Pogoda dopisuje i sezon grillowy mamy w pełni. Zauważył to również BNP Paribas, który w ramach promocji „Grilluj z bankiem” daje swoim nowym klientom możliwość, aby w łatwy sposób zgarnęli vouchery do Biedronki na łączną kwotę aż 450zł!

Co więcej… Pierwsze 150zł dostaniesz już za samo założenie konta i wykonanie 1 zwykłego przelewu!

Musisz się jednak spieszyć bo promocja trwa tylko do 5 czerwca 2022r do godziny 23:59.

Nie ma tutaj żadnych konkursów, ani losowań! KAŻDY, kto wykona zadania opisane w tym artykule otrzyma premię – gwarantuje to regulamin BNP Paribas, który dokładnie prześledziłem (i który załączam na końcu tekstu).

Vouchery są wielorazowego użytku (do wyczerpania pełnej kwoty), a ich ważność jest bezterminowa, więc będziesz mógł robić zakupy kiedy chcesz i jak chcesz, bez obaw że zdobyta premia Ci przepadnie.

Warto żebyś też wiedział, że w tej promocji możesz zamknąć konto w dowolnym momencie po odebraniu premii – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie. Oznacza to, że właściwie niczym nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!

Czytelnicy, którzy brali udział w poprzednich okazjach to potwierdzają:

Kto może skorzystać z tej okazji i zgarnąć 450zł?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które spełniają (jednocześnie) te 2 proste warunki:

są osobą pełnoletnią

w ostatnich 12 miesiącach nie posiadały konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W dodatku, jeśli masz 18-25lat (włącznie) to konto i karta w BNP Paribas będą dla Ciebie bezwarunkowo darmowe! Jeśli masz od 26 lat w górę, to konto i karta będą dla Ciebie bezpłatne po wykonaniu 3 płatności kartą miesięcznie (to mega łatwy warunek bezpłatności!).

Promocja jest aktualna na tej specjalnej stronie do 5 czerwca 2022r. lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji. Po wyczerpaniu limitu, formularz rejestracyjny zostanie wyłączony:

KROK #1 – Zarejestruj się i otwórz konto z kartą

Jak już wspomniałem, konto należy otworzyć (koniecznie z kartą! bo wymaga tego regulamin) na tej specjalnej stronie promocyjnej do 5 czerwca 2022, ale nie ma co czekać do ostatniego dnia, bo limit rejestracji może wyczerpać się w każdej chwili.

Proces zakładania konta jest prosty i intuicyjny – możesz wykonać wszystko zdalnie, bez wstawania z wygodnego fotela. Dostępne są dwie opcje założenia konta:

  1. Na selfie – po podaniu swoich danych osobowych, otrzymasz link do aplikacji mobilnej banku, w której dodasz zdjęcia dowodu osobistego i swojej twarzy dla weryfikacji tożsamości.
  2. Kurierem – wypełnisz wszystko online, a później kurier przyjedzie potwierdzić, że podane dane zgadzają się z tymi na dowodzie osobistym.

Całość zajmie ci nie więcej niż 10 minut, wiec najlepiej zrób to od razu, zanim jakieś obowiązki pochłoną Twoją uwagę:

Kiedy po otwarciu konta, przyjdzie list z kartą płatniczą, to od razu (w ciągu 7 dni) nadaj jej PIN – najpóźniej do 19 czerwca 2022r.

Krok #2 – Wykonaj 1 przelew w czerwcu, aby dostać 150zł

Zgarnięcie pierwszej części premii w wysokości 150zł jest banalnie proste. Wystarczy, że w czerwcu:

Wykonasz min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

🔥 Voucher na 150 zł do Biedronki otrzymasz SMSem najpóźniej do 31 lipca 2022.

Krok #3 – Wykonaj kolejne aktywności, aby dostać jeszcze 300zł

Na kolejną część premii trzeba napracować się już trochę więcej, ale tak naprawdę wystarczy, że będziesz robił to samo co robisz teraz – przelewy i płatności kartą – tylko tym razem użyjesz tych z oferty BNP Paribas.

300zł otrzymasz, jeśli w lipcu, sierpniu oraz wrześniu 2022 (w każdym z tych miesięcy):

Wykonasz min. 5 przelewów na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

Zasilisz swoje konto łączną kwotą min. 1000 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas, więcej możesz przelewać w tę i z powrotem te same 100zł, aż uzbiera się suma wpływów 1000zł 😉

✅ Wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 250zł. Najlepiej wykonaj normalne płatności w sklepach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów. W internecie (np. na Allegro) wybieraj opcję płacenia Google Pay/Apple Pay albo opcję, w której podajesz bezpośrednio dane karty – wtedy płatność zostanie zaliczona do wymaganego obrotu.

🔥 Voucher na 300 zł do Biedronki otrzymasz SMSem najpóźniej do 31 października 2022.

Moja opinia o tej promocji:

Poniżej zamieszczam wszystkie dokumenty dotyczące tej promocji. To na ich podstawie stworzyłem dzisiejszy artykuł. Zanim jednak do nich przejdziesz chciałbym napisać do Ciebie jeszcze dwa słowa…

Promocja „Grilluj z bankiem” to w mojej ocenie najłatwiejsza okazja, aby przy okazji ładnej, majowej pogody, zgarnąć dodatkowe pieniądze…

Co prawda, pamiętanie o wykonaniu aktywności przez 3 kolejne miesiące, może być trochę problematyczne, ale liczę, że pomoże Ci w tym przygotowana przeze mnie ściągawka w PDF.

A w ostateczności, możesz po prostu założyć konto i zgarnąć tylko pierwsze 150zł, które jest banalnie łatwe. Po prostu spróbuj, bo warto:

Dokumenty dotyczące promocji: