Tego jeszcze nie było! BNP Paribas zorganizował promocję, która ma na celu docenić obecnych klientów banku. Każdy kto posiada konto w BNP będzie mógł zgarnąć dodatkowe 150zł w postaci vouchera do Allegro za kilka banalnych aktywności, a dokładnie: wpływ, logowanie do aplikacji i płatności kartą na jakąkolwiek kwotę.

To jest promocja dla czytelników, którzy pytają w komentarzach, co z tymi wszystkimi lojalnymi klientami, którzy mają konta w banku od x lat.

Promocja trwa do 31 stycznia, ale warto się pospieszyć, bo jest limitowana i będzie obowiązywała jedynie pierwsze 2000 zgłoszeń do promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każdy, kto na dzień rejestracji w promocji jest pełnoletnim posiadaczem konta i karty w BNP Paribas oraz ma dostęp do bankowości elektronicznej (GOonline i GOmobile).

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza z tej strony. Masz na to czas do końca stycznia (lub do wyczerpania limitu):

Jak zdobyć 150zł do Allegro?

Premia podzielona jest na 3 części, każda z nich to 50zł do Allegro.

Aby zgarnąć pierwsze 50zł najpóźniej do 31 stycznia:

  • wykonaj min. 1 płatność kartą na jakąkolwiek kwotę

Aby zgarnąć drugą i trzecią część nagrody (po 50zł każda), w lutym i marcu (w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości 1200zł
  • zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji
  • wykonaj min. 4 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę

Kiedy otrzymasz bony?

Pierwsze 50zł otrzymasz najpóźniej do 15 lutego 2023r.Drugą część premii w wysokości 50zł otrzymasz najpóźniej 15 marca 2023r, a trzecią, ostatnią część miesiąc później, czyli do 15 kwietnia 2023r.

Nagroda zostanie przekazana w postaci SMS-a na numer telefonu podany podczas rejestracji.

To tyle! Warunki są naprawdę przyjemne, więc jeśli posiadasz konto w BNP Paribas, to żal nie skorzystać. – oferty na Allegro czekają! 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: