Bank Pekao S.A. powrócił z 3. edycją świetnej promocji, w której za przetestowanie ich konta osobistego zgarniesz 200zł.

Dla osób w wieku 18-25lat (włącznie) konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne, a do tego, pierwsze 50 zł otrzymasz już za samo założenie konta!

Dokładnie prześwietliłam regulamin tej promocji i już na wstępie mogę Ci powiedzieć, że nie ma tutaj żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań. Konto można (bez opłat) zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 31 sierpnia 2022r., ale im wcześniej założysz konto tym wcześniej otrzymasz premię, więc nie ma co za długo zwlekać 🙂

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznia 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć 200zł w tej łatwej promocji.

3 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć okrągłe 200zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 4 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą. Zanim klikniesz czerwony przycisk „ZAŁOŻ KONTO ONLINE” koniecznie zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji:

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą. Warto wybrać Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX), ponieważ tylko ona bierze udział w dodatkowych promocjach Mastercard Bezcenne Chwile – w którym często organizowane są promocje z bonusem nawet 100zł na start. Wtedy będziesz mógł zgarnąć dodatkowe pieniądze.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności) oraz w każdym z tych miesięcy zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej. Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Przykład: Jeśli założysz konto w lipcu to wykonaj min. 5 płatności w sierpniu, min. 5 płatności we wrześniu oraz min. 5 płatności w październiku. W każdym z tych miesięcy zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej

I to tyle! Czekaj na swoje 200zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Z kolei trzy bonusy po 50zł za płatności z kroku trzeciego otrzymasz przelewem na konto do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu co miesięcznych aktywności (5 płatności kartą i logowanie do aplikacji banku).

Po otrzymaniu całej premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Niczym nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać

Dokumenty dotyczące promocji: