Bank Pekao S.A. powrócił z kolejną edycją świetnej promocji skierowanej do młodych, gdzie tym razem można zgarnąć łącznie aż 300zł! To aktualnie najłatwiejsza promocja dla młodych z tak wysoką premią!

Dla osób w wieku 18-25lat (włącznie) konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne, a do tego, pierwsze 50 zł otrzymasz już za samo założenie konta!

Dokładnie prześwietliłam regulamin tej promocji i mogę powiedzieć, że nie ma tutaj żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań. Konto można (bez opłat) zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja podstawowa Pekao S.A. trwa do 9 stycznia 2023r., a jeśli chcesz załapać się na dodatkowy voucher gamingowy na 100zł w programie Bezcenne Chwile (opiszę poniżej o co chodzi) to musisz założyć konto i zarejestrować swoją kartę do 7 lutego 2023r.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznia 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć pieniądze w tej łatwej promocji.

Aby zgarnąć punkty z Bezcennych Chwil nie można uczestniczyć we wcześniejszych edycjach promocji Bezcennych Chwil dla banku Pekao S.A. (innymi słowy nie możesz mieć zarejestrowanej innej karty Pekao niż tej dla gracza z obecnej promocji). Posiadanie zarejestrowanych w Bezcennych Chwilach krat innych banków, nie wyklucza z promocji.

3 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć pierwsze 200zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 3 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą. Zanim klikniesz czerwony przycisk „OTWIERAM KONTO” koniecznie zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji.

Pamiętaj, by wypełniając formularz wybrać konto z kartą płatniczą „dla gracza” ponieważ tylko ona bierze udział w promocji Bezcenne Chwile – w której będziesz mógł zdobyć voucher gamingowy na 100zł.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności) oraz zaloguj się przynajmniej 1 raz do aplikacji bankowej w każdym z tych miesięcy. Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem.

Przykład: Jeśli założysz konto w grudniu to wykonaj min. 5 płatności w styczniu, min. 5 płatności w lutym oraz min. 5 płatności w marcu.

Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Kolejne 150zł otrzymasz przed końcem miesiąca następującego po wykonaniu wymaganych płatności kartą (3 miesiące po 5 płatności).

Odbierz również 8000 punktów, o wartości 100zł do wydania na platformach dla graczy

W tym etapie zgarniesz dodatkową premię w wysokości 8 000 punktów, które będziesz mógł zamienić na voucher o wartości 100zł i wydać go na platformach gamingowych: Steam, PlayStation Store lub 12-m-cy Xbox Game Pass.

Aby tak się stało, należy najpóźniej do 7 lutego zarejestrować kartę Mastercard „dla graczy” z nowo otwartego konta w Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile. Pamiętaj, ze potwierdzenie rejestracji może zająć kilka dni, więc nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.

Aby rejestracja była ważna, należy wykonać ją w następujący sposób:

  1. zaloguj się do aplikacji bankowej Pekao lub bankowości elektronicznej
  2. wybierz zakładkę „dla Ciebie”
  3. następnie wybierz „bonusy” i kliknij „zapisz się”
  4. wypełnij formularz wyrażając zgody i zatwierdź rejestrację klikając w „zapisz się”.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj 5 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę.

Wykluczone są niektóre transakcje (np. zakłady bukmacherskie i doładowania aplikacji typu Revolut) oraz BLIK, więc sugeruję, by były to najlepiej zwyczajne zakupy w sklepie.

Kod zostanie Ci przyznany najpóźniej 30 dni od dnia spełnienia warunku promocji. Znajdziesz go w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej (w sekcji wiadomości). Aby zamienić kod na punkty, które z kolei wymienisz na nagrody gamingowe wykonaj te kroki:

  1. zaloguj się do Bezcennych Chwil
  2. wybierz „Moje Konto” z menu rozwijanego, znajdującego się w prawym górnym rogu strony
  3. przejdź do zakładki „Kody Promocyjne”
  4. wpisz otrzymany kod w przeznaczonym do tego miejscu i zatwierdź klikając „zrealizuj”
  5. wyloguj się z konta

Punkty pojawią się najpóźniej do dwóch dni od wykonania powyższych kroków. Masz 6 miesięcy na to, aby wykorzystać dane punkty i zamienić na jedną z nagród:

Ważne, by o tym pamiętać, bo po tym czasie punkty przepadną.

I to tyle!

Naprawdę to tylko tyle. Nie ma żadnych haczyków, a dla osób w wieku 18-25 lat (włącznie), konto i karta są bezwarunkowo darmowe.

Nie ma też żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Po otrzymaniu całej premii zdecydujesz czy wolisz zamknąć konto albo zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: