Oto nie lada gratka dla osób w wieku 13-17 lat. W tej promocji będziesz miał do zgarnięcia 100zł za naprawdę proste aktywności, które dokładnie opiszę w tym artykule. Co więcej, założenie i prowadzenie konta, używanie karty, przelewy i wypłaty dowolnej kwoty ze wszystkich bankomatów w Polsce nic Cię nie będzie kosztować. Nie musisz się więc obawiać o opłaty bankowe.

Promocja trwa do 18.10.2023, ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej dostaniesz swój bonus.

Kto może z tego skorzystać?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich osób w wieku 13-17 lat, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego. Do otwarcia konta będzie Ci potrzebny dokument tożsamości (może być legitymacja szkolna) oraz zgoda Twojego rodzica lub opiekuna prawnego na otwarcie konta oraz uczestnictwo w promocji „Z mBankiem możesz więcej – IV edycja”.

Ważne: Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 100zł premii?

Otwórz konto wraz z kartą poprzez tę promocyjną stronę:

Regulamin wymaga, aby konto otworzyć wraz z kartą, natomiast sam już możesz wybrać, czy chcesz mieć kartę wirtualną w aplikacji czy taką standardową, plastikową.

Aby zdobyć bonus to po otwarciu konta, należy w miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym:

  • wykonać minimum 5 płatności telefonem – poprzez płatności telefonem bank rozumie wszelkie płatności w sklepach i internecie za pośrednictwem Google Pay/Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego oraz wszystkie płatności wykonane zbliżeniowo BLIKiem (tylko ten rodzaj BLIKa).
  • wykonać minimum 1 przelew BLIK na numer telefonu
  • posiadać min. 1 aktywny cel oszczędnościowy – ten cel będzie zaliczony, jeśli saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 20 zł.

Wysokość premii wynosi łącznie 100zł, ale jest podzielona na 4 części:

  • 10zł za płatności telefonem
  • 10zł za przelew BLIK
  • 10zł za aktywny cel oszczędnościowy
  • 70zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków

Premię otrzymasz na konto najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Jeśli konto otworzysz we wrześniu, to czas na spełnienie warunków masz do końca października, a premię otrzymasz do końca listopada.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: