Zupełnie się tego nie spodziałem! Wróciła najpopularniejsza promocja grudnia! Teraz każdy kto nie miał wcześniej karty Twisto i założy ją w tej promocji, od razu dostanie 100 zł na start.

W dodatku przez pierwsze 3 miesiące karta fizyczna jest zupełnie darmowa. Jeśli nie potrzebujesz fizycznej karty i chcesz płacić tylko za zakupy w internecie, to też możesz zarejestrować się w promocji (wybierając tylko kartę wirtualną) i również otrzymasz 100zł na start.

Ale musisz się spieszyć! Promocja jest aktualna do wyczerpania puli 2500 kont promocyjnych. Prawdopodobnie wygaśnie w ciągu kilu dni.

Jeśli po kliknięciu w poniższy link zobaczysz komunikat, że kod o wartości „100 punktów” jest aktywny to znaczy, że zdążyłeś, promocja jest aktywna i otrzymasz 100zł:

Cała rejestracja sprowadza się do wypełnienia prostego formularza, która zajmie Ci max. 6 minut. Czytelnicy Banklovers odebrali mnóstwo premii w poprzedniej edycji tej promocji:

Teraz promocja z bonusem powróciła i Ty też możesz zgarnąć kasę – ale dwa razy większą. Wystarczy, że wypełnisz formularz na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Czym jest firma Twisto?

Zanim przejdę do szczegółów promocji zacznijmy recenzję od przedstawienia firmy Twisto. Twisto to startup w branży finansowej tzw. fin-tech (tak samo jak Revolut, który od dawna jest popularny w Polsce i z którym Twisto rywalizuje).

Twisto powstało 4 lata temu w Czechach, a teraz zdobywa coraz większe rzesze fanów z Polski oferując 100 zł każdemu nowemu użytkownikowi, który założy konto Twisto.

Karta Twisto to karta z limitem, której możesz używać swobodnie we wszystkich sklepach, jak swojej obecnej karty bankowej.

Jeśli wybierzesz zawsze darmową kartę wirtualną to będzie ona działać we wszystkich sklepach internetowych np. Zalando albo Allegro. Jeśli jednak zdecydujesz się na kartę fizyczną (w tej promocji jest darmowa przez pierwsze 3 miesiące) to będziesz mógł płacić nią zarówno w internecie jak i wszystkich normalnych sklepach np. Zara albo Biedronka.

Dodatkową korzyścią są tanie przewalutowania. Dla ukraińskiej hrywny i batha tajlandzkiego bywają nawet tańsze niż wspomnianego już Revoluta.

Dynamiczne wejście firmy Twisto do Polski jest możliwe między innymi dzięki ING Bank Śląski, który zainwestował w ich polski oddział.

Czy zapłacę za kartę Twisto?

Na początku trzeba wspomnieć o tym, że inne warunki są dla karty wirtualnej i inne dla karty fizycznej. W tej promocji nie musisz zakładać karty fizycznej, a wirtualna jest bezwarunkowa darmowa. Jeśli jednak zależy Ci na karcie-plastiku i dopiero zaczynasz swoją przygodę z Twisto, to przez pierwsze trzy miesiące nie zapłacisz za kartę ani grosza!

Po tym czasie możesz z niej zrezygnować lub wybrać jeden z dwóch planów:

  • Plan o nazwie Online – DARMOWY – w którym możesz korzystać z karty wirtualnej do zakupów online.
  • Plan o nazwie Space – 9,99zł/m-c. – w którym możesz korzystać z karty fizycznej i wszystkich funkcji, które przez pierwsze 3 miesiące dostajesz za darmo.

Tak prezentują się szczegóły tych planów:

Zmiany planu możesz dokonać w dowolnym momencie, kilkoma kliknięciami w aplikacji mobilnej.

Od kilku miesięcy sama korzystam z karty Twisto. Używam jej do codziennych płatności i tak „na wszelki wypadek” – jako poduszkę bezpieczeństwa. Wszystkie zasady są jasne, przejrzyste i przyjazne, a karta bardzo przyjazna dla użytkownika.

Zanim jednak zaczniesz korzystać z Twisto Free musisz wiedzieć o jednej rzeczy – na karcie Twisto Free nie będziesz trzymać swoich własnych pieniędzy. Twisto udostępni Ci tam limit płatności, z którego możesz korzystać, a na początku kolejnego miesiąca wystawi wyciąg z podsumowaniem płatności. Będzie na nim numer konta, na który w ciągu 14 dni należy przelać wykorzystaną kwotę (możesz zrobić to też wygodnie poprzez płatność BLIK).

Jeśli czujesz, że karta Twisto i bonus 100 zł na start to coś dla Ciebie, to kliknij w link:

3 proste kroki, aby zgarnąć 100 zł od Twisto

Kiedy już wiesz, jak działa karta Twisto, czas na instrukcję krok po kroku i odbiór Twoich 100 zł. Za chwilę zobaczysz, że to jest proste jak kaszka z mleczkiem 🙂

Krok 1 – Zarejestruj swoje konto Twisto

Po prostu kliknij w link i podaj e-mail oraz ustaw hasło:

Jeśli po podaniu e-maila i hasła zobaczysz taki komunikat to znaczy, że bierzesz udział w promocji.

Krok 2 – Wypełniając formularz podaj swoje dane osobowe i wybierz limit z jakiego chcesz korzystać (od 1500 zł do 10 000zł)

W kolejnym kroku formularza rejestracyjnego zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych oraz wybranie limitu, z jakiego chciałbyś korzystać.

Aby wszystko poszło szybko i sprawnie, pamiętaj podać swoje prawdziwe dane – będą weryfikowane przelewem na 1zł.

Krok 3 – Potwierdź numer telefonu kodem sms i dane osobowe przelewem na 1zł oraz wyraź zgody marketingowe.

Na kolejnym etapie Twisto wyśle do Ciebie sms z kodem potwierdzającym poprawność numeru telefonu. Później poprosi o wykonanie przelewu na kwotę 1 zł w celu weryfikacji danych osobowych.

Przelew potwierdzający wykonaj ze swojego własnego konta, nie korzystaj z konta męża albo koleżanki, bo dane osobowe nie będą się zgadzać i Twisto tego nie zatwierdzi.

Do przelewu dostępne są szybkie płatności, więc zajmuje to dosłownie chwilę. Kwota 1 zł zostanie zwrócona do Ciebie na konto po zakończeniu weryfikacji.

Pamiętaj też, aby przechodząc przez formularz zaznaczyć zgodę na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji – wymaga tego regulamin.

„Kulisy zarabiania na bankach” – bezpłatny poradnik w formie wywiadu

Poznaj historię Basi Kuklicz, która w promocjach bankowych zdobyła 6 580 zł i dwa telefony komórkowe. Niech jednak nie zwiedzie Cię lekkość przekazu i swobodna forma wywiadu. W jego trakcie pada tak wiele konkretnych wskazówek i podpowiedzi, że na ich podstawie można by napisać kilkanaście merytorycznych artykułów.

Gratis otrzymasz specjalny plik Excel ułatwiający zapanowanie nad promocjami.

.

I to tyle! Spodziewaj się swoich 100 zł!

Nic więcej nie musisz robić. Teraz wszystkie działania są po stronie Twisto. Najpóźniej w ciągu 48h (zazwyczaj od razu po rejestracji) otrzymasz obiecane 100 punktów o wartości 100 zł.

Aby wykorzystać otrzymane punkty, zrób zakupy nową kartą Twisto (fizyczną lub wirtualną) na kwotę 100 zł. W kolejnym miesiącu użyjesz punktów, aby spłacić wykorzystany limit i te zakupy będą dla Ciebie darmowe.

Pamiętaj tylko, aby do wykorzystania punktów nie wycofywać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – regulamin wymaga jej do wypłaty nagrody.

Jeśli wydasz kartą więcej niż 100 zł to punkty pokryją równowartość 100 zł, a nadwyżkę spłacisz zwykłym przelewem lub blikiem (bardzo wygodna opcja).

Oczywiście, po wykorzystaniu darmowych 100 zł możesz swobodnie zrezygnować z Twisto. Nie ma żadnych zobowiązań.

To jest HIT, którego nie można przegapić. Twisto nigdy nie dawało wyższego bonusu użytkownikom i taka promocja może się nie powtórzyć przez długi czas! Polecam skorzystać!

Dokumenty dotyczące promocji: