Bank ING przedłuża swoją kultową promocję, w której tym razem możesz zyskać o 40 zł więcej, niż w poprzedniej. W sumie do zebrania jest nawet 200 złotych przelewem za kilka aktywności na koncie.

Promocja potrwa do 31 marca 2022 roku. To mnóstwo czasu, żeby się zarejestrować, jednak wiesz jak to jest. Myślisz sobie „później to zrobię”, a potem zapominasz przez natłok spraw i obowiązków. A 200 zł przepada.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Bank ING skierował swoją ofertę do nowych klientów, którzy otworzą konto przez internet. Jeśli więc po 1 października 2020 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś żadnego konta, karty kredytowej, pożyczki ani innych produktów w ING – mam świetną wiadomość: Możesz od razu składać wniosek.

Na stronie wybierz pomarańczowy przycisk „Otwórz Konto Direct”. Przygotuj telefon oraz dowód osobisty. Bank obiecuje, że otwarcie konta i karty debetowej potrwa ok. 15 minut.

Aby odebrać premię powinieneś wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank informacji handlowych i profilowanych informacji handlowych. Zgody wyrazisz w formularzu podczas składania wniosku.

Wraz z kontem osobistym automatycznie otworzysz też konto oszczędnościowe. To jest wymóg regulaminu promocji, jednak nie musisz się martwić – nie poniesiesz żadnych kosztów, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne. Tam będzie wypłacona Twoja premia.

Co do karty, to na jej zamówienie masz czas do 31 marca 2022 r, jednak sugerujemy to zrobić od razu przy składaniu wniosku. Możesz zamówić jakąkolwiek kartę: Visa, Mastercard, materialną lub wirtualną. Ty wybierasz.

Konto ING Direct – prześwietlenie opłat

W ramach promocji otwierasz Konto ING Direct. Jeśli zdecydujesz się je zatrzymać jako zapasowy rachunek, nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Ile dokładnie kosztuje? Sprawdźmy..

  • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta;
  • 0 zł – internetowe przelewy krajowe;
  • 0 zł – opłata miesięczna za kartę. Warunkiem bezpłatności jest wykonanie płatności na kwotę 300 zł w poprzednim miesiącu. W przeciwnym wypadku bank naliczy 7 zł miesięcznie;
  • 0 zł – za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata gotówki z innego bankomatu w kraju;

Jak widzisz, aby konto było w pełni bezpłatne, wystarczy, że wykonasz płatności kartą na min. 300 zł miesięcznie. Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe.

Jeśli wolałbyś mieć całkowicie bezpłatną kartę, możesz wybrać Mastercard w telefonie – będzie ona bezwarunkowo bezpłatna. Jednak jest coś za coś – tą kartą będziesz mógł płacić zbliżeniowo tylko w sklepach, nie można nią zrobić zakupów przez internet.

Bonus #1 – 120 zł przelewem za tę jedną aktywność

Do 30 czerwca 2022 r:

  • wykonaj płatności kartą płatniczą lub BLIK na kwotę min. 1000 zł. Wydaje się to sporo, ale na spełnienie tego warunki masz bardzo dużo czasu. Możesz płacić w sklepach lub w internecie, w punktach usługowych, restauracjach czy stacjach paliw

Bonus #2 – 80 zł przelewem za dodatkowe aktywności

Do 30 czerwca 2022 r:

  • wykonaj w sumie min. 3 płatności BLIK na dowolną kwotę w sklepach internetowych (wliczają się one do puli 1000 zł).
  • zapewnij na swoje nowe konto łączny wpływ min. 1000 zł w każdym z 3 dowolnych miesięcy
  • załóż przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na otwartym koncie oszczędnościowym
  • na dzień 30 czerwca 2022 r. posiadaj cele założone w czasie promocji, których suma sald wynosi min. 300 zł

Swoją nagrodę (120 zł lub 200zł) otrzymasz najpóźniej do 15 lipca 2022 r i zostanie wydana na Twoje OKO.

Jeśli chodzi o wpływ to nie musisz tych pieniędzy trzymać na koncie. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty możesz przelać je z powrotem na swoje główne konto. Choć bank w regulaminie mówi, że wpływ spełniający warunki promocji nie może pochodzić z konta osoby indywidualnej to przetestowaliśmy, że w poprzednich edycjach przelew z własnego konta w innym banku został zaliczony. Nie będą jednak brane pod uwagę wpłaty we wpłatomatach oraz wpłaty w oddziałach banku.

Jak widzisz bank rozdzielił premię na dwie części: wydaje się, że zgarnięcie tych 120 zł jest łatwiejsze, ale tak naprawdę to pozostałe warunki również zajmą Ci naprawdę niewiele czasu.

To wszystko!

Dokumenty dotyczące promocji: