Świetna promocja mBanku powróciła i to ze zdwojoną siłą! Po pierwsze dostajesz Głośnik bezprzewowdowy JBL (lub inną wybraną nagrodę) od razu za samo założenie eKonta!

Po drugie, premia za aktywności została podwyższona aż do 200 złotych! To najbardziej wartościowy mix bonusów, jaki można było dotychczas uzyskać w promocjach mBanku.


Edit 23.04.2021r: Dotarły do mnie nieoficjalne informacje, że w najbliższy poniedziałek (26.04.2021r.) promocja zostanie wyłączona. Jednak o udziale w promocji decyduje data wysłania przez internet wniosku o konto na tej specjalnej stronie, więc jeśli się pospieszysz i zrobisz to do końca weekendu to otrzymasz nagrody w promocji.

Edit 26.04.2021r: Właśnie dostałem wiadomość, że gadżety w placówkach jeszcze są! Bank postanowił przedłużyć promocję o kilka kolejnych dni. Pewnie dlatego, że w weekend mało osób skorzystało z promocji. Także, jeśli wspomniany powyżej link działa, to nadal możesz wziąć udział i otrzymasz nagrodę na start. Po wygaśnięciu promocji wyłączę link i zobaczysz komunikat „Promocja została zakończona”. Pamiętaj jednak, że może stać się to w każdym momencie, więc nie zwlekaj i skorzystaj od razu!

Edit 30.04.2021r, godz 10:48: Niestety, tak jak się spodziewałem, promocja wygasła przed czasem. Jest już nieaktywna. Zapraszam do skorzystania z innych promocji opisanych na naszej stronie.


Na start za założenie eKonta możesz wybrać jedną z poniższych nagród (każda ma wartość około 100zł):

 • Głośnik bezprzewodowy JBL
 • 100 zł w bonie do Biedronki
 • 100 zł w bonie do Rossmanna
 • Walizkę kabinową

Ale jest jeden haczyk… (choć nieduży). Otóż wniosek o konto należy wysłać przez internet korzystając z tej specjalnej strony, a później pójść podpisać dokumenty w oddziale mBanku.

Promocja dostępna jest w oddziałach w następujących miastach: Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bochnia, Bydgoszcz, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Czeladź, Kielce, Kłodzko, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin, Lublin, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Nysa, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Radom, Rybnik, Rzeszów, Skierniewice, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wołomin, Wrocław, Września, Zabrze, Zakopane, Zgierz, Zielona Góra, Żyrardów.

Od razu po podpisaniu dokumentów otwierających konto, pracownik mBanku wręczy Ci wybraną nagrodę.

Choć jest to odrobinę większy wysiłek niż zwykłe założenie konta przez internet, to poprzednia edycja cieszyła się niezwykłą popularnością… Otrzymaliśmy wtedy ogrom wiadomości ze zdjęciami nagród odebranych w placówkach.

Oto kilka z nich:

Liczę, że i Ty zdecydujesz się skorzystać z tej okazji, bo naprawdę WARTO!

Ale musisz się spieszyć. Takie promocje z założenia trwają krótko – tutaj masz czas do 30.04.2021 r, a potem wróci już standardowa promocja na 200 zł za aktywności (bez prezentu w oddziale).

Wszystko jest dziecinnie proste: Wypełniasz wniosek przez internet, idziesz do wybranej przez siebie placówki (kliknij po adresy placówek biorących udział w promocji), tam podpisujesz dokumenty i od razu odbierasz wybrany prezent.

To takie proste i nawet jeśli nigdy wcześniej nie brałeś udziału w promocjach, to masz niepowtarzalną okazję się przekonać bez żadnego ryzyka.

Konto zakładasz dopiero w banku, gdzie pracownik oddziału, będzie mógł Ci najpierw potwierdzić to, co opisuję poniżej.

Banki od zawsze prześcigają się w ofertach, a w ostatnim czasie zaszło to tak daleko, że zaczęli dawać nagrody i gotówkę za to, żebyś założył u nich konto.

Potwierdzają to nasi czytelnicy w komentarzach:

Domyślam się, jakie pytanie może Ci teraz chodzić po głowie… Ale jak to? Czy to w ogóle możliwe? Dlaczego bank płaci za założenie i przetestowanie konta osobistego?

Już odpowiadam…

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko mBank je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Zanim klikniesz w link kierujący Cię do strony banku…

Stawiamy na świadomy udział w promocjach bankowych. Robimy wszystko, żebyś był w 100% pewny na co podpisujesz umowę z bankiem i na jakich warunkach. Dlatego zanim klikniesz w link, sprawdź czy spełniasz ten warunek

W promocji eKonta udział mogą wziąć osoby pełnoletnie, które od 01.01.2017 roku nie posiadały w mBanku żadnego konta osobistego i oszczędnościowego.

Jeśli spełniasz ten warunek, to przejdź dalej, dowiedz się, jaki produkt oferuje mBank i jakie są warunki otrzymania bonusu.

Co zrobić, aby konto było darmowe?

Na razie skupiam się wyłącznie na opisaniu Ci opcji z eKontem, ponieważ warunki promocji oraz utrzymanie darmowego konta i karty są zdecydowanie łatwiejsze. Ostatni akapit artykułu poświęcę na opisanie konta Intensive.

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałam Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałam wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH OPŁAT.

W mBanku eKonto osobiste będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą dla Ciebie darmowe, jeśli wypłacisz jednorazowo min. 100 zł. Przy niższej kwocie prowizja wynosi 2,50 zł (niższe kwoty polecam wypłacać poprzez wypłatę BLIK).

Jeśli chodzi o opłaty za kartę, aby nie zapłacić za utrzymanie karty ani grosza wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 350 zł.

I to tyle! Teraz czas na działanie! Oto instrukcja co trzeba zrobić, aby odebrać od mBanku wszystkie bonusy. Stworzyłam ją na podstawie regulaminu promocji, który standardowo zamieściłam na końcu artykułu, więc możesz w dowolnym momencie wszystko zweryfikować.

Krok #1 – Wypełnij formularz na tej specjalnej stronie

Bonusem objęte są konta promocyjne wraz z kartą założone na tej specjalnej stronie maksymalnie do 30 kwietnia 2021r:

Wniosek złożysz całkowicie przez internet, a mBank obiecuje, że wypełnienie formularza zajmie dosłownie 5 minut (i tak faktycznie jest).

Cały proces jest wyraźnie opisany na stronie banku, więc wszystko powinno pójść gładko.

Promocja łączy się również z akcją PolecamBank, więc jeśli to dla Ciebie nie będzie problemem, wpisz proszę nasz kod polecający. Tak jak na obrazku poniżej:

Wtedy my również otrzymamy od banku niewielką premię za polecenie Tobie tej promocji.

Krok #2 – Idź do banku i wybierz nagrodę

Następnie udaj się do wybranej przez siebie placówki, aby odebrać nagrodę podczas podpisywania dokumentów. To bardzo ważny punkt regulaminu: wniosek ma być wysłany online, ale dokończony w placówce (dopilnuj, aby pracownik nie otwierał nowego wniosku, a po prostu dokończył Twój internetowy):

Promocja dostępna jest w oddziałach w następujących miastach: Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bochnia, Bydgoszcz, Bytom, Chrzanów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Czeladź, Kielce, Kłodzko, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Leszno, Lubin, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Nysa, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piaseczno, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Radom, Rybnik, Rzeszów, Skierniewice, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wołomin, Wrocław, Września, Zabrze, Zakopane, Zgierz, Zielona Góra, Żyrardów.

Możesz zakończyć całą promocję na „szybkim strzale” i po prostu zatrzymać bonus odebrany w oddziale.

Możesz też po prostu wykonać kilka aktywności przez następne 4 miesiące i zebrać jeszcze dodatkowo 200 zł w gotówce. Jak to zrobić opisuję w kolejnym kroku:

Krok #3 – Wykonaj te proste aktywności przez 4 miesiące

Premia podzielona jest na 4 części, każda warta 50 zł. Warunki w pierwszym miesiącu minimalnie różnią się od warunków w pozostałych 3, dlatego przeczytaj uważnie poniższe kroki.

 • W ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł. 

Pamiętaj, że wpływ musi być zaksięgowany przez bank, więc jeśli siódmy dzień wypada w sobotę lub niedzielę – nie odkładaj tego na ostatnią chwilę.

Po prostu po otwarciu konta zleć przelew zasilający. Pieniądze możesz przelać ze swojego konta w innym banku lub od znajomego. Ważne, żeby nie był to przelew z Twojego innego konta w mBanku (np. konta oszczędnościowego). Kiedy bank zaksięguje wpłatę, możesz wyczyścić konto i pieniądze przelać dalej.

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto lub w następnym wykonaj min. 8 transakcji kartą (w tym mogą być również płatności telefonem) lub BLIK

Możesz je zrobić przy okazji codziennych zakupów. Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci formę płatności i kup nawet 8 bułek i za każdą zapłać osobno kartą w kasie samoobsługowej. Wartość płatności nie ma tu znaczenia. Warto też pamiętać o tym, że bank nie zaliczy transakcji zwróconych.

 • W następnych 3 miesiącach wykonaj te same aktywności (wpływ i płatności kartą), z tą różnicą, że zarówno na wpływ jak i na płatności będziesz miał cały dany miesiąc.

W sumie warunki będziesz musiał spełniać przez 4 miesiące. Potrzebny przykład? Nie ma sprawy:

Zakładając konto 20 kwietnia zapewnij pierwszy wpływ na kwotę min. 1000 zł maksymalnie do 27 kwietnia oraz wykonaj min. 8 płatności kartą/BLIKiem do końca maja. W czerwcu, lipcu oraz sierpniu zapewnij wpływ na min. 1000 zł oraz w każdym z tych miesięcy wykonaj min. 8 płatności kartą/BLIKiem.

Oto kiedy otrzymasz premię, jeśli otworzyłeś eKonto z nagrodą na start:

Wybraną przez siebie nagrodę rzeczową otrzymasz od razu w placówce podczas podpisywania dokumentów, natomiast premia 200 zł w przypadku tej promocji została podzielona na cztery części:

 • Każdą z 4 części w wysokości 50 zł otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Testujesz konto w mBanku według wskazówek, które tutaj podałam i na Twoje nowe konto wpłynie okrągłe 200 zł. Później możesz je wykorzystać na cokolwiek tylko zechcesz.

Gwarantujemy, że to prawda!

Nasze podejście jest proste. Piszemy prawdę i robimy to rzetelnie. Czujemy się odpowiedzialni za informacje, które wypuszczamy, dlatego każdy artykuł jest tworzony przez dwie osoby z naszego zespołu – jedna pisze, a druga sprawdza jego zgodność z regulaminem promocji.

Przeczytaj cały tekst i porównaj go z regulaminem. Jesteśmy tak pewni swego, że jeśli wypatrzysz jakąś niezgodność to przelejemy Ci na konto 50zł. Wystarczy, że napiszesz na pytania@banklovers.pl.

Miły dodatek (opcjonalny) – konto oszczędnościowe 1,8%

Jeśli wraz z otwarciem ekonta osobistego otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele, to będziesz mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,8% w skali roku. Patrząc na propozycje lokat na rynku, ta opcja wydaje się być naprawdę w porządku.

Do tego bank proponuje bezpłatną usługę, dzięki której masz całodobowy dostęp do specjalistów w dziedzinie bezpiecznego korzystania z internetu.

mKonto Intensive – odbierz nagrodę oraz voucher na 100 zł wraz z Allegro Smart

Nagrodę na start można zdobyć zakładając również konto Intensive, które jest droższe w utrzymaniu i nie bierze udziału w powyższej promocji na 200zł (krok #3).

Jeśli to na nie się zdecydujesz, to będziesz mógł wybrać nagrodę (walizka, głośnik, voucher) oraz za aktywności zdobyć kod na 100zł do Allegro wraz z usługą Allegro Smart na rok.

Promocja trwa do 30.04.2021 r. Link do formularza jest ten sam, więc zwróć uwagę, czy klikasz na pewno w konto, które chcesz otworzyć:

W promocji konta Intensive udział mogą wziąć osoby pełnoletnie, które od 01.01.2017 roku nie posiadały w mBanku żadnego konta osobistego i oszczędnościowego.

Możesz wybrać jedną z tych kart: karta debetowa Visa Świat Intensive, Visa Foto, Visa Intensive lub Mastercard Intensive. Umowę również musisz podpisać w jednym z wymienionych wyżej w artykule miast, nagrodę rzeczową dostaniesz podczas podpisywania umowy, a premię po spełnieniu konkretnych warunków. Oto one:

 • aby otrzymać Allegro Smart na rok, należy wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1500 zł w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu konta
 • aby otrzymać bon na Allegro w wys. 100 zł należy wykonać kartą transakcje na łączną kwotę min. 1500 zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy, po pierwszym pełnym miesiącu

Kod na Allegro Smart otrzymasz poprzez wiadomość w serwisie transakcyjnym na koniec drugiego miesiąca, natomiast voucher na 100 zł do Allegro otrzymasz poprzez wiadomość w serwisie transakcyjnym na koniec piątego miesiąca.

Nagrody będą dostępne w serwisie transakcyjnym przez 3 miesiące i będzie można je aktywować najpóźniej do 31.12.2021.

Opłaty za konto Intensive

Opłata miesięczna za konto wynosi 49,5 zł (tak, jest to konto skierowane do bardziej zamożnych osób). Można jej uniknąć na kilka sposóbów:

 • jeśli w danym miesiącu na rachunek wpłynie łącznie min. 7000 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku.
 • jeśli posiadasz min. 100 000 zł aktywów w mBank
 • łączna suma obrotów na platformie eMakler wynosi min. 100 000 zł

Moja opinia

Wybierając z dwóch dostępnych w promocji kont – zdecydowanie rekomenduję eKonto. Jest bezpłatne i tylko z nim możesz odebrać dodatkowo 200zł na piekielnie łatwych zasadach.

Myślę, że tutaj nie trzeba dłużej przekonywać. Sam się przekonasz wypełniając formularz i podchodząc do jednego z oddziałów, by podpisać umowę i odebrać nagrodę.

Tak naprawdę jeśli nie masz ochoty spełniać reszty warunków, to już sama stówka w bonach jest super bonusem tylko za założenie konta.

Nawet nie musisz zaznaczać żadnych zgód marketingowych! GORĄCO POLECAM!

O autorce:

Basia Kuklicz – dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Zakochana we włoskich klimatach. Nasza firmowa mistrzyni excela i wszelkiej maści tabelek. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze.

Dokumenty dotyczące promocji: