy założyć Konto Przekorzystne najpóźniej do 16 października 2022 r. (najlepiej wcześniej, aby zdążyć z założeniem kont dla dzieci,a jeśli chcesz zgarnąć bonus z Bezcennych Chwil to do 9 października) .

Aby zdobyć dla siebie pełną premię 300zł konto należy założyć wraz z kartą płatniczą Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX) – musisz wybrać dokładnie tę kartę, a nie domyślną Visa.

Po wypełnieniu pierwszego formularza rejestracyjnego, zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Bonus #2 – Weź jeszcze 150zł za 15 płatności kartą

W każdym z trzech kolejnych miesiącach po miesiącu założenia konta:

  • Wykonaj min. 5 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

Przykład: Jeśli założysz konto we wrześniu to wykonaj min. 5 płatności w październiku, min. 5 płatności w listopadzie oraz min. 5 płatności w grudniu oraz zaloguj się do aplikacji bankowej w każdym z tych miesięcy

Nagrodę w wysokości 150zł za wykonanie tych 15 płatności kartą podzielonych na 3 miesiące, otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po wykonaniu aktywności.

Bonus #3 – Dodatkowo do odbioru 8000 punktów, o wartości 100zł od Bezcennych Chwil

Aby zgarnąć 8 000 punktów, które będziesz mógł zamienić na vouchery o wartości 100zł, należy najpóźniej do 9 października zarejestrować kartę Mastercard nowo otwartego konta w Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł.

Warto się pośpieszyć, bo ilość pakietów jest ograniczona. Organizator przewidział 30 670 nagród. Na szczęście na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem nagród na stronie Bezcennych Chwil podana zostanie informacja o szacowanym terminie wyczerpania puli nagród.

Punkty zostaną Ci przyznane najpóźniej 45 dni od dnia spełnienia warunku promocji. Będą na Ciebie czekać przez 2 miesiące od przyznania, po zalogowaniu się do konta na stronie Bezcennych Chwil. Ważne, by o tym pamiętać, bo po tym czasie punkty przepadną.

Bonus #4 – Pierwsze 50zł dla dziecka za założenie mu konta osobistego i oszczędnościowego

Pierwszy bonus dla dziecka w wysokości 50zł zdobędziesz jeśli:

  • Do 16.10.2022r. założysz dla dziecka konto „Przekorzystne dla dziecka” oraz dodatkowy rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”.

Konto dziecku założysz łatwo w panelu bankowości internetowej lub w oddziale banku. Pamiętaj tylko aby zaznaczyć oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji (wymaga tego regulamin).

Premia 50 zł wpłynie na konto dziecka do 30.11.2022r.

Bonus #5 – Kolejne 150zł dla dziecka za aktywności na koncie

Kolejne 150zł wpłynie na konto dziecka po wykonaniu na jego koncie dodatkowych aktywności:

  • jeśli dziecko ma poniżej 13 lat to należy zadbać o to, aby na jego koncie oszczędnościowym „Mój Skarb” lub na Koncie Przekorzystnym dla młodych, do 16.11.2022r. znalazła się kwota minimum 200,01zł (po tej dacie można wypłacić środki). Salda się nie sumują, więc musisz mieć w całości tę kwotę albo na koncie głównym, albo na osobistym.
  • jeśli jednak dziecko ma 13 lat lub więcej to najpóźniej do 16.11.2022r. dziecko musi wykonać co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK (na dowolną kwotę). Płatności można wykonać w sklepach i/lub internecie, ale nie liczą się wpłaty i wypłaty gotówki.

Po spełnieniu tych warunków kolejna premia 150zł wpłynie na konto dziecka również do 30.11.2022r.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Ile kosztują konta w Pekao S.A.?

Jeśli masz mniej niż 26 lat, to konto i karta będą dla Ciebie bezwarunkowo bezpłatne.

Jeśli masz 26 lat lub więcej, to konto jest dla Ciebie bezwarunkowo bezpłatne, jednak aby nie płacić za kartę musisz wykonać min. 1 płatność kartą miesięcznie i mieć wpływ na konto min. 500zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku).

Konto dla dziecka, karta do niego oraz konto oszczędnościowe „Mój Skarb” są bezwarunkowo darmowe, więc nie musisz obawiać się żadnych ukrytych haczyków.

Dokumenty dotyczące promocji: