mBank podbija stawkę i dokłada nagrodę specjalną do wcześniejszej promocji. Teraz będzie do wzięcia maksymalnie 500zł za kilka aktywności, które dokładnie opiszę w tym artykule. Jeśli masz dziecko, to będziesz mógł dostać jeszcze dodatkowo 100zł za konto dla niego.

Wysokość zdobytej przez Ciebie premii będzie zależeć nie tylko od tego jakie aktywności wykonasz ale również od sposobu, którym w ramach tej promocji, założysz konto w mBanku.

Do zgarnięcia jest:

 • 150zł do Biedronki, Allegro Smart na miesiąc za darmo oraz 100zł przelewem – za rejestrację, zgodę na mOkazje, otwarcie konta z kartą i wykonanie aktywności na koncie
 • 150zł za otwarcie konta na selfie
 • 2x50zł za aktywności w pozostałych miesiącach
 • 100zł za otwarcie konta dla dziecka

Promocja trwa do 27.09.2023, ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej dostaniesz swój bonus.

Pamiętaj, że wcale nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

Kto może z tego skorzystać?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 500 zł, która podzielona jest na kilka mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Ważne: Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Premia #1 – Za założenie konta z kartą, szybki wpływ i płatności

Następnie otwórz konto wraz z kartą. Rekomenduję założenie przez aplikację mobilną lub e-dowód – wtedy otrzymasz cały bonus. Wystarczy, że przejdziesz na tę specjalną stronę promocyjną i klikniesz czerwony przycisk „zapisz się do promocji”. Po wypisaniu formularza pojawi się kod QR, który możesz zeskanować aparatem w telefonie, a następnie pobrać aplikację i założyć konto przez selfie.

Regulamin wymaga, aby konto otworzyć wraz z kartą, natomiast sam już możesz wybrać, czy chcesz mieć kartę wirtualną w aplikacji czy taką standardową, plastikową.

Dodatkowo koniecznie zaznacz zgodę na mOkazję – tam otrzymasz swoją nagrodę specjalną.

Pamiętaj, że ilość nagród specjalnych jest ograniczona i wynosi tylko 3000 pierwszych rejestracji.

Podpowiedź: Jeśli założysz konto „na selfie” lub przez e-Dowód, to pierwszy bonus będzie wynosił 400zł. Natomiast jeśli założysz konto podpisując umowę kurierem lub w placówce, otrzymasz w tym punkcie tylko 250zł.

Aby zdobyć pierwszy bonus i nagrodę specjalną, to po otwarciu konta, należy wykonać następujące aktywności:

 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Wypłata części premii nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. 150zł w postaci bonu do Biedronki oraz usługa Allegro Smart na miesiąc za darmo pojawi się w Twoich mOkazjach, a 100zł zostanie przelane na Twoje konto. Pozostałe 150zł za otwarcie konta na selfie otrzymasz do końca czwartego miesiąca.

Uwaga! Premia za otwarcie na selfie uzależniona jest od tego, czy wykonasz pozostałe warunki premii. Tylko jeśli wykonasz warunki do otrzymania premii #1, #2 oraz #3 otrzymasz premię za selfie.

Przykład: Załóżmy więc, że konto otworzyłeś w sierpniu. Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca września.

Premia #2 – 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Przykład: Jeśli otworzyłeś w sierpniu, to aktywności z tego kroku wykonaj w październiku.

Premię za tę część otrzymasz najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta

Premia #3 – 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w sierpniu to płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w listopadzie.

Premię za tę część otrzymasz najpóźniej do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Premia #4 – 100 zł z otwarcie konta dla dziecka

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka poniżej 13 r.ż lub eKonto możliwości dla dziecka w wieku 13-17 lat. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w sierpniu to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca września.

Podpowiedzi:

1. Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

2. Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny. Do wpływów zaliczane są również wpłaty we wpłatomacie i wpłaty w oddziale banku. Pieniądze nie muszą leżeć żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

3. Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

4. Jako płatności BLIK, bank rozumie wszystkie płatności BLIK za zakupy/usługi, z użyciem kodu lub BLIK-zbliżeniowe. Nie liczą się przelewy BLIK na numer telefonu. Najłatwiejszym sposobem, aby spełnić ten warunek jest wejść na siepomaga.pl i wesprzeć 8 zbiórek po 1zł używając właśnie kodu BLIK do wpłaty.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Dokumenty dotyczące promocji: