Aktualizacja 30.06.24 r.: promocja jest nadal aktualna, ale zainteresowanie ze względu na ogromny bonus i proste warunki jest bardzo duże, więc nie czekaj do ostatniej chwili, bo limit w każdej chwili może się wyczerpać.

Kiedy trafiam na taką PEREŁKĘ, to od razu wiem, że musi ona pojawić się na naszej stronie. Tak łatwej premii 1000zł to chyba jeszcze nigdy nie widziałem. Zakładasz konto firmowe i cyk – wpada 500zł, robisz 5 płatności kartą i cyk wpada kolejne 5 stów.

To promocja, z której MUSISZ skorzystać, jeśli masz jdg. Tylko musisz się spieszyć… bo w promocji obowiązuje limit 3500 założonych kont. Zobacz szczegóły:

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Uczestnikami mogą być wszystkie osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały konta firmowego w PKO BP po 1 stycznia 2024r. oraz ich firma ma mniej niż 15 mln przychodu rocznie.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2024r. na tej stronie promocyjnej ale jak mówiłem, obowiązuje limit 3500 miejsc – później strona przestanie działać – więc nie odkładaj decyzji o udziale na później…

…bo 1000zł czeka:

Pierwsze 500zł za założenie konta firmowego z kartą

Najpierw przejdź na stronę promocyjną i kliknij czerwony przycisk, aby otworzyć konto firmowe. Pamiętaj, aby:

oraz

Wszystkie te rzeczy są wymagane przez regulamin promocji – zrobisz je i 500zł jest Twoje. Premia zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli konto firmowe otworzysz w czerwcu to pierwszą premię 500zł otrzymasz do końca lipca.

Drugie 500zł za 5 płatności kartą firmową

Wystarczy, że do 31.08.2024r.:

To tak, jakby bank płacił Ci stówę za każde wyciągnięcie karty z portfela.

Po wykonaniu tego banalnie łatwego kroku, premia 500zł wpłynie na Twoje konto do końca września.

BONUS (dla chętnych) – 1200zł za podpisanie umowy o terminal POS

Może akurat zastanawiałeś się nad wzięciem terminala do swojej firmy, więc grzechem byłoby nie wspomnieć o możliwości połączenia promocji podstawowej z tą na terminal POS – bo warunki są również banalnie łatwe.

Jednocześnie podkreślam, że ta część promocji jest tylko dla chętnych i nie wpływa w żaden sposób na odbiór premii 2x 500zł wspomnianej powyżej.

Jak zatem zdobyć te dodatkowe 1200zł?

Po pierwsze musisz 31 maja 2024r. nie mieć podpisanej żadnej umowy o terminal POS z firmą eService i nie możesz wypowiedzieć obecnej umowy, aby zawrzeć nową.

Po drugie musisz mieć konto z kartą i wyrażone zgody marketingowe, o których pisałem powyżej.

Po trzecie, musisz przez panel bankowości internetowej zawrzeć z firmą eService taką umowę o terminal POS.

Premię 1200zł otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy.

Przykład: Jeśli umowę o terminal POS zawrzesz w czerwcu to premię 1200zł otrzymasz do końca lipca.

Jednak tutaj też należy się spieszyć bo również obowiązuje limit. Tym razem mniejszy bo obejmujący 1600 umów.

A co z opłatami?

Konto firmowe w banku PKO BP jest bezpłatne, jeśli wpłynie na nie min. 2000zł / m-c (inaczej 12zł). Karta jest darmowa po wykonaniu 5 płatności na dowolną kwotę (inaczej 10zł), darmowe są również bankomaty PKO BP oraz pierwsze 10 przelewów miesięcznie w bankowości internetowej i 10 przelewów miesięcznie w aplikacji IKO.

Warto również wiedzieć, że w przypadku promocji dla przedsiębiorców, nagroda zdobyta w promocji jest przychodem i należy normalnie rozliczyć ją w działalności.

Dokumenty dotyczące promocji: